• דרך העצמאות 40 בניין טופ רסקו, יהוד
  • משרד שמאות מקרקעין מוביל בהתחדשות עירונית​

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת תמר אברהם שמאות מקרקעין

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

הנהלת חברת תמר אברהם שמאות מקרקעין

תמר אברהם

שמאית מקרקעין בכירה, בעלים ומנהלת

אודות חברת תמר אברהם שמאות מקרקעין

תמר אברהם היא שמאית מקרקעין ומשפטנית זה כ־30 שנה, ואחת השמאיות הבכירות בענף הנדל"ן כיום. במהלך השנים סיפק משרדה שירותים לכל סוגי השחקנים המעורבים בשוק הנדל"ן הישראלי: למגזר הציבורי, לרשויות מקומיות ולמגזר הפרטי - יזמים, בעלי נכסים, עורכי דין, חברות ציבוריות, דיירים בפרויקטים של תמ"א ופינוי־בינוי ועוד.

 


"שמאות מקרקעין היא מומחיות המשלבת כמה תחומים: ידע במשפטים - דיני תכנון ובנייה, דיני קניין ומיסוי מקרקעין; ידע בכלכלה - הבנה בהתנהגות שוק וניתוח עסקאות ותשואות; ידע בבנייה ובשיטות בנייה; ויכולת לשלב בין כל התחומים הללו, כדי לתת ללקוחות שלי את הכלים הדרושים להם", אומרת תמר מתמר אברהם שמאות מקרקעין.
המשרד שם דגש מיוחד באיכות העבודה ובקשר האישי עם הלקוח - כל עבודה נערכת בליווי אישי של תמר עצמה, מתוך כוונה לתרום מהידע והניסיון העצום שרכשה. "הדבר החשוב ביותר זו המוטיבציה שלי, או הכוח המניע, קודם כול - לעזור ללקוחות שלי, לתת להם כלים לקבלת החלטות טובות שיהוו מנוע צמיחה עבורם. העובדה שאני עובדת עם כל סוגי השחקנים הקיימים בתחום הנדל"ן מאפשרת לי היכרות של 360 מעלות עם השוק, המעניקה לי יכולת וכלים לתת את הפתרון הטוב ביותר לכל לקוח. למשל, העובדה שאני מספקת שירותים לרשויות מקומיות מאפשרת לי לעזור ללקוחות פרטיים שזקוקים לערוֹר על שומת היטל השבחה, לקדם תוכנית בניין עיר ולבצע בדיקת היתכנות כלכלית למיזם שהם רוצים לקדם. אני מתמחה גם בייצוג הלקוח בישיבות בוררות או בשומה מכרעת, בהשתתפות במו"מ, בעמידה בבית המשפט ובעמידה בחקירה בתיק שבו נתתי חוות דעת מומחה".

 


"הדבר שמניע אותי בעבודה - אנשים"
"הייתי מעורבת בפרויקטים גדולים בהיקפים של אלפי יח"ד ומאות מיליוני ש"ח, אבל אני דווקא אוהבת לזכור את העזרה לאנשים הבודדים שמתקשים להתמודד עם סוגיות שונות הקשורות לנכס בבעלותם. אלו שהם לא טייקונים בנדל"ן, אלו שהסיוע שלי הוא בשבילם עניין קיומי. בעבר היה מקרה שבו נתתי לאישה עצה ללא תשלום בנוגע לפטור מהיטל השבחה על מכירת חצי דירה שהייתה ברשותה, והיא התקשרה להודות לי על כך שהעצה הצילה אותה, משום ששווי הנכס היה כל מה שהיה לה בחיים".

 


"אנשים. זה גם הדבר שמניע אותי בעבודה עם דיירים בהליכים של תמ"א 38 או פינוי־בינוי. בסופו של דבר מדובר כאן באנשים שזו סביבת החיים שלהם, והיא עומדת בפני שינוי טוטאלי. לפעמים מדובר בדירה היחידה שיש לאדם, והוא מתגורר בה עשרות שנים, ולעיתים אלו אנשים שהשקיעו את כל כספם בנכס, שיהווה ביטחון עבורם לעת זקנה. אני מבינה את גודל האחריות המוטלת עליי להביא את הפרויקט לחוף מבטחים, לטובת כל הצדדים".

 


פרויקטים נבחרים:
פרויקט "ברקאי־הנוטר", אפקה, תל אביב - הריסת 115 יח"ד והקמת פרויקט הכולל בניינים יוקרתיים עם 325 יח"ד.


פרויקט פינוי־בינוי, רחוב טהון, נתניה - פרוגרמה להריסת מבנים הכוללים 74 יח"ד ובניית כ־280 יח"ד במבנים גבוהים, כולל שטח מסחרי.


פרויקט פינוי־בינוי בשכונת גיורא, מערב הוד השרון – הריסת ארבעה "בנייני רכבת" ישנים הכוללים 48 דירות, ובמקומם בנייה של ארבעה מבנים חדשים בני שמונה קומות מעל מרתפי חניה ומבנה ציבור חדש. כמו כן יוקצה שטח ירוק לרווחת התושבים.
פרויקט מתחם אורלוב, פתח תקווה - הריסת ארבעה מבנים קיימים בייעוד מגורים ומסחר והקמת שני מבני מגורים הכוללים 106 יח"ד, כל אחד מעל חזית מסחרית, ותכנון כיכר עירונית, בסמוך להיכל התרבות של העיר.

