• מצדה 7 ,בניין ב.ס.ר 4 קומה 39 ,בני ברק
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קבוצת כנען

פעילויות חברת קבוצת כנען בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קבוצת כנען

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קבוצת כנען

איל הנדלר

יו"ר ובעלים

מאיר טל

מנכ"ל ובעלים

ניב רום

מנכ"ל ובעלים

אודות חברת קבוצת כנען

קבוצת כנען עוסקת ביזמות נדל"ן למגורים, לרבות מתחמי פינוי בינוי ופרויקטים של תמ"א 38. כאחת החברות הוותיקות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, כבר יותר מעשור, מקדמת החברה פרויקטים רחבי היקף של פינוי בינוי. קבוצת כנען מתמחה גם באיתור מבנים מתאימים להתחדשות. 

 

החברה, שהוקמה על ידי איל הנדלר, מאיר טל וניב רום, דוגלת בחדשנות עיצובית וטכנולוגית לטובת יצירת סביבת מגורים מודרנית, מתקדמת ואיכותית. החברה מקפידה להשתמש בשיטות בנייה חכמות ובחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. בכנען מועסקים טובי המומחים מכל תחומי הענף, והיא דוגלת במקצוענות ובמומחיות ללא פשרות. 

 

כחלק מהשירות המסור שמעניקה כנען ללקוחותיה, דואגת החברה להכיר לעומק את צרכיהם ואת הדרישות בשטח, ובונה את מתחם המגורים כולו בהתאם לצרכי הדיירים. לקוחות החברה תמיד עומדים בראש מעייניה והיא פועלת ביושרה, בהגינות, במקצועיות ובשקיפות, תוך שימת דגש על עמידה בלוחות זמנים - מול לקוחותיה ומול אנשי המקצוע השונים, הלוקחים חלק בפרויקטים. 

 

ראשי החברה

איל הנדלר – יו"ר ובעלים. בוגר תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות, תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים. במשך כ-20 שנה שימש כשותף במשרדי רואי חשבון, 14 שנים מתוכן היה שותף ב"דלויט בריטמן אלמגור" - אחד מארבעת המשרדים הגדולים בארץ ובעולם. נוסף לכך, הנדלר כיהן במשך כחמש שנים כמנכ”ל חברת ייזום ובנייה ציבורית, הנסחרת בבורסה לני”ע בת”א, אשר בתקופת כהונתו הוציאה לפועל בנייה של 1,500 יח”ד ברחבי הארץ.

מאיר טל – מנכ"ל ובעלים. בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בייזום ושיווק נדל"ן. בעבר שימש כמנהל שיווק ויזמות בחברת "י. בהרי", כסמנכ"ל שיווק וייזום בקרן פייר מקבוצת שובל-גרופמן וכמייסד ושותף בחטיבת הנדל"ן של מרכז הבנייה הישראלי.

ניב רום – מנכ"ל ובעלים. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובסחר בינלאומי. בעבר עסק בחינוך ושימש כמנהל מרכזי נוער בתנועת המושבים, בהמשך נכנס לתחום הנדל"ן כמנהל שיווק ומכירות של קבוצת מרכז הבנייה הישראלי. לפני כעשור עזב את קבוצת מרכז הבנייה הישראלי והקים עם שותפיו את קבוצת כנען.

 

תנופת התחדשות עירונית

במקביל לפעילויות הייזום של פרויקטים חדשים בתחום הבנייה למגורים, בהם פרויקטים בוטיקיים למגורים במרכז תל אביב - כנען מקדמת כיום למעלה מ-4000 יח"ד בכ-12 מתחמים של פינוי בינוי ויותר מ-10 פרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה). הפרויקטים שממוקמים ברמת גן, תל אביב, קריית אונו, ירושלים, נתניה, נס ציונה וגבעת שמואל - מחדשים את פני השכונות, משפרים את איכות החיים של הדיירים ותורמים לרווחת כלל התושבים.

 

פרויקטים נבחרים

פרויקט "עלמא", מתחם לוי אשכול דרום, קריית אונו – פרויקט הדגל של החברה הכולל פינוי של 232 משפחות המתגוררות כעת ב-11 בניינים בני 4 קומות. במקום הבניינים הישנים, ייבנו 10 בניינים חדשים בני 14 עד 20 קומות וכ-755 יח"ד חדשות, לצד שטחי מסחר ומשרדים בהיקף של 5,000 מ"ר. אחרי עבודה מאומצת של מעל 10 שנים, נמצא היום הפרויקט בשלב פינוי הדיירים לקראת העלייה על הקרקע. על התכנון האדריכלי של הפרויקט מופקד משרד פייגין אדריכלים.

