חברה מובילה בתמ"א 38- פתח תקווה

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות הגלגל יזום ובנייה:

חברת הגלגל יזום ובנייה פועלת יותר מ־15 שנים בתחום ההתחדשות העירונית, והיא החברה המובילה בפתח תקווה בתחום זה. פעילותה התרחבה בשנים האחרונות גם לערים נוספות - הרצליה וראשון לציון, ולפרויקטים נוספים באזור המרכז. החברה הוציאה לפועל פרויקטי תמ"א רבים ומוצלחים, לשביעות רצון הלקוחות, תוך יחס חם ואישי וליווי מקצועי לכל אורך התהליך. החברה החלה את פעילותה בתור קבלן מבצע, אך בעשור האחרון היא אחראית גם על היזמות והביצוע בפרויקטים אותם היא מלווה. 

 

יחס חם ומשפחתי עם שקט נפשי
החברה הוקמה על ידי איש הנדל"ן אילן איפרגן, בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, ואליו הצטרף במרוצת השנים בנו, שי איפרגן, אשר משמש כיום כמנכ"ל החברה. החברה מקדמת פרויקטים רבים בפתח תקווה, 'עיר הבית' של משפחת איפרגן, שאותה אנשיה מכירים על בוריה, כולל את אופייה המיוחד. מטבע הדברים, החברה מספקת ללקוחותיה יחס אישי ומשפחתי לכל אורך תקופת העבודה על הפרויקט, תוך מעורבות מתמדת של הנהלת החברה בכל שלבי הפרויקט. בזכות יחס אישי ומקצועי זה, חברת הגלגל יזום ובנייה צברה לאורך שנות פעילותה מוניטין של חברה איכותית. חברת הגלגל יזום ובנייה מבצעת פרויקטים של תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2, ועל שמה רשומים פרויקטים מוצלחים רבים. לקוחות החברה נהנים ממענה לכל דרישותיהם לאורך הדרך מהחברה עצמה, אשר מתקשרת בעצמה עם בעלי המקצוע - המהנדס, האדריכל ועוד, ותחום הפיקוח נעשים דרך משרדי החברה, עובדה אשר מהווה את אחד היתרונות הגדולים של החברה. המענה הכולל שמספקת החברה נותן שקט נפשי ללקוחות, שיודעים כי יקבלו דרך החברה את כל הפתרונות שלהם הם זקוקים. חברת הגלגל יזום ובנייה מקפידה לא לעסוק במקביל במספר רב של פרויקטים, מתוך מטרה לספק ללקוחותיה יחס אישי.

סביבת מגורים איכותית במחירים סבירים 


כבר לפני כעשור, עם ההתרחבות המשמעותית של תחום ההתחדשות העירונית, זיהתה החברה את הפוטנציאל הטמון בענף, והרחיבה את פעילותה בתחום. בחברה רואים חשיבות עצומה בביצוע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר בפרויקטים של פינוי־בינוי, אשר הופכים את סביבת המגורים לאיכותית יותר ומספקים שיפור דרמטי באיכות החיים של הלקוחות. בתור חברה של פתח-תקוואים, בהגלגל יזום ובנייה רואים חשיבות גדולה בפיתוח פני העיר ובשיפור תנאי הדיור בה. החברה מאמינה כי תחום ההתחדשות העירונית הוא זה שיכול להשאיר בעיר גם את התושבים הוותיקים, ולספק להם איכות דיור גבוהה במחירים סבירים.  

פרויקטים נבחרים 

  • אהבת ציון 1, פתח תקווה - פרויקט פינוי־בינוי שבמהלכו נהרסו  12 יחידות דיור ונבנו 50 חדשות. אוכלס לפני כמה חודשים.
  • השושנים 13, הרצליה - פרויקט פינוי־בינוי שבמהלכו ייהרסו ארבע יחידות דיור, ובמקומן ייבנו 17 יחידות דיור חדשות. אחרי החלטת ועדה.
  • זרח ברנט 16-14, פתח תקווה - פרויקט תמ"א 38/1 שבמסגרתו נבנו  56 דירות חדשות במקום 32 דירות ישנות.

הנהלת החברה

שי איפרגן

מנכ"ל

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search