להורדת אפליקציה
  • רחוב כנרת 5, מגדל ב.ס.ר 3, בני ברק
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

צור קשר עם חברת ענב

פעילויות חברת ענב בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת ענב

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת ענב

אפי כץ

מנכ"ל ובעלים

ניר סדלר

סמנכ"ל פיתוח עסקי

ערן פרי

סמנכ"ל הנדסה

עדי אבן

סמנכ"ל כספים

עירון בציר

סמנכ"ל שיווק

מיכל וינשטוק

יועצת משפטית

אודות חברת ענב

ענב, אחת החברות המובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית, מתמחה בייזום ובהקמה של פרויקטים רחבי היקף למגורים ונחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל בכלל ובתחום הפינוי־בינוי בפרט.

 

החברה, העוסקת בעיקר בקידום פרויקטים רחבי היקף, משמעותיים ומורכבים, היא מהחברות הבודדות בארץ המחזיקות ביכולות המתאימות לצורך הובלת פרויקטים בהיקפים אלו. לאורך שנותיה צברה החברה ניסיון עשיר ופיתחה כלים ייחודיים המאפשרים לה להוביל בהצלחה מיזמים בסדרי גודל מרשימים על שלל האתגרים המגיעים עימם, הדורשים פעמים רבות פתרונות ייחודיים ויצירתיים.

התמקדותה של ענב בקידום פרויקטים רחבי היקף מתאפשרת בין היתר בזכות יכולותיה ואיתנותה הפיננסית, הנחשבת לאחת הגבוהות במשק בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. נכון להיום לחברה צבר של יותר מ־18,000 יח"ד ביותר מ־30 פרויקטים ברחבי הארץ, המלווים על ידי עובדי החברה ועל ידי אנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים. בכל פרויקט של ענב מושקעים משאבים ותשומת לב רבה, המותאמים לסוג הפרויקט.

 

עשייה עוצמתית המאפשרת שינוי אמיתי

יכולותיה המיוחדות של ענב מאפשרות לה ליצור שינוי אמיתי במרקם העירוני, לשדרג את איכות חייהם של התושבים הקיימים ולהעלות את רמת החיים בשכונות חלשות על ידי הבאת אוכלוסייה חדשה. "ההתחדשות העירונית היא העתיד של ענף המגורים בארץ", אומר ניר סדלר, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה. "פרויקטים של פינוי־בינוי בהיקפים שבהם אנו פועלים מאפשרים לנו להגיע לשכונות הוותיקות ולשנות אותן מקצה לקצה, לייצר שדרוג של מבני המגורים, התשתיות, השטחים הציבוריים ומבני הציבור, ולמשוך אליהן אוכלוסייה חדשה שמחדשת ומחזקת הן את תדמית השכונה ואת פניה, והן את רמת החיים היומיומית בה".

 

כלים וניסיון שנצברו בעשייה רבת שנים

סוד ההצלחה של ענב נובע מהיקף עשייתה רבת השנים, שבמסגרתה טיפחה יכולת מוכחת לטפל בכל רובדי הפרויקט: החל בעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות, ועדות התכנון ומשרד השיכון, ועד ההתנהלות מול אנשי המקצוע. לענב הכלים להוציא לפועל פרויקטים הכוללים פינוי מאות משפחות ואכלוסן מחדש, וכן ניסיון מצטבר בהתנהלות מול גורמי התכנון. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה ומלווה באופן צמוד את הדיירים בפרויקטים השונים, כחלק מההבנה שהדיירים הם שותפים מלאים לדרך. החברה נוהגת על פי המוטו 'בונים ביחד איכות חיים', ופועלת ללא לאות להוביל עם הדיירים את הפרויקטים עד לאכלוס ולסיום מוצלח.

יתרה מכך, ענב היא מהחברות הבודדות בענף שכבר אכלסה פרויקטים של פינוי־בינוי, ומאות משפחות נהנות מדירות חדשות עם תו איכות של ענב. עבור כל אחת מהן, ועבור כל המשפחות בפרויקטים שעדיין לא אוכלסו, חיים חדשים מתחילים עם הכניסה לדירה החדשה ולסביבת המגורים שהשתנתה והשתפרה משמעותית. אין ספק כי פרויקטים בהיקפים שאותם מובילה ענב משנים מהותית את פני האזור שבו הם נמצאים, ומאפשרים לאלפי נפשות לצאת לדרך חדשה וטובה יותר.

 

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

 

מתחם תקומה כפר סבא – המקום המבוקש ביותר באזור השרון. פינוי של כ־300 יח"ד ובניית 1,070 יח"ד חדשות במגדלי מגורים חדשניים.

פרויקט עין הים חדרה - פינוי של כ־200 משפחות והקמת שכונה חדשה מן היסוד, הכוללת יותר מ־1,200 יח"ד חדשות. השכונה ממוקמת על טיילת רחבעם זאבי, עם נוף מרהיב ויוצא דופן לים התיכון.