 

פרויקט הצנחנים, מתחם דבורה הנביאה ב', נווה שרת, תל אביב –במתחם דבורה הנביאה ב', החברה מקדמת פרויקט מגורים בשטח של כדונם אחד, שבו ייבנו 54 דירות. קומת הקרקע של המבנה תוקדש למסחר. פרויקט הצנחנים הוא חלק ממתחם בו מקודמים כיום שלושה פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית, בתכנון משרד האדריכלים "טל הים אדריכלים". הוועדה המקומית תל אביב-יפו אישרה את התוכנית הכוללת הקמה של 258 יח"ד בבניינים של עד 11 קומות, לצד שטחים ציבוריים ושטחי מסחר. במרכז המתחם מתוכנן מרחב ציבורי פתוח ששטחו כדונם שישמש לפעילויות לרווחת התושבים. 

 

פרויקט Smart Towers, שכונת גן ערמונים, רמת גן – הפרויקט, הממוקם ברחוב עמק החולה, שינה את פני שכונת גן ערמונים הוותיקה, אשר עוברת התחדשות בשנים האחרונות. במסגרתו הרסה החברה 3 בניינים בני 4 קומות ו-48 יח"ד, ובנתה במקומם שני מגדלים בני 23 קומות ו-168 יח"ד חדשות. כל הדירות נמכרו ואוכלסו. אדריכלי הפרויקט: כנף-פרנס אדריכלים.

 

פרויקט פינת מסריק, תל אביב – הפרויקט נבנה על בסיס תב"ע היסטורית של כיכר מלכי ישראל מתקופת המנדט. במסגרתו נבנה בניין חדש בן 7 קומות ו-16 דירות יוקרה בהשראת אדריכלות הבאוהאוס של העיר הלבנה. הדירות בבניין נעות בין שטחים של 51 מ"ר עד 200 מ"ר, כולל דירת דופלקס גן. בקומת הגג מיושם פנטהאוז יחיד בעל מפלס אחד המשקיף לעבר כל העיר, ממזרח ועד לים במערב. על מנת לאפשר גמישות תכנונית מקסימלית לרווחת בעלי הדירות, הפרויקט כולל מרחבים מוגנים קומתיים במקום ממ"דים בדירות עצמן. נוסף על כך, ישנם גם שטחי מסחר בקומת הקרקע וחניון תת קרקעי. הפרויקט תוכנן על ידי בר אוריין אדריכלים.

פרויקטים לדוגמה של קבוצת כנען

עלמא, קריית אונו. (קרדיט_ 3Ddesign.)
עלמא, קריית אונו. (קרדיט_ 3Ddesign.)
מסריק, תל אביב. (קרדיט_ נועם בן אהרון.)
מסריק, תל אביב. (קרדיט_ נועם בן אהרון.)
נווה יהושע, רמת גן. (קרדיט_ אסף פרץ.)
נווה יהושע, רמת גן. (קרדיט_ אסף פרץ.)
Smart Towers, רמת גן. (קרדיט_ נועם בן אהרון.)
Smart Towers, רמת גן. (קרדיט_ נועם בן אהרון.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת כנען

קבוצת כנען קיבלה היתר בנייה ל-275 דירות עם ממ"ד בהתחדשות בקריית אונו

מדובר בשלב השני מתוך שלושה של פרויקט עלמא, במסגרתו ייהרסו 11 בניינים עם 232 דירות, וייבנו 760 דירות עם ממ"ד בעשרה בניינים בני 12-20 קומות, וכן כ-6,000 מ"ר של מסחר

2023-11-07

התחדשות עירונית בקריית אונו - המדריך השלם לשנת 2024

17 תוכניות התחדשות עירונית מאושרות בקריית אונו. רוב התוכניות נמצאות כבר בשלבי בנייה מתקדמים, מפרויקט התאנה של ענב נדל"ן ועד המגה פרויקטים בציר לוי אשכול. כל מה שרציתם לדעת על פינוי בינוי בקריית אונו

2023-05-25

"גם עם תקלות חמורות, דייר מטופל הוא דייר רגוע. דייר לא מטופל מתחיל להתפרע"

אודי לוי, סמנכ"ל מכירות וחבר הנהלה בקבוצת כנען, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם מיכאל אסף, מבעלי מרכז הנדל"ן, על כניסת טכנולוגיות חדשות לענף, החשיבות של שירות לקוחות גם מצד היזם לאחר המכירה, ואיך משמרים זיכרון ארגוני לנכס

2022-12-29

"ב-2021 הקונים כמעט לא התווכחו על מחיר. המציאות הזו משתנה לחלוטין לקראת 2023"

כך לדברי מנכ"ל ומייסד פרופדו, פלג דוידוביץ, בכנס לסמנכ"לי שיווק שערך "מרכז הנדל"ן". ראש אגף הפיתוח העסקי בבנק לאומי, משה פלדמר: "ההערכה היא שנסיים את 2022 בשיא משכנתאות נוסף, למרות האטה בחודשים האחרונים"

