להורדת אפליקציה
 • בית UMI, רחוב משה לוי 11, קומה 10, ראשון לציון
 • חברה מובילה בפינוי בינוי

צור קשר עם חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

פיני מלכה

מנכ"ל ובעלים משותפים

רחל מלכה

מנכ"לית ובעלים משותפים

דניאל מלכה

סמנכ"ל

איתמר מלכה

סמנכ"ל

שלמה עסיס

שמאי, מנהל פיתוח עסקי

אודות חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

"מעוז דניאל" הינה חברה יזמית ומבצעת בעלת ותק של כשלושה עשורים, המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה, אשר הקימה את פרויקט הפינוי-בינוי השני בארץ והראשון בעיר רמת גן, שבמסגרתו נבנה מגדל בן 33 קומות, מקדמת בשנים האחרונות מספר רב של מתחמי התחדשות עירונית בהיקף של אלפי יח"ד, בהם כמה הנמצאים בשלבי ביצוע בימים אלו. 

 

כחברה משפחתית, אשר הוקמה על ידי פנחס ורחל מלכה וכיום עובדים בה גם הילדים דניאל, איתמר וכרמל, מעניקה "מעוז דניאל" חשיבות גדולה למתן המענה המיטבי ביותר ללקוחותיה. החברה רואה בבעלי הדירות בפרויקטים שהיא מקדמת שותפים לדרך ולתהליך, ומתנהלת מולם בשקיפות ובשיתוף עד למסירת המפתח לדירות החדשות. במסגרת פעילותה מתמקדת החברה בתכנון ובביצוע ברמה הגבוהה ביותר, מתוך רצון להוציא תחת ידה דירות ופרויקטים באיכות מקסימלית. בעלי החברה מלווים את תהליך הבנייה מקרוב ומטפלים מיידית בכל היבט תכנוני או ביצועי שהם פוגשים במהלכו. בכך, מובטחת לכל לקוח דירה ברמת גימור מצוינת, אשר מעלה את שווי הדירות החדשות ביחס לפרויקטים שכנים. 

נושא שני שבו שמה החברה דגש הוא ליווי בעלי הדירות באופן מיטבי דרך מערכות התכנון, במטרה להעניק שירות אישי לאורך כל הפרויקט. "בעל הדירה מחפש כיום חברה אמינה, כזו שתלווה אותו מעל ומעבר ותסייע לו, באמצעות הידע המקצועי שלה, לצלוח את תהליך ההתחדשות העירונית בשלום", אומרת רחל מלכה, מייסדת, בעלים ומנכ"ל משותף בחברת מעוז דניאל. "יזם וקבלן צריכים לראות את הפרויקט גם דרך עיניהם של בעלי הדירות ולהבין לליבם. לכן, כפי שהוכחנו בעבר, כשדרישות הרשויות משתנות, גם אם אנו נאלצים לוותר על זכויות בנייה, נמצא את הדרך לקיים את הפרויקט ולהביא אותו לידי מימוש תוך שמירה על ההסכם ועל התחייבויותינו לבעלי הדירות".

 

התחדשות עירונית - שילוב בין ההיבט העסקי לאנושי
נכון לשנת 2020 מוציאה החברה לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית בסדר גודל של מאות יח"ד, ופועלת במקביל לקידום פרויקטים נוספים בהיקף של אלפי יח"ד. את הידע הרב שלה בתחום צברה "מעוז דניאל" בשנים של פעילות ענפה ומתוך ניסיון מצטבר בבניית אלפי יחידות דיור למגורים. כבר לפני 20 שנה, עוד טרם נתפסה ההתחדשות העירונית כפתרון מוביל לבנייה לצורך מגורים באזורי ביקוש, "מעוז דניאל" הייתה מי שיזמה ובנתה בהצלחה את פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בעיר רמת גן - "דניאל טאוור רמת גן" - מגדל הכולל 33 קומות ובו 104 יחידות דיור. הפרויקטים של החברה מאופיינים בבנייה חדשה ומודרנית על בסיס תקני בנייה מחמירים. הדייר זוכה לשדרוג תנאי המחייה ומקבל דירה חדשה וגדולה יותר, במקום גבוה יותר, בבניין חדש ובתוספת ממ"ד, מרפסות שמש וחניה. 