וידאו אודות חברת תמר אברהם שמאות מקרקעין

כתבות אחרונות אודות חברת תמר אברהם שמאות מקרקעין

"למה שהיזם יקח את הזכויות האלה לעצמו?"

"הפנים מאחורי ההתחדשות העירונית" עם תמר אברהם, בעלים של משרד שמאות מקרקעין תמר אברהם, שמתארת את המורכבות של שלב התכנון בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, מספרת על אתגר שהצריך עדכון של חוזה לאחר שנחתם בין הדיירים לבין היזם ומסבירה למה שמאי מטעם הדיירים הוא חשוב בייחוד בפרויקטים מתחמיים

2024-05-09

תלמי באבאי: "יזמים, רוצים עוד קומה-שתיים? קחו. רק תבואו לבנות"

כך אמרה יו"ר הוועדה המחוזית ירושלים במהלך ועידת פסגת הנדל"ן אילת. מנכ"ל החברה לפיתוח והתחדשות עירונית, ניר שמול: "לא תמיד היזם הגדול זוכה בפרויקט, אלא זה שיודע לדבר עם דיירים"

2022-10-27

בין תל אביב לירושלים: ועדות הערר חורצות את דינה של ההתחדשות העירונית

שתי ועדות ערר דנו באחרונה בסוגיה הרת גורל: השתת היטל השבחה בעת מכירת דירה בתחומה של תוכנית מקומית המסדירה את יישומה של תמ"א 38. קביעותיהן היו שונות בתכלית, אך האם באמת קיימת ביניהן מחלוקת? שמאית המקרקעין תמר אברהם מנתחת

2022-09-20

שמאית תמר אברהם: "בהסכם חלוקת עיזבון חשוב שבפני כל היורשים תהיה תמונה מלאה"

שמאית המקרקעין תמר אברהם ועו"ד ונוטריון טליה שנברגר בשיחה מיוחדת על הסכם חלוקת עיזבון אשר כולל נכסי נדל"ן ועל משמעויותיו • עו"ד שנברגר: "ההסכם מיועד לחסוך במס; בעזרת חוו"ד שמאיות אפשר למקסם את התוצאה"

2021-03-31

לא רק לחסוך ולהרוויח; "העבודה משפיעה על חיים של אנשים"

שמאית תמר אברהם על מס שבח ועל היטל השבחה, על הדרכים להפחית אותם ועל חשיבות עבודתה המורכבת בענף הנדל"ן •

2020-08-26

תמר אברהם: "מה הן שלוש הנקודות שכדאי לשים לב אליהן במבט קדימה?"

"בתום עשר שנים מלאות התפתחויות, הגורמים השונים בענף מביטים קדימה בניסיון לאתר את גורמי הצמיחה, התשואה וההצלחה בשנים הקרובות"

2020-04-30

השמאי הממשלתי הראשי על תקן 21: " אני יצרתי כלי עבודה, תשתמשו בו בשום שכל"

תקן 21 תורם ליצירת וודאות מצד אחד, אך מצד שני עשוי לפגוע בניצול מקסימלי של הקרקע וכדאיות הפרויקט. יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בירושלים והשמאי הממשלתי הראשי התכנסו לדון בפתרונות האפשריים עם שמאים ויזמים הפועלים בענף. צפו בסיקור>>

2022-11-15

דווקא עכשיו, בזמן הקורונה: הביקוש לדירות באילת רק הולך ועולה - השמאית תמר אברהם ממשרד השמאות תמר אברהם באולפן

השמאית תמר אברהם ממשרד השמאות תמר אברהם מספרת על הסיבות לביקוש העולה בעיר הדרומית, שמביא גם לעלייה במחירים • "ביוני ובספטמבר 2019 דירה ממוצעת נמכרה ב-1.15 מיליון שקל; השנה – ב-1.25 מיליון"

2021-02-18

תמר אברהם בעלים במשרד השמאות תמר אברהם: "העבודה היא לא רק לחסוך כסף או להרוויח כסף; היא משפיעה על חיים של אנשים"

שמאית תמר אברהם בעלים במשרד השמאות תמר אברהם על מס שבח ועל היטל השבחה, על הדרכים להפחית אותם ועל חשיבות עבודתה המורכבת בענף הנדל"ן • "הדרך להפחית היטל השבחה עוברת קודם כול ביסודיות וביצירתיות"

2020-11-03

עושים עסקה או רוצים לממש זכויות בנייה? אל תהיו מופתעים: בדקו מה אתם צפויים לשלם תמר אברהם ממשרד השמאות תמר אברהם מפרטת

חיוב במיסוי עירוני הוא חלק מהותי מכל עסקת מכר, ויכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים • רגע לפני שאתם מוצאים עסקה לפועל בדקו את הנושא – ובררו עם שמאי מקרקעין אם ישנה עילה לערעור על החיוב - תמר אברהם ממשרד השמאות תמר אברהם מפרטת

2020-04-16

בין היזם, הרשות והדיירים - תמר אברהם בעלת משרד השמאות תמר אברהם: "תפקיד השמאי – גישור וחיבור בין כל בעלי האינטרסים בפרויקט"

כיצד צריך לגשת שמאי המקרקעין לפרויקט התחדשות עירונית, מה עליו לעשות כשהוא מלווה את כל אחד מהגורמים, ומדוע ההתחדשות העירונית היא תהליך היסטורי? • תמר אברהם בעלת משרד השמאות תמר אברהם מסבירה

2020-03-22
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...