2022-12-13

חדשות הנדל"ן: דה לסר גרופ השלימה מכירת נכס תמורת כ־153 מיליון דולר

מה הדברים שנאמרו בוועידת שוק ההון לחיסכון ארוך טווח? אילו חברות רכשו זכויות בקרית ענבים? אפי נכסים השלימה עסקה לרכישת קרקע בורשה; חדשות הנדל"ן 10.06.22

2022-06-10

התגובות להארכת תמ"א 38: בענף הנדל"ן הרוב מרוצים, במינהל התכנון פחות

נשיא התאחדות הקבלים ראול סרוגו: "תמ״א 38 היא תוכנית מצילת חיים ולכן אסור לייצר ואקום בביצועה" • יהודה כתב, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים מחוז ת"א והמרכז: "במקביל להחלטה צריך להתחיל לשלב את חלופת שקד עם ההארכה הנוכחית ברגע שהיא תעבור בכנסת"

2022-04-05

חדשות הנדל"ן בצל הקורונה: המדינה ממשיכה לנצל את הסגר

1.1 מיליארד שקל הוקצו להאצה ולקידום של פרויקטי תשתית שונים ברחבי הארץ • חברות הנדל"ן נתרמות למאבק בהתפשטות הנגיף • ופרויקט תשתית נוסף לקבוצת אורון

2020-04-10

על רקע החתימה על הסכם הביצוע לפרויקט: אושרה הוספת כ-10,000 מ"ר למתחם לוי אשכול דרום בק. אונו

המתחם יכלול, לאחר התוספת, כמעט 5,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים – אשר נכללים כבר בהסכם הביצוע שעליו חתמו קבוצת כנען וקבוצת תדהר לפני כחודש • בכל מבני המתחם תתווסף קומה תת-קרקעית חמישית

2021-09-08

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 06.08.21

ועדת שרים לענייני חקיקה אישרה את "חלופת שקד" לתמ"א 38 • בית המשפט המחוזי בפסיקה תקדימית לגבי חישוב השבחה בתמ"א 38 • ומנכ"ל עמידר פורש מהתפקיד - כחצי שנה לאחר מינויו • רגע לפני שבת, 06.08.21

2021-08-06

עוד חוזה ביצוע לקבוצת תדהר: תבנה עבור קבוצת כנען את מתחם לוי אשכול דרום בקריית אונו – תמורת כ-750 מיליון שקל

מדובר בפרויקט פינוי-בינוי שבו ייבנו 750 יחידות דיור חדשות, בעשרה בניינים בני 20-12 קומות • קבוצת כנען מעריכה את ההכנסות מהפרויקט בכ-1.2 מיליארד שקל

2021-08-01

לאחר 20 שנה: הוותמ"ל אישרה את תוכנית גיורא בגבעת שמואל

אחרי קשיים משפטיים ארוכי שנים, התוכנית יוצאת לדרך – ותכלול 18 מבנים בני 30-9 קומות, כולל מבני תעסוקה • כמו כן אישרה הוועדה את תוכנית נורוק-טהון בנתניה

2020-09-10

חדשות הנדל"ן: אושרו 2 פרויקטים לדיור בר-השגה בי-ם

הוועדה המקומית אישרה את שני הפרויקטים, שיכללו כ-200 יח"ד להשכרה • אלקטרה תקים את תשתית המנהרות שתחבר בין מזרח למערב העיר .

2020-08-14

עוד פרויקט פינוי-בינוי בנווה שרת בת"א

הוועדה המקומית ת"א העניקה תוקף לפרויקט, שמקודם על ידי קבוצת כנען, קים לוסטיגמן ייזום ובנייה ואשלי לירן מיכלסון ושות' • 20% מהדירות במתחם יהיו דירות קטנות

2020-06-03

קבוצת עזריאלי תקים קרן סיוע בהיקף של 100 מיליון שקל

החברה הודיעה על הקמת קרן מיוחדת לסיוע פיננסי לשוכרים בקניוניה, עקב התפשטות הקורונה • הדירקטוריון אישר הקלות נוספות

2020-03-17

אייל הנדלר, יו"ר קבוצת כנען, מדבר איתנו על התחדשות עירונית

אייל הנדלר, יו"ר קבוצת כנען: "חייבים להעביר את אישורי התב"ע לוועדות המחוזיות - כי אחרת תמשיך מסכת הייסורים הבירוקרטיים במסדרונות העירייה"

2018-12-26

ניב רום מנכ"ל חברת כנען 38 VS ראש ועד הבית בפרויקט תמ"א

ניב רום מנכ"ל חברת כנען 38 חושב על התמורה מהדירות החדשות, בעוד הדיירים רוצים לשדרג את הדירה הישנה ועל הדרך להבטיח מקסימום בטחונות ומינימום הוצאות • אז איך מגיעים להסכמות?

2018-11-28
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...