• משה לוי 11, קומה 10, בית UMI, ראשון לציון
  • חברה מובילה בפינוי בינוי

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

פעילויות חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

פיני מלכה

מנכ"ל ובעלים משותפים

רחל מלכה

מנכ"לית ובעלים משותפים

דניאל מלכה

סמנכ"ל

איתמר מלכה

סמנכ"ל

אודות חברת מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ הינה חברה יזמית ומבצעת בעלת ותק של יותר משלושה עשורים, המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה, אשר הקימה את פרויקט הפינוי־בינוי השני בארץ והראשון בעיר רמת גן, שבמסגרתו נבנה מגדל בן 33 קומות, מקדמת בשנים האחרונות מספר רב של מתחמי התחדשות עירונית בהיקף של אלפי יח"ד, ובימים אלה מבצעת החברה פרויקטים של התחדשות עירונית של כ700 יח״ד.

 

כחברה משפחתית, אשר הוקמה על ידי פנחס ורחל מלכה ובעשור האחרון עובדים בה גם הילדים דניאל, איתמר וכרמל, מעניקה "מעוז דניאל" חשיבות גדולה למתן המענה המיטבי ביותר ללקוחותיה. החברה רואה בבעלי הדירות בפרויקטים שהיא מקדמת שותפים לדרך ולתהליך, ומתנהלת מולם בשקיפות ובשיתוף  עד למסירת המפתח לדירות החדשות.

 

במסגרת פעילותה מתמקדת החברה בתכנון ובביצוע ברמה הגבוהה ביותר, מתוך רצון להוציא תחת ידה דירות ופרויקטים באיכות מקסימלית. בעלי החברה מלווים את תהליך הבנייה מקרוב ומטפלים מיידית בכל היבט תכנוני או ביצועי שהם פוגשים במהלכו. בכך, מובטחת לכל לקוח דירה ברמת גימור מצוינת, אשר מעלה את שווי הדירות החדשות ביחס לפרויקטים שכנים.

 

נושא שני שבו שמה החברה דגש הוא ליווי בעלי הדירות באופן מיטבי דרך מערכות התכנון, במטרה להעניק שירות אישי לאורך כל הפרויקט. "בעל הדירה מחפש כיום חברה אמינה, כזו שתלווה אותו מעל ומעבר ותסייע לו, באמצעות הידע המקצועי שלה, לצלוח את תהליך ההתחדשות העירונית בשלום", אומרת רחל מלכה, מייסדת, בעלים ומנכ"לית משותפת בחברת מעוז דניאל. "יזם וקבלן צריכים לראות את הפרויקט גם דרך עיניהם של בעלי הדירות ולהבין לליבם. לכן, כפי שהוכחנו בעבר, כשדרישות הרשויות משתנות, גם אם אנו נאלצים לוותר על זכויות בנייה, נמצא את הדרך לקיים את הפרויקט ולהביא אותו לידי מימוש תוך שמירה על ההסכם ועל התחייבויותינו לבעלי הדירות".

 

התחדשות עירונית - שילוב בין ההיבט העסקי לאנושי

נכון לשנת 2021 מוציאה החברה לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית בסדר גודל של מאות יח"ד, ופועלת במקביל לקידום פרויקטים נוספים בהיקף של אלפי יח"ד. את הידע הרב שלה בתחום צברה "מעוז דניאל" בשנים של פעילות ענפה ומתוך ניסיון מצטבר בבניית אלפי יחידות דיור למגורים. כבר לפני 20 שנה, עוד טרם נתפסה ההתחדשות העירונית כפתרון מוביל לבנייה לצורך מגורים באזורי ביקוש, "מעוז דניאל" הייתה מי שיזמה ובנתה בהצלחה את פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בעיר רמת גן - "דניאל טאוור רמת גן" - מגדל הכולל 33 קומות ובו 104 יחידות דיור.

 

לאחרונה החלה החברה בביצוע פרוייקט התחדשות עירונית "The 5" בת ים הכולל, 560 יח"ד בחמישה בנייני מגורים בני 27 קומות, ללא עירוב שימושים של מסחר או משרדים. 400 דירות בפרויקט זה שווקו בהצלחה רבה ואנו מודים לרוכשים על אמונם בחברה.

 

בפרויקט מגוון דירות, בנות שלושה, ארבעה, ארבעה וחצי וחמישה חדרים, וכן דירות פנטהאוז מיוחדות המשקיפות לים. הפרויקט ממוקם במקום הגבוה ביותר בעיר בת ים וחלק גדול מהדירות עם מבט לים. לכל אחד מהמגדלים ברובע "The 5" יש 27 קומות של יוקרה, ותכנון אופטימלי למקסום שטח הדירה, חללי האירוח וחדרי השינה. כל הבניינים יחוברו על ידי ציר הליכה ירוק, מוצל ונעים. רובע המגורים החדש ממוקם ב־HOT SPOT של בת ים, מרחק הליכה ממסלול הרכבת הקלה, מרחק קצר מקו המטרו החדש M1, מתחנת הרכבת הכבדה, ועם נגישות לכביש 431 ונתיבי איילון. את הרובע החדש עוטפים מגוון שירותי הקהילה, התרבות, הספורט והפנאי של העיר, היכל התרבות, האודיטוריום, מוזיאון בת ים לאומנות, בית ריבק לחינוך וקהילה והתרבוטק המשמש גם כספרייה העירונית. בתי הספר הטובים ביותר, לצד אשכולות גני ילדים, מרכזי מסחר ובילוי, קאנטרי קלאב ומרכזי קהילה - הכול במרחק נגיעה.

