מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קבוצת צליח רוטשילד

פעילויות חברת קבוצת צליח רוטשילד בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קבוצת צליח רוטשילד

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קבוצת צליח רוטשילד

תומר צליח

אורן צליח

רועי רוטשילד

לי רוטשילד

אודות חברת קבוצת צליח רוטשילד

הסיפור של קבוצת צליח־רוטשילד הוא סיפור נדיר בימינו - חברה קבלנית אמיתית, אשר נבנתה 'בעשר אצבעות' לפני קרוב ל־50 שנה, ואשר בעליה עדיין זוכרים את מגע הבטון בידיים החשופות.

 

הקבוצה הוקמה על ידי שני חברי ילדות, יוסף צליח ויאיר רוטשילד, אשר מתחילת דרכם ביססו ערכים של מצוינות, חריצות ויושרה לצד עבודה קשה. ערכים אלו, לצד שמירה קפדנית על איכות הביצוע, קבלת אחריות מלאה על הנעשה בשטח והקפדה על כל פרט, משמשים נר לרגלי החברה מאז ועד היום.

 

במשך השנים רכשה לעצמה קבוצת צליח־רוטשילד מוניטין רב בבנייה וביזמות של פרויקטים רבים, מצליחים ומגוונים, החל בבנייני מגורים, דרך מגדלי משרדים ועד לנכסים מסחריים ודיור מוגן.

 

חברה גדולה ועוצמתית, עם אופי משפחתי ויחס אישי ואנושי

קבוצת צליח־רוטשילד מצליחה לשמור על אופי ייחודי בנוף חברות הנדל"ן - מצד אחד חברה גדולה ועוצמתית, ומצד שני חברה משפחתית, אישית, אנושית ולא מעונבת. דלתם של מייסדי החברה פתוחה בכל עת והם נגישים תמיד, ממש כמו ביום שבו הוקמה. 

 

One Stop Shop - חברה יזמית וקבלנית

לקבוצת צליח־רוטשילד סיווג קבלני ג5, שהינו הסיווג הקבלני הגבוה ביותר - בלתי מוגבל. הדבר מאפשר לה לפעול בכל פרויקט הן כחברה יזמית והן כחברה קבלנית מבצעת, ועל ידי כך להביא לתוצאה האולטימטיבית עבור לקוחותיה.

 

כבר בשלב בחירת הפרויקטים בוחנת הקבוצה כל פרויקט מזווית היזם והקבלן גם יחד. למעשה, צליח־רוטשילד היא One Stop Shop, החל בעסקת הרכישה של הקרקע ובקבלת אישורי הבנייה, דרך התכנון, השיווק והבנייה בפועל ועד השירות ללקוחות והטיפול בשינויי הדיירים, המבוצעים עם אדריכלית צמודה לכל לקוח, על מנת להתאים את הדירה באופן אופטימלי לצרכיו. לאחר אכלוס הבניין ומסירת המפתח, החברה אחראית לבדק וממשיכה לטפל בצורכי הדיירים הטריים. 

 

איתנות פיננסית ועמידה בזמנים
קבוצת צליח־רוטשילד נהנית מאיתנות פיננסית יציבה לאורך כל השנים, אשר מעניקה לה דירוג אשראי בנקאי גבוה. בזכות חוסנה הפיננסי, הפרויקטים של החברה מבוצעים תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים ולעיתים תוך הקדמתו, במקביל להקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות ואיכות - משלב היסודות ועד הגימור, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

 

קבוצת צליח־רוטשילד דורגה על ידי Dun's 100 בין 100 החברות המובילות בענף לשנת 2020.

 

פרויקטים מובילים:

מגדל כפיר, משה דיין 2, תל אביב - פרויקט בן 18 קומות ו־84 יח"ד מעל מרכז מסחרי. אוכלס ב־2018.

 

הרצל 195–197, רחובות - פרויקט של 76 יח"ד בהשראת דירות במנהטן, מעל קומת מסחר. הפרויקט אוכלס ב־2021. 

 

הפודים־רש"י, רמת גן – מתחם התחדשות עירונית שבו יוקמו שני מגדלים מפוארים עם שימושים מעורבים, וכולל הריסת 49 יח"ד קיימות ובנייה של כ־150 יח"ד חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון.

