• מגדל העל קומה 21, דיזנגוף 61, תל אביב
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - תל אביב

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

פעילויות חברת רם - מוגרבי - ארדיטי בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

אלעד שמרלינג

בעלים ומנכ"ל משותף

עו״ד אסף מוגרבי

בעלים ומנכ"ל משותף

אודות חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

חברת רם מוגרבי ארדיטי בונה בתל אביב מאז 1919, ופועלת לאחרונה בצפון הישן והחדש ובלב העיר. לחברה למעלה מ-30 פרויקטים בתל אביב, בשלבים שונים של בנייה. בשנים האחרונות החברה פיתחה פעילות בתחום הפינוי־בינוי, תוך ראיית פני העתיד והשינויים בתחום ההתחדשות העירונית. 

 

2021 הייתה שנת שיא מבחינת היקף פעילות החברה, אשר בונה כיום 4 פרויקטים: יחזקאל 20, מודיליאני 3, מודיליאני 17, ושילה 4. במהלך שנת 2022 החברה צפויה להתחיל בבניית 3 פרויקטים נוספים.

 

היקף הפעילות הוביל לגדילה משמעותית של כוח האדם בחברה, ובשנת 2021 היא הגיעה לשיא בהיקף העסקאות, אשר צפוי להישבר כבר במהלך 2022. בעקבות הגדילה, החברה יצרה גם מבנה ארגוני התומך בפעילות, תוך בחינה ושיפור תהליכי עבודה והגדרת בקרות למניעת טעויות. הארגון כולו מכוון לשירות הלקוח כדי להפיק עבורו ערך אמיתי.

 

חלון ההזדמנויות להתחדשות עירונית הולך ונסגר - כדאי ללכת על בטוח.
כידוע, תכנית תמ"א 38 צפויה להסתיים באוקטובר 2022, כך שחלון ההזדמנויות לקידום פרויקטים הולך ואוזל. בימים אלו, כל טעות בהגשת בקשה להיתר עלולה למנוע את הוצאת הפרויקט לפועל.


על רקע העובדה כי החברה ממקדת את הפעילות שלה בתל אביב, רם מוגרבי ארדיטי מציעה יתרון משמעותי בתהליך הוצאת היתר בעיר, הודות לידע ולהיכרות עם תכנית הרובעים ועם ההנחיות המרחביות, על בוריין. בנוסף, החברה נערכה מבעוד מועד לכמות הגדולה של הבקשות להיתריי  פרויקטים חדשים, שאותם היא צפויה להגיש בחודשים הקרובים. היערכות החברה כוללת בין השאר: תגבור כוח האדם, בניית תהליכי עבודה ויצירת בקרות שנועדו למנוע טעויות בהגשה - שעלולות למנוע את הקמת הפרויקט.

 

התמחות בניהול מספר רב של פרויקטי־בוטיק מורכבים
בעידן בו חברות גדולות מעדיפות לקדם פרויקטים הכוללים היקפים גדולים של יח"ד, רם מוגרבי ארדיטי מתמחה בניהול פעילות נרחבת, המתחלקת על פני מספר רב של פרויקטים מורכבים עם היקף קטן יחסית של יח"ד - הדורשים ידע, הבנה, משאבים ותשומת לב מיוחדת.

 

הניסיון והידע הרב של בעלי החברה ומנהליה מסייעים בשליטה ובניהול ההיקף הצומח של הפרויקטים, בלי לוותר על הטאצ' האישי ועל תשומת הלב הראויה לכל פרויקט, לבעלי הדירות ולרוכשים.

 

התמקדות בתל אביב
החברה מאמינה בהתמקדות, ולכן כל פעילותה מתרכזת בתל אביב, אותה היא מכירה היטב. לכל עיר מאפיינים ייחודיים – פיזיים, היסטוריים וסגנון חיים - ויחד הם מכתיבים את התכנון של המרחב ושל בנייני המגורים. אין עוד עיר בארץ שדומה לתל אביב, מבחינת עירוב השימושים והמרכזיות של מוקדי הבילוי והפנאי בחיי התושבים. ההון האנושי המנוסה והאיכותי ותהליכי העבודה המובנים של החברה מאפשרים לה לצמוח בעקביות ובעיקר לספק את המוצר הטוב ביותר בעיר. 

