להורדת אפליקציה

הופקדה התוכנית המפורטת למתחם רוזנברג בפ"ת של אפריקה ישראל מגורים; 184 יח"ד בשישה בניינים

מדובר בבניינים בני עשר קומות כל אחד, שיוקמו במתחם בקרבת אזור התעשייה סגולה בעיר • הפרויקט יכלול גם 37 יחידות דיור קטנות, בשטח של עד 75 מ"ר עיקרי

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים (דרור סיתהכל)

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז הודיעה אתמול (ד') על הפקדת תוכנית מפורטת למתחם רוזנברג בפתח תקווה, של חברת אפריקה ישראל מגורים. על פי התכנון, יוקמו במסגרת הפרויקט שישה בנייני מגורים חדשים, שבהם 184 יחידות דיור. מתוך כלל יחידות הדיור, 37 יהיו דירות קטנות, בשטח עיקרי של עד 75 מ"ר.

"התוכנית מציעה שינוי ייעוד ממגורים ב' למגורים ד' בשלושה מגרשים, קביעת זכויות והוראות בנייה עבור מגרשי המגורים ותוספת זכויות בנייה במגרש שב"צ", נכתב בדברי ההסבר לתוכנית. "ייעודי הקרקע של המגרשים (מגורים ב', שצ"פ ושב"צ) נקבעו במסגרת תוכנית מתאר פת/57/1268 שבמסגרתה לא נקבעו הוראות וזכויות בנייה מפורטות".

אותה תוכנית מדוברת, פת/57/1268, מטרתה הייתה שינוי ייעוד הקרקע מקרקע חקלאית למגורים. מדובר בשטח שנמצא לא רחוק מאזור התעשייה סגולה, בצפון-מזרח העיר. בתוכנית הזו, על אף העובדה שלא נקבעו, כאמור, הוראות וזכויות בנייה מפורטות, צוין כי על הקרקע יוקמו 144 יחידות דיור

אותה תוכנית מדוברת, פת/57/1268, מטרתה הייתה שינוי ייעוד הקרקע מקרקע חקלאית למגורים. מדובר בשטח שנמצא לא רחוק מאזור התעשייה סגולה, בצפון-מזרח העיר. בתוכנית הזו, על אף העובדה שלא נקבעו, כאמור, הוראות וזכויות בנייה מפורטות, צוין כי על הקרקע יוקמו 144 יחידות דיור, כך שהתוכנית החדשה, המופקדת, מגדילה את הזכויות ומאפשרת הקמה של עוד 40 יח"ד.

התוכנית מתפרסת על פני כ-21.2 דונם, והיא כוללת – לבד משטחי המגורים, המסתכמים ב-18,245 מ"ר – עוד 10,026 מ"ר מבני ציבור. המגישה והיזמית היא, כאמור, חברת אפריקה ישראל מגורים. לחברה עוד שני פרוקטים בפתח תקווה שנמצאים לא רחוק ממתחם רוזנברג: האחד הוא פרויקט מגדלי Space, מגדלים בני 20 קומות בשכונת נווה עוז; השני הוא שכונת לב הסביונים, שכוללת עשרה מבני מגורים ובהם בסך הכול 566 יחידות דיור. בשני הפרויקטים הללו נמכרו כלל יחידות הדיור.

הבניינים שתקים חברת אפריקה ישראל במתחם רוזנברג יכללו עשר קומות כל אחד. העורכת הראשית היא אדריכלית קיקה ברא"ז ממשרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים; שמאי המקרקעין הוא רונן ביטון, ממשרד בר שמאות ויעוץ מקרקעין; יועצת התחבורה היא אלכסנדרה גוסובסקי ממשרד אמאב תנועה ותחבורה 2012

הבניינים שתקים חברת אפריקה ישראל במתחם רוזנברג יכללו עשר קומות כל אחד. העורכת הראשית היא אדריכלית קיקה ברא"ז ממשרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים; שמאי המקרקעין הוא רונן ביטון, ממשרד בר שמאות ויעוץ מקרקעין; יועצת התחבורה היא אלכסנדרה גוסובסקי ממשרד אמאב תנועה ותחבורה 2012.

לעיון במסמכי התוכנית המלאים לחצו כאן

הצטרפו למאות חברות נדל"ן מובילות המשתתפות ב- "פסגת הנדל"ן אילת"- ועידת בכירי הנדל"ן
והבטיחו מקומכם עכשיו: לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search