 

שרה אהרונסון־הירדן, רמת גן – מתחם התחדשות עירונית שבו יוקמו שלושה מגדלים מפוארים עם עירוב שימושים של מסחר ותעסוקה, הריסת 116 יח"ד קיימות ובנייה של 348 יח"ד חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון.

פרויקטים לדוגמה של קבוצת צליח רוטשילד

הפודים - רש''י, רמת גן. (קרדיט_ A-STUDIO.)
הפודים - רש''י, רמת גן. (קרדיט_ A-STUDIO.)
הרצל 197, רחובות. (קרדיט_ אנדו סטודיו.)
הרצל 197, רחובות. (קרדיט_ אנדו סטודיו.)
משה דיין 2, תל אביב. (קרדיט_ אנדו סטודיו.)
משה דיין 2, תל אביב. (קרדיט_ אנדו סטודיו.)

וידאו אודות חברת קבוצת צליח רוטשילד

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת צליח רוטשילד

430 יחידות דיור חדשות ברמת גן: הוועדה המחוזית החליטה להפקיד 2 תוכניות פינוי בינוי

בשכונת הגפן הסמוכה לפארק הירקון תקודם תוכניתם של אביב התחדשות וצליח רוטשילד לבניית 280 יח"ד במקום 89 יח"ד קיימות, ואילו באזור הפארק הלאומי מקדמת אזורים פרוייקט בן 150 יח"ד במקום 48 יח"ד. עוד מקודמות במסגרת הפרויקטים עשרות "דיוריות" – יחידות דיור זעירות שניתן לפצל משטח הדירה הכולל

2023-04-16

בעקבות בעיות בתשתית המים: עיריית גבעתיים חדלה להנפיק היתרים באופן גורף

חשיפת מרכז הנדל"ן: בשבועות האחרונים עצרה מחלקת רישוי הבנייה של גבעתיים מתן היתרים באופן גורף, בשל התנגדות תאגיד מי גבעתיים, וכעת מעוכבים מיזמים בהיקף של מאות יחידות דיור. עקב פניית ארגון הקבלנים, עדכן ראש העיר קוניק כי פתרון בנושא מקודם מול עיריית תל אביב, אך לא נקב במועד שבו תחזור הרשות להנפיק היתרים

2023-02-19

לראשונה: עמידר שיווקה פרויקט תמ"א 38 ברמת גן לחברה פרטית

חברת צליח-רוטשילד נבחרה במכרז ראשון תחת המודל החדש של עמידר לקידום התחדשות עירונית באמצעות שותפות ו/או מכירת זכויות לסקטור הפרטי; 12 דירות ברחוב יהושפט ייהרסו, 36 ייבנו במקומן

2022-08-09

"דיירים לא תמיד מבינים שבנייה ירוקה מביאה לחיסכון עצום בעלויות"

"אנחנו אוהבים להיות חלוצים בכל מה שקשור לאימוץ טרנדים סביבתיים – עוד הרבה לפני שהם הופכים לנורמה מחייבת", אומר תומר צליח, מנכ"ל משותף בקבוצת צליח רוטשילד. כניסתן לתוקף של התקנות לבנייה ירוקה תפסה את החברה מוכנה מתמיד

2022-07-12

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלים בקבוצת צליח רוטשילד: "מתחמי פינוי-בינוי יכולים לייצר תכנון טוב הרבה יותר, נכון הרבה יותר"

קבוצת צליח רוטשילד בונה בישראל ברציפות כבר קרוב ל-50 שנה – ובשנים האחרונות החלה לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלים: "רקורד של עשרות פרויקטים ומאות יחידות דיור מאוכלסות"

2021-11-11

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלים בחברת צליח רוטשילד: "הר יד לבנים – אי של טבע עירוני; באופן מאוד מפתיע עדיין לא נוצרה כאן עליית מחירים"

אחד המקומות היפים ביותר ברמת גן הוא כנראה הר יד לבנים – אך נדמה כי הציבור טרם גילה את הפוטנציאל שבו • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלים בחברת צליח רוטשילד, הבונה למרגלותיו: "העירייה השקיעה פה המון כסף"

2021-02-22

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלי צליח-רוטשילד: "שכונת חרוזים מתפתחת; היא צפויה לאפסייד משמעותי"

השכונה הרמת גנית הוותיקה מבוקשת מאוד כיום, בעיקר בשל סביבתה הירוקה והתחדשותה • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלי חברת צליח-רוטשילד: "עדיין לא מיצתה את הפוטנציאל שלה"

2021-01-06
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...