"מעוז דניאל" מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר - ג5 ,המאפשר לה לבצע פרויקטים ללא הגבלת גודל או היקף. החברה זוכה להערכה מקצועית רבה והוכתרה כחברה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית מטעם אתר מדלן ועיתון גלובס. נוסף על כך, נכללה "מעוז דניאל" בדירוג BDI למצוינות ומובילות עסקית בתחום הנדל"ן ובהתחדשות עירונית בפרט, ודורגה בין החברות המובילות בישראל מטעם דן אנד ברדסטריט.

 

לראות את טובת הדיירים גם בהתמודדות עם אתגרים                  
בשל היותה חברה קבלנית שלא רק יוזמת ומתכננת אלא גם מבצעת את הפרויקטים שלה, "מעוז דניאל" מעניקה ללקוחותיה ביטחון ושקט נפשי. הידיעה הברורה מי הגורם שיתכנן, יבנה ויהיה אחראי על דירתם לאחר השלמת הבנייה מהווה יתרון משמעותי עבור הדיירים, ומצטרפת לרשימת הערכים שהחברה פועלת על פיהם: קשר בין־אישי, הבנה של צרכי הדיירים, שקיפות, שותפות ושירות. "עבורנו כל דירה נבנית כאילו היא מיועדת עבור המשפחה האישית שלנו", אומרת רחל מלכה. בהיבט המקצועי של תהליך הבנייה, החברה מחזיקה בידע מוכח בניהול מערכות תכנון, רישוי, מימון ובנייה בפועל, ומעסיקה מומחים, יועצים ואדריכלים מהמובילים בישראל. "כיוון שכלל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, לקוחות החברה נהנים מאיכות תכנון, מבנייה בסטנדרטים גבוהים ומעמידה ללא פשרות בלוחות הזמנים", מוסיפה מלכה. לתפיסת החברה, התמודדות עם בירוקרטיה ורגולציה היא אתגר משמעותי,ואפשרי לפיצוח, בפרויקטים של התחדשות עירונית, תוך הישענות על הניסיון והידע שצברה לאורך השנים. גם בהיבט זה חשוב לחברה לראות את המיזם מזווית הראייה של הדיירים ולפעול לטובתם. 

 

אזורי פעילות ופרויקטים בולטים
חברת "מעוז דניאל" פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, רעננה, נס ציונה ועוד. החברה הייתה בין הראשונות לבנות במתחם ח־300 בחולון ומחלוצות הקמת שכונת כפר גנים ג' בפ"ת, ובנתה במהלך השנים שכונות מגורים בכל רחבי הארץ. 

 

פרויקטים  

בת ים: 

 • רחוב כצנלסון: פינוי־בינוי, חמישה מגדלים בני 27 קומות, 560 יח"ד 
 • רחוב רהב: תמ"א 38/2, בניין בן עשר קומות ו־ 72 יח"ד

רעננה:

 • פרויקט Evergreen :99 יח"ד בשבעה בניינים בשכונת נווה זמר

רמת גן:

 • נווה יהושע: פינוי־בינוי, הקמת 104 יח"ד 
 • רחוב האגדה, ההלכה והרא"ה: פינוי־בינוי, 72 יח"ד 
 • Via4 ,רחוב דבורה הנביאה: תמ"א  38/2, אוכלס - 21 יח"ד
 • רחוב קריניצי: פינוי־בינוי, שני בניינים,  142 יח"ד
 • רחוב הפודים: תמ"א 38/2 ,בבנייה - 41 יח"ד
 • רחוב דונש: תמ"א 38/2 – בבנייה - 22 יח"ד
 • רחוב התקווה: פינוי־בינוי, 70 יח"ד
 • בית הילל: פינוי־בינוי, 72 יח"ד

גבעתיים:

 • בן גוריון: הקמת 120 יח"ד
 • ויצמן־רמב"ם: הקמת 135 יח"ד

חולון:

 • רחוב קפלן: פינוי־בינוי, כ־160 יח"ד
 • רחוב שנקר: פינוי־בינוי, 78 יח"ד
 • רחוב הלוחמים ברזוויל: פינוי־בינוי, כ־320 יח"ד

נס ציונה:

 • רחוב ירושלים: פינוי־בינוי, כ-260 יח"ד

ראשון לציון:

 • מתחם "החייל האלמוני": פינוי־בינוי, כ־730 יח"ד

פרויקטים לדוגמה של מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

THE 5, כצנלסון, בת-ים. קרדיט: VIEW POINT
פרוייקט DONASH1 ברחוב דונש 1, רמת גן. קרדיט: א.סטודיו
דניאל טאוור, רמת גן. קרדיט: DESiGN LTD 3

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

 • © כל הזכויות שמורות
search