מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת קוזי קאזה

ד"ר ליאור אמסלם - יו"ר כרמים נדל"ן

דני גרבר - יו"ר משותף ומייסד קוזי קאזה

אסף נבנצל - שותף מנהל - כרמים נדל"ן

אודות חברת קוזי קאזה

חברת Casa Cosy מבית כרמים נדל"ן – יזמות והתחדשות עירונית הינה חברה יזמית המתמחה בפינוי־בינוי ותמ"א 38. החברה, שאותה הקימו דני ואפרת גרבר, החלה את דרכה כחברה משפחתית וב־2019 פרצה את גבולות הבוטיק והפכה לחלק מקבוצת כרמים נדל"ן, שהוקמה על ידי ד"ר ליאור אמסלם, עו"ד אסף נבנצל ויואב ביסראור. כיום משמשת Casa Cosy כזרוע הבוטיק של הקבוצה, ומתמחה בפרויקטים של בנייה איכותית בשכונות היוקרתיות של ירושלים. 

פריצת הגבולות של Casa Cosy וקבוצת כרמים נדל"ן לא מסתיימת במיזוג בין השתיים. לאחרונה זכתה קבוצת כרמים נדל"ן, עם חברת הכשרת הישוב, במכרז לביצוע פרויקט בשכונת בית הכרם, מהגדולים שידעה ירושלים, על שטח של כ־13 דונם הכולל פינוי של כ־200 יחידות  ובנייה של מעל 500 יחידות דיור חדשות. הקבוצה פועלת בשיתוף פעולה עם כמה מחברות הנדל"ן המובילות, כגון הכשרת הישוב, אלקטרה השקעות וקרדן נדל"ן, ואחרי שנים של עשייה שהתרכזה בירושלים, פורצת בימים אלו גבולות נוספים ומתרחבת לפרויקטים חדשים באזור המרכז. 

הכול מתחיל מהדיירים
בחברה מאמינים כי התחדשות עירונית מבוססת, מעל לכול, על הקשר עם הדיירים. לצד הקפדה על מקצועיות ואיכות בנייה בסטנדרט הגבוה ביותר שמה החברה בראש מעייניה את רווחת הדיירים, מקפידה להכירם באופן אישי ורואה בהם שותפים מלאים לדרך. לקראת כל פרויקט עורכת החברה סקר חברתי על מנת למפות ולבחון לעומק את הצרכים הקהילתיים והחברתיים באזור, וכך מצליחה להוציא לפועל את החזון הייחודי של שותפיה – הדיירים, בד בבד עם הרחבת הקהילה ועשייה מתמדת למען התחדשות העיר. "הכול מתחיל מהדיירים", אומרים אסף נבנצל, שותף מנהל בכרמים נדל"ן, ודני גרבר, מייסד Casa Cosy" .אנחנו שואפים למצוינות לא רק בבנייה של מתחמים חדשים, איכותיים ומעוצבים, אלא גם בדאגה לצד החברתי והקהילתי של התהליך". אחרי שנים של התמודדות עם המורכבויות והאתגרים של תחום ההתחדשות העירונית בירושלים ועם אופייה המיוחד של העיר, פיתחה החברה מודל עבודה ייחודי המאפשר לה לראות ולזהות את צורכי הדיירים ולשמר את השותפות עימם בצורה אינטימית גם בפרויקטים גדולים ורבים. את ניסיונה הרב, את מודל המצוינות ואת האידאולוגיה של הדייר כשותף מתעתדת החברה ליישם גם בפרויקטים הנרקמים במרכז הארץ. 

פרויקטים נבחרים

  • גד 13, ירושלים – פרויקט תמ"א 38 שבמסגרתו חודש ושופץ בניין  קיים, והפך למבנה בן 36 דירות המעוצב בצורה מודרנית ויוקרתית תוך שמירה על אופייה האדריכלי המיוחד של השכונה. הבניין אוכלס, וזכה בשנת 2018, בדירוג שנעשה מטעם עיריית ירושלים, בתואר בניין התמ"א היפה ביותר בעיר.
  • דרך בית לחם 106, ירושלים – פרויקט תמ"א 38 בבניין בן 32 דירות  בשכונת בקעה היוקרתית, שאליו יתווספו שתי קומות ו-27 דירות חדשות. הפרויקט נמצא בשלבי תכנון.
  • הרכבת 55, ירושלים – פרויקט תמ"א 38 בבניין בן 12 דירות על  פארק המסילה במושבה הגרמנית, שאליו יתווספו שתי קומות ועשר דירות חדשות. הפרויקט נמצא בשיווק.
  • טשרניחובסקי 54,52, ירושלים – פרויקט פינוי־בינוי הכולל פינוי של 32 יחידות ובנייה של כ־90 יחידות דיור חדשות.

 

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...