פרויקט לה גוורדיה תל אביב - פרויקט ייחודי ויוקרתי במקום הטוב ביותר ברחוב לה גווארדיה. הפרויקט כולל בנייה של כ־300 יח"ד בארבעה מגדלי מגורים מפוארים, עם תמהיל דירות מגוון.

פרויקט הרצל באר יעקב - הקמת שכונה חדשה ומודרנית הכוללת בנייה של יותר מ־2,000 יח"ד חדשות.

התאנה קריית אונו - פרויקט יוקרתי וייחודי במקום השקט והמבוקש ביותר בקריית אונו, הכולל בנייה של 240 יח"ד, בסטנדרט בנייה מהגבוהים שקיימים היום בתחום המגורים.

פרויקט בר כוכבא בני ברק - הריסת 153 דירות ישנות, שבמקומן ייבנו 153 יח"ד חדשות עבור הדיירים לצד בניין משרדים בן 58 קומות, כולל שטחי מסחר.

פרויקט הררי רמת גן – שלושה מגדלי מגורים מפוארים בני 240 יח"ד אשר ייבנו בצידה המזרחי של העיר המתחדשת, בסמוך לצירים הראשיים ולקו הרכבת הקלה.

פרויקט מוהליבר ביהוד – במקום ייחודי בבקעת אונו יתבצע פינוי של יותר מ־300 יח"ד, שתחתן ייבנו 1,350 יח"ד חדשות. הפרויקט צפוי להפוך לשכונה האיכותית ביותר בכל בקעת אונו.

נוסף על פרויקטים אלו מקדמת ענב פרויקטים נוספים ברמת גן, בחדרה, באילת, בירושלים, בתל אביב, בקריית אונו, בנתניה, בפרדס חנה, ברחובות ובערים נוספות.

פרויקטים לדוגמה של ענב

הררי רמת גן. קרדיט_ רן בלנדר אדריכלים
התאנה קרית אונו – קרדיט_ כהנא אדריכלים
לה גוארדיה תל אביב. קרדיט_ קיקה ברא_ז אדריכלים (1)
מתחם BBC בני ברק – קרדיט ישר אדריכלים
תקומה כפר סבא. קרדיט_ קיקה ברא_ז אדריכלים

וידאו אודות חברת ענב

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ענב

פינוי בינוי חדרה - המדריך השלם לשנת 2022

בין מתחמי פינוי בינוי בולטים ב-2022 בחדרה ניתן למנות את מתחם אלי כהן, שכונת פאר, שכונת רסקו, נווה אליעזר, רסקו ועוד

2022-06-23

אושרה תוכנית המתאר המקומית למתחם אלי כהן בחדרה

מדובר במתחם בשכונת גבעת אולגה, שבו נמצאים כיום בניינים ישנים עם 221 יחידות דיור • כמות הדירות הקטנות במתחם לבדה שווה כמעט לכמות הדירות הקיימות כיום

2020-11-04

סוף סוף: פינוי-בינוי למתחם המגורים המוזנח באילת, הסינג סינג

השכונה תזכה להיות הראשונה בעיר שבתחומה יבוצע פרויקט פינוי-בינוי, לאחר עשור של תכנונים • חברת ענב תפנה 194 יח"ד ישנות ותבנה 350 יח"ד במקומן

2019-08-20

אושר במחוזית: פרויקט בינוי-פינוי עם 1,100 יח"ד בגבעת אולגה

החברה המבצעת, חברת ענב, תבנה תחילה בניינים חדשים עבור המשפחות המתגוררות במתחם – ורק לאחר האכלוס תהרוס את המבנים הישנים, שבמקומם יוקמו מבני ציבור

2019-06-20

אושר: 450 יח"ד ומגדל משרדים בפרויקט לה גווארדיה-וינגייט בת"א

אחד הפרויקטים הגדולים במזרח תל אביב יוצא לדרך, לאחר שהוועדה המחוזית לתכנון ובנייה דחתה את ההתנגדויות ואישרה את הסכם הפשרה בין היזמים לבין העירייה

2019-02-14

"רק 77% מהדירות בהתחדשות עירונית יוצאות לשוק החופשי"

בדיקת חברת מכלול: 23% מסך התחלות הבנייה בהתחדשות עירונית הן של דירות קיימות שחוזרות לבעליהן, והשאר הן דירות חדשות שנוספו לשוק • צפו בכל המספרים

2019-02-05

חדשות הנדל"ן: יצא לדרך פרויקט מחיר למשתכן במתחם מכבי יפו בת"א

וגם: התקדמות במתחם התיירות החדש שיוקם בים המלח • שלל מכרזים של רמ"י • סיכום שבוע בתעשיית הנדל"ן הישראלית

2018-11-22
  • © כל הזכויות שמורות
search