 

פרויקטים נבחרים:

בילטמור 3 – תמ"א 38 (2) הריסה ובנייה. בבניין הקיים: 13 דירות. בבניין החדש: 23 דירות, מעל לחניון תת־קרקעי. אדריכלות: מעוז פרייס אדריכלים. 

 

רמברנדט 12 – תמ"א 38 (2) הריסה ובנייה. בבניין הקיים: 11 דירות. בבניין החדש: 22 דירות מעל לחניון תת־קרקעי. אדריכלות: בר אוריין אדריכלים. 

פרויקטים לדוגמה של רם - מוגרבי - ארדיטי

בילטמור 7-9, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)
בילטמור 7-9, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)
גריזים 5-7, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)
גריזים 5-7, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)
הלסינקי 22, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)
הלסינקי 22, תל אביב. (קרדיט_ OR 3D STUDIO.)

וידאו אודות חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת רם - מוגרבי - ארדיטי

"יש לכל אחד מאיתנו את ההבנה והיכולת לדעת מתי לוותר ולתת לאחר להוביל"

'הפנים מאחורי ההתחדשות העירונית' עם אלעד שמרלינג, בעלים ומנכ"ל משותף של רם-מוגרבי-ארדיטי שמגלה איך נולד הרעיון להקמת הפעילות והחברה, איך זה מרגיש לגלות שהרעיון הופך לארגון ואיך ממנפים את הידע, הניסיון והגב של השותפים בחברה.

2024-02-08

העסקה היקרה בדצמבר: דירת פנטהאוז ליד כיכר המדינה נרכשה עבור כ-14.6 מיליון ש'

המדובר בדירה חדשה בפרויקט של רם-מוגרבי-ארדיטי, בשטח 181 מ"ר בקומה השביעית והאחרונה, ומרפסת של 44 מ"ר. הרוכשים תושבי חוץ, שרכשו גם את הדירה הסמוכה. מבדיקת שמאי מקרקעין עולה כי העסקה אינה מעידה על ירידת מחירים, למרות המצב בשוק והמלחמה

2024-01-08

היזם טוען: המתחם שהעירייה הציגה כמודל להתחדשות - לא רווחי בגלל התנגדות התושבים החרדים

לפני פחות מחודש נהרגה תושבת רחובות שלא הספיקה להגיע לממ"ד, אבל למרות הדחיפות במיגון הבתים הישנים, גילה היזם קובי ארדיטי, שפרויקט ההתחדשות והמיגון בעיר לא כדאי משום שהתושבים החרדים חוששים מבנייה לגובה ומשינוי צביון השכונה. "אני כבול, אבל מישהו יצטרך לקדם פתרונות מיגון גם לאוכלוסייה החרדית"

2023-05-30

מנורה מבטחים נכנסת כשותפה ברם-מוגרבי ארדיטי ותחזיק ב-10% ממניות החברה

למנורה גם אופציה להגדלה ב- 10% נוספים; סך ההשקעה הכולל לאחר מימוש האופציה יעמוד על 55 מיליון שקל; בנוסף, מנורה מבטחים תעמיד קו אשראי של עד 100 מיליון שקל

2022-06-07

מארגני עסקאות התחדשות עירונית? העדכונים החדשים שאתם צריכים לדעת

תקן 21 שפורסם להערות הציבור: התכנון מוביל • חוק המארגנים: על מארגני העסקאות לפעול בנאמנות לדיירים • חלופת שקד לתמ"א 38: לא בכל עיר יאשרו מכפלה של עד 400% • בדיקת היתכנות מקדמית: שימו לב לתוואי המטרו

2022-03-03
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...