מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד מיכה גדרון משרד עו"ד

מיכה גדרון-עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום התכנון והבנייה ותחום ההתחדשות העירונית. המשרד הוקם על ידי עורך הדין מיכה גדרון הנמנה בין עורכי הדין המובילים והוותיקים בתחום התכנון והבנייה וההתחדשות העירונית וכן, נודע כבר סמכה בתחומים אלו. 

משרד עורכי הדין מיכה גדרון מעניק ליווי משפטי מקיף ומקצועי לאורך כל הדרך ושלבי הפרויקט ומעניק שירותים משפטיים וייצוג משפטי בתחומי התכנון והבנייה לרבות תחום ההתחדשות העירונית כדוגמת פרויקטים מסוג תמא 38. המשרד מייצג הן לקוחות פרטיים והן יזמים וקבלנים, והודות לניסיונו העשיר והמוכח וההיכרות המעמיקה בתחומי התכנון והבנייה, ביכולתו להעניק ליווי וייעוץ אסטרטגי למגוון לקוחותיו. 

מיכה גדרון- עורכי דין, מאמין ביחס אישי ובמקצועיות בלתי מתפשרת לצד יצירתיות ומציאת פתרונות מותאמי לקוח. המשרד מעניק ייעוץ וייצוג בפני כל מוסדות התכנון ביניהם: המועצה הארצית לתכנון ובנייה, וועדות מחוזיות ומקומיות, ועדות ערר. כמו כן, המשרד מייצג את לקוחות גם בבתי המשפט בעתירות מנהליות ובעתיקות לבג"צ.

מיכה גדרון עורכי דין משתף פעולה ועובד באופן שוטף עם אדריכלים ושמאים ובכך מוסיף נדבך ידע נוסף, ברמה התכנונית והשמאית, אשר תורם לייצוג הלקוח. עוד מתמחה המשרד בליטיגציה בפני ועדות ערר, ליווי הליכי תכנון, טיפול הליכי רישוי והיתרי בנייה, הקלות ושימושים חורגים, ייצוג בערכאות בית המשפט.

כתבות אחרונות אודות משרד מיכה גדרון משרד עו"ד

"אני נאלץ להשאיר מקום לשיקול דעת בתוכניות התחדשות בניינית כדי למנוע מצב בו כל מוכר דירה נדרש לשלם מאות אלש"ח"

לדברי יו"ר הוועדה המחוזית מרכז מיכה גדרון בפורום עורכי דין שערך מרכז הנדל"ן, היטל השבחה אוטומטי יביא לעליית מחירים ויפגע במוכרי דירות באזורים מוחלשים. יו"ר ועדת הערר ת"א סילביה רביד: "נדרשת הסדרת נושא ההיטלים בחקיקה, השאלות הפתוחות הן רבות ומשליכות על עבודתנו"

2024-03-08

מחר (ב'): הוועדה המחוזית תל אביב נפרדת רשמית מהיו"ר, אדריכלית דניאלה פוסק

היו"ר פורשת לגמלאות – אך טרם נמצא לה מחליף • הוועדה תדון קודם לכן, בין היתר, בתוכנית הכוללנית לעיר רמת גן, שתאפשר את צמיחתה לכמעט 350,000 תושבים

2022-01-30

ועדת הערר קבעה כי "תמ"א 38 אינה מכשיר המלבין עבירות בנייה" – אך אישרה תוכנית בבניין שההיתר עבורו לא אותר

דיירי בניין סמוך לתוכנית הגישו ערר על החלטת הוועדה המקומית לאשר את התוכנית וטענו כי נבנה ללא היתר – ולכן לא יכול לעבור תמ"א 38 • ועדת הערר קבעה: "אין מקום להתעלם מהשתלשלות העניינים ולמנוע תמריצי חיזוק לפי תמ"א 38"

2021-05-10

עבר מתחת לרדאר: אושרה מדיניות תמ"א 38 חדשה ברמת גן על ידי הוועדה המקומית

המדיניות החדשה אושרה פה אחד על ידי חברי הוועדה • עיקריה: תוספת של 13 מ"ר לכל דירה (הן בתוספת וחיזוק והן בהריסה ובנייה); תקן חניה - עד 1:1; לוועדה יישמר שיקול דעת בקביעת מספר יחידות הדיור בבניין

2021-04-10

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות השבוע באתר מרכז הנדל"ן 15.01.21

תישקל דחייה במועד להגשת התנגדויות לתוכנית המטרו • ענף הנדל"ן בנובמבר 2020 היה מהפעילים בשנים האחרונות • וביהמ"ש דחה תביעה של י.ח דמרי • רגע לפני שבת, 15.01.21

2021-01-14

חוקרת המטרו: "נשקול לקבל השגות שיוגשו באיחור בשל הסגר"

התעקשות אנשי לשכת עורכי הדין השתלמה: לאחר הסירוב הגורף - נראה שבכל זאת ניתן יהיה להגיש התנגדויות לקו M1 של המטרו אחרי שלישי הבא • הדחייה - עד שבעה ימים

2021-01-14

הוות"ל: מועד הגשת ההשגות לתת"ל 101ב לא יידחה למרות הסגר

לשכת עוה"ד ביקשה לדחות את המועד האחרון להגשת התנגדויות לקו M1 של המטרו בחודש • הוות"ל: "מהנימוק הכללי לא עולה מדוע לא ניתן היה להיערך עד כה להגשת ההשגות במועדן"

2021-01-13

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 04.12.20

תזכיר החוק החדש הנוגע לחלופה לתמ"א 38 ולביטול מוסד ההקלות - מוכן • הממשלה צפויה לאשר את אחת מהצעותיו של ליצמן בראשון • רגע לפני שבת, 04.12.20

2020-12-03

המועצה הארצית החליטה: תנאים והגבלות על הוצאת היתרי בנייה

ההחלטה מתייחסת לאזור שהוגדר כ"מרחב מיידי", במרחק של 300-100 מטר מהתחנות מטרו – שנמצאות בתחומי 13 רשויות שונות .

2020-10-27

עתירה נגד מדיניות התמ"א החדשה של עיריית בת ים: עשרות יזמים טוענים כי היא "לא חוקית והוחלה באופן רטרואקטיבי"

היזמים טוענים כי מסמך המדיניות החדש יביא לביטול כמעט מוחלט של פרויקטים מסוג תמ"א 38 בעיר • העירייה בתגובה: "נערכה עבודת מטה מסודרת שבחנה את הנושא במשך יותר משנה" • מסמך העתירה - בכתבה

2020-10-25

ועדת הערר המחוזית מציבה גבולות לוועדה המקומית בר"ג

הוועדה המקומית דחתה את הבקשות להיתר משום שלטענתה נדרש בשני הפרויקטים "תכנון מתחמי" • ועדת הערר קבעה כי שתי ההחלטות "לא התבססו על מדיניות מגובשת"

2020-07-20

מכה נוספת ליזמי תמ"א 38: לא יהיה דיון בבקשה להיתר ללא הרוב הדרוש

המחוזי קבע כי הסכמת רוב בעלי הדירות היא תנאי סף לדיון בבקשה להיתר בוועדה מקומית • עו"ד מיכה גדרון: "ההחלטה תגביר את כוח הסחיטה של הדיירים הסרבנים"

2019-05-22

עורכי דין מומלצים בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...