 

הפרויקטים של החברה מאופיינים בבנייה חדשה ומודרנית על בסיס תקני בנייה מחמירים. הדייר זוכה לשדרוג תנאי המחייה ומקבל דירה חדשה וגדולה יותר, במקום גבוה יותר, בבניין חדש ובתוספת ממ"ד, מרפסות שמש וחניה.

 

מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר - ג5, המאפשר לה לבצע פרויקטים ללא הגבלת גודל או היקף. החברה זוכה להערכה מקצועית רבה והוכתרה כחברה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית מטעם המדד להתחדשות עירונית, אתר מדלן, dun's 100 ועיתון גלובס. נוסף על כך, נכללה "מעוז דניאל" בדירוג BDI למצוינות ומובילות עסקית בתחום הנדל"ן ובהתחדשות עירונית בפרט, ודורגה בין החברות המובילות בישראל מטעם דן אנד ברדסטריט.

 

לראות את טובת הדיירים גם בהתמודדות עם אתגרים

בשל היותה חברה קבלנית שלא רק יוזמת ומתכננת אלא גם מבצעת את הפרויקטים שלה, "מעוז דניאל" מעניקה ללקוחותיה ביטחון ושקט נפשי. הידיעה הברורה מי הגורם שיתכנן, יבנה ויהיה אחראי על דירתם לאחר השלמת הבנייה, מהווה יתרון משמעותי עבור הדיירים ומצטרפת לרשימת הערכים שהחברה פועלת על פיהם: קשר בין־אישי, הבנה של צורכי הדיירים, שקיפות, שותפות ושירות. "עבורנו כל דירה נבנית כאילו היא מיועדת עבור המשפחה האישית שלנו", אומרת רחל מלכה. 

 

בהיבט המקצועי של תהליך הבנייה, החברה מחזיקה בידע מוכח בניהול מערכות תכנון, רישוי, מימון ובנייה בפועל, ומעסיקה מומחים, יועצים ואדריכלים מהמובילים בישראל. "כיוון שכלל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, לקוחות החברה נהנים מאיכות תכנון, מבנייה בסטנדרטים גבוהים ומעמידה ללא פשרות בלוחות הזמנים", מוסיפה מלכה.

 

לתפיסת החברה, התמודדות עם בירוקרטיה ורגולציה היא אתגר משמעותי, ואפשרי לפיצוח, בפרויקטים של התחדשות עירונית, תוך הישענות על הניסיון והידע שצברה לאורך השנים. גם בהיבט זה חשוב לחברה לראות את המיזם מזווית הראייה של הדיירים ולפעול לטובתם.


אזורי פעילות ופרויקטים בולטים

מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, רעננה, נס ציונה ועוד. החברה הייתה בין הראשונות לבנות במתחם ח־300 בחולון; היא מחלוצות הקמת שכונת כפר גנים ג' בפ"ת, ובנתה במהלך השנים שכונות מגורים בכל רחבי הארץ.

 

פרויקטים:

בת ים: פינוי־בינוי ותמ"א 2/38 – 632 יח"ד

רעננה: פרויקט Evergreen - 99 יח"ד בשבעה בניינים בשכונת נווה זמר

רמת גן: פינוי־בינוי ותמ"א 2/38 – 570 יח"ד

גבעתיים: פינוי־בינוי – 255 יח"ד

חולון: פינוי־בינוי – 558 יח"ד

נס ציונה: פינוי־בינוי - 260 יח"ד

ראשון לציון: פינוי־בינוי, 1,180 יח"ד.

פרויקטים לדוגמה של מעוז דניאל – חברה קבלנית לבניה בע"מ

THE 5, כצנלסון 41-53, בת ים. (קרדיט_ viewpoint.)
THE 5, כצנלסון 41-53, בת ים. (קרדיט_ viewpoint.)
דניאל טאוור, נווה יהושוע 55, רמת גן. (קרדיט_ קליימקס.)
דניאל טאוור, נווה יהושוע 55, רמת גן. (קרדיט_ קליימקס.)
פינוי בינוי, רחוב ירושלים, נס ציונה. (קרדיט_ viewpoint.)
פינוי בינוי, רחוב ירושלים, נס ציונה. (קרדיט_ viewpoint.)
SHENKAR, שנקר 55-57, חולון. (קרדיט_ א-סטודיו.)
SHENKAR, שנקר 55-57, חולון. (קרדיט_ א-סטודיו.)
מתחם החייל האלמוני, ראשון לציון. (קרדיט_ evolve media.)
מתחם החייל האלמוני, ראשון לציון. (קרדיט_ evolve media.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...