"עורך דין יכול לעשות את העסקה, יכול להפריח את המקרקעין – ולהפך"

עו"ד שמואל שוב, ממשרד שוב ושות' עורכי דין מספר עולם הנדל"ן מהזווית שלו, ועל ייחודיות המשרד: "אווירה משפחתית" • פרויקט "המובילים בתכנון ובנייה" של מרכז הנדל"ן יוצא לדרך

עו"ד שמואל שוב (מרכז הנדל"ן)
עו"ד שמואל שוב (מרכז הנדל"ן)

מה הדבר החכם שצריך לעשות אדם המחזיק בקרקע לא מפותחת? עד כמה השפעתו של עורך דין על עסקת נדל"ן גדולה? ומה מייחד את משרד שוב ושות' עורכי דין בעולם המרתק של תכנון ובנייה?

אלו שאלות מרתקות, שיכולות לשפוך אור על תחום התכנון והבנייה, שבו אנחנו מתמקדים במסגרת הפרויקט המתמשך "המובילים בתכנון ובנייה". בפרויקט זה אנחנו מנסים להבין גם את דמותו ואת תפיסתו של עורך הדין המוביל, העוסק בתחום שנים רבות, וגם את הפעילות במשרדו, את הדלק שמוביל את המשרד קדימה ואת השיטה שבה הוא עובד באחד התחומים המורכבים ביותר.

עו"ד שמואל שוב, בעל ניסיון של קרוב ל-30 שנה בתחום, מספר על המשרד ועל ענף הנדל"ן מהעיניים שלו – במסגרת הפרויקט המיוחד של מרכז הנדל"ן המתרכז בעורכי הדין הטובים ביותר בענף: פרויקט "המובילים בתכנון ובנייה".

קראו עוד במרכז הנדל"ן

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בכלל ועל התחדשות עירונית בפרט? פודקאסט "החזית העירונית" ממתין לכם. האזינו לפרק האחרון - פרק 12 עם אילי בר ועו"ד תמר עדיאל זכאי

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search