פתח תקווה עיר המגדלים: הוועדה המחוזית סיימה לאשר את מתחם אוליבקס, ותתחיל לדון בתוכנית האימבר טאואר

מדובר בתוכנית המגדלים האחת עשרה שמקודמת בעיר - בתוך כחצי שנה. החברה שתקים את הפרויקט – הרציג נדל"ן. צפי ההכנסות השנתיות מהשכרת המשרדים – 21 מיליון שקלים

שיתוף הכתבה
יהודה הרציג, בעלים ומנכ"ל הרציג נדל"ן (דרור סיתה)יהודה הרציג, בעלים ומנכ"ל הרציג נדל"ן (דרור סיתה)

הוועדה המקומית בפתח תקווה המליצה להפקדה בוועדה המחוזית מחוז מרכז, את תוכנית אימבר טאואר באזור התעשייה קריית ארייה בפתח תקווה. התוכנית היא בהובלתו של  קבוצת הרציג נדל"ן בבעלותו של היזם יהודה הרציג. עלויות ההקמה צפויות להגיע לכ - 250 מיליון שקלים. צפי ההכנסות השנתיות משכירות יעמוד על 21 מיליון שקלים.

המגדל בן 40 הקומות, יתנשא לגובה של 176 מטרים ועתיד להשתרע על שטח של 52 דונם, שיכלול פארק ירוק לרווחת הציבור. הוא יכיל סך של 40,000 מ"ר להשכרה לצורכי תעסוקה בנוסף לארבע קומות חניה תת-קרקעיות, ועתיד להתאכלס בחברות היי טק וחברות נוספות. 

המגדל אותו מקדמת זרוע הנכסים המניבים בקבוצת הרציג נדל"ן, תוכנן ועוצב באופן חדשני על-ידי בלנדר אדריכלות ובינוי ערים. כאמור, האימבר טאוור יוקם במערב פתח-תקווה כחלק מהפארקטק – אזור התעשייה של קריית אריה.

המיקום נחשב אטרקטיבי לאור הסמיכות שלו לתחנת הרכבת קריית אריה ולקו המטרו העתיד להיבנות, שיאפשרו לעובדים גישה נוחה למקום העבודה. מועד הביצוע והעלייה על הקרקע צפוי בעוד כשנה וחצי, לאחר קבלת היתר הבניה. 

רק בחודש האחרון הוועדה המחוזית אישרה את מתחם אוליבקס בקריית ארייה. מתחם אוליבקס" מציע 4000 מ"ר של שטחי מסחר ועוד 94,516.8 מ"ר של שטחי תעסוקה, גם הוא במגדל בן 40 קומות.

יהודה הרציג, בעלים ומנכ"ל קבוצת הרציג נדל"ן: "העיצוב היוקרתי והייחודי ותכנון המגדל נועדו להופכו לבולט ביותר ולחדשני. המגדל יחזיק במפרט עשיר, ובו יוטמעו המערכות המתקדמות ביותר כך שנוכל לספק מענה מיטבי למגוון עסקים, החל בחברות גדולות וכלה בחברות קטנות ובבעלי מקצועות חופשיים. אנו נתאים את הצרכים לכל אחד ואחד". עוד הוסיף הרציג: "אנו גאים מאוד בפרויקט ועתידים להפוך אותו למבוקש ביותר בפארקטק".

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקווה: "פתח תקוה עוברת מהפכה בכל תחום ובפרט בתחום התחבורה. התב"עות החדשות שאנחנו מקדמים לאזורי התעסוקה והעסקים – בהם פארקטק, סגולה ורמת סיב; שדרוג תשתיות התחבורה, לרבות תחילת הפעילות של הקו האדום של הרכבת הקלה ושני קווי המטרו שנראים באופק – כל אלה יקפיצו את העיר שלנו קדימה. אני מברך את קבוצת הרציג נדל"ן, אשר זיהתה את הפוטנציאל בפארקטק ומרחיבה את פעילותה בעיר".
 


כל יום בשעה 17:00- חמש הכתבות החשובות ביותר בתחום הנדל"ן מכל האתרים אצלכם בנייד!
לחצו כאן להצטרפות לתקציר המנהלים של מרכז הנדל"ן!

תגובות

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.writer }}{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.writer }}{{ reply.date_parsed }}
הראה עוד
תגיות:רמי גרינברגיהודה הרציגאזור התעשייה קריית ארייה בפתח תקווהפארקטקהרציג נדל"ןמתחם אובליקסאימבר טאוארבלנדר אדריכלות ובינוי ערים
הכתבות הנצפות ביותר

 
מחפש...