מגדלי הים התיכון בונה בית דיור מוגן ברחובות ב-300 מיליון שקל

מגדלי הים התיכון קיבלה היתר חפירה ודיפון לבית הדיור השמיני שבבעלות הרשת • הבית יכלול 250 יחידות דיור ומחלקה סיעודית

דורון ארנון מנכל מגדלי הים התיכון
דורון ארנון מנכל מגדלי הים התיכון

רשת בתי הדיור המוגן "מגדלי הים התיכון" הציבורית, מתחילה בהקמת בית הדיור המוגן השמיני של הרשת – ברחובות. החברה מדווחת היום (ג') לבורסה בת"א כי קיבלה היתר חפירה ודיפון להתחלת ההקמה של הפרויקט ותחל בעבודות ההקמה בימים הקרובים. היתר הבנייה הכללי צפוי להתקבל תוך מספר חודשים. עלות ההקמה מוערכת ב-300 מיליון שקל.

בית הדיור המוגן ברחובות יכלול 250 יחידות דיור ומחלקה סיעודית. הבית יוקם על קרקע בשטח של כ-5,971 מ"ר שנרכשה בפברואר אשתקד תמורת כ-62 מיליון שקל, כשהשטח הבנוי נאמד בכ-35,000 מ"ר. שיווק יחידות הדיור יחל בתקופה הקרובה. 

חברת מגדלי הים התיכון נמצאת בבעלות מוטי קירשנבאום, בוריס לוין וחן למדן. יו"ר החברה הוא יאיר סרוסי, יו"ר בנק הפועלים לשעבר, ומנכ"ל החברה הוא דורון ארנון. לדברי המנכ"ל ארנון, "בית הדיור המוגן השמיני של הרשת ברחובות ייתן מענה לצרכיה של אוכלוסיה באזור גיאורפי המתאפיין בחתך סוציו-אקונומי איכותי. הבית יוקם בסטנדרטים גבוהים ויתווסף לשבעת הבתים הנוספים שאנו מפעילים כיום, והממצבים את הרשת כמובילה בישראל בתחומה".

לאחר השלמת הפרויקט מגדלי הים התיכון תפעיל 8 בתי דיור מוגן עם 1,900 יחידות דיור ויותר מ-400 מיטות סיעודיות. החברה מפעילה גם בתי דיור מוגן בסביון, בירושלים, ברמת השרון, בכפר סבא, בבת-ים, בנורדיה, ובגני תקווה.

החברה סיימה את 2018 עם עלייה של כ-12% בהכנסותיה לכ-174.5 מיליון שקל, אך גם עם צניחה של 30% ברווח הנקי ל-63 מיליון שקל, בעיקר בגלל ידיעה בשערוכי הנכסים שבבעלותה ועלייה בהוצאות המימון.

לחדשות נדל"ן, עדכונים יומיומיים, דעות וניתוחים, הורידו את  אפליקציית מרכז הנדל"ן
אנשי נדל"ן, בואו לשמוע ולהשמיע את דעתכם. הצטרפו לקבוצת הפייסבוק רק נדל"ניסטים ותיחשפו לתכנים בלעדיים לתעשייה

קראו עוד במרכז הנדל"ן

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search