להורדת אפליקציה
  • מגדל V- tower, בר כוכבא 23, בני ברק
  • משרד עורכי דין מוביל- ייצוג דיירים

צור קשר עם משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

פעילות משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון בהתחדשות העירונית

ייצוג דיירים

בשלב מוקדם:*

פרויקטי תמ"א 38 | 72

מתחמי פינוי בינוי | 35

סה"כ דירות לפני | 3450

בשלב מתקדם:*

פרויקטי תמ"א 38 | 25-30

מתחמי פינוי בינוי | 2

סה"כ דירות לפני | 400-500

מאוכלס:

פרויקט תמ"א 38 | 1-5

סה"כ דירות לפני | 1-50

ייצוג יזמים

בשלב מוקדם:*

מתחמי תמ"א 38 | 4

מתחמי פינוי בינוי | 1

סה"כ דירות לפני | 900

בשלב מתקדם:*

פרויקט תמ"א 38 | 1-5

סה"כ דירות לפני | 50-100

מאוכלס:

הנהלת משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

דן הלפרט

עו"ד ונוטריון, מייסד ובעלים

אודות משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט מציע שילוב אופטימלי של ניסיון רב, איכות, מקצועיות, שירותיות והבנה עמוקה של תחומי המשפטים, התכנון, היזמות והעסקים, התורמת לראייה רחבה של התחום כולו. 

 

משרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט הוא משרד בוטיק המתמחה בתחומי הנדל"ן, המקרקעין וההתחדשות העירונית, ונמנה עם המשרדים המובילים בארץ. למשרד, בראשותו של עו"ד הלפרט, ניסיון עשיר בליווי בעלי דירות ויזמים ואלפי לקוחות מרוצים במאות פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 (שיפוץ וחיזוק בניין קיים),תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ופינוי־בינוי, הפרושים בערים רבות בכל רחבי הארץ ובעיקר בערי המרכז, בדגש על תל אביב. ייחודו של המשרד הוא ביכולת לגבש את בעלי הדירות לקבוצה הומוגנית ולהניעם לעבר המטרה תוך כדי מציאת פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים.

עו"ד הלפרט משלב ידע וניסיון רב בחוקי הנדל"ן, המקרקעין, והתכנון והבנייה ובמיוחד תמ"א 38 ופינוי־בינוי, לצד ידע מוכח בעולם העסקים. לעו"ד הלפרט תואר ראשון ותואר שני במשפטים, וכן תואר ראשון במנהל עסקים, שמאפשר שילוב אופטימלי של עסקים ומשפטים וראייה רחבה של התחום כולו.

מאז שהקים את משרדו ב־2004 ייצג וליווה עו"ד הלפרט יזמים ואלפי בעלי דירות במאות פרויקטים ומגה־פרויקטים בכל הארץ, וצבר ניסיון אדיר בעבודת שטח. בעיר תל אביב לבדה הוא מלווה יותר מ־120 פרויקטים, ובסה"כ יותר מ־280 פרויקטים ברחבי ישראל.

עו"ד הלפרט מקפיד למצוא את היזם המתאים לפרויקט. נוסף על בדיקת חוסנו הפיננסי, נבדקת גם זהותו התאגידית, ניסיונו בפרויקטים דומים (בעיר הרלוונטית),התמורות שהוא מציע לבעלי הדירות ובמיוחד סוג הערבויות שהוא מעניק להם. סוגיית הערבויות היא מכרעת ואקוטית לבעלי דירות, וקיים חשש שבעלי דירות שלא מיוצגים כהלכה יעשו טעות במישור הזה ויסתפקו בערבויות חסרות, דבר המסכן את רכושם. לשם כך מעמיד עו"ד הלפרט בפני היזמים דרישות ברורות וקשוחות לקבלת ערבויות מיטביות ומקדיש לעניין זה מקום נרחב בתהליך המכרז. רק יזמים העומדים בדרישות מחמירות אלו יתמודדו במכרז. לצורך בחירת היזם המיטבי לפרויקט מנפיק עו"ד הלפרט חוברת מכרז מובנית וסדורה, שנתפרת בשלמות לכל פרויקט לפי מאפייניו וכוללת יותר מ־145 שאלות בפרמטרים הקריטיים של העסקה. 

 

כותב מאמרים ומרצה מבוקש בתחום  

מקצועיותו של עו"ד הלפרט באה לידי ביטוי במגוון התפקידים בהם הוא מבוקש ומומחיותו נדרשת: עו"ד הלפרט משמש סגן יו"ר ועדת ההתחדשות העירונית הארצית בלשכת עורכי הדין, הוא מוזמן מעת לעת לדיונים בכנסת בנושאי התחדשות עירונית, פינוי־בינוי ותמ"א 38 . עו"ד הלפרט משמש גם כבורר מוסמך וכמגשר בסכסוכים משפטיים ומסחריים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, ומכהן כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין. נוסף על כך, מופיע עו"ד הלפרט כליטיגטור בפני המפקח על רישום המקרקעין ובתי המשפט בתביעות נגד דיירים סרבנים, בוועדות תכנון (מקומית וערר),ואף מונה על ידי בית המשפט המחוזי בבאר שבע כמפרק לחברה יזמית שנקלעה לקשיים בפרויקט תמ"א 1/38 באשדוד. למעשה הוא 'חי ונושם' את התחום, חובק אותו מכל הכיוונים, ועושה בו לילות כימים ועל כך תעיד כמות הבניינים החדשים שאנשיהם פונים אליו לייצוג מדי יום. לאחרונה אף נבחר עו"ד הלפרט במספר משאלי דעת קהל כאחד מהמשרדים המובילים בתחום ודורג על ידי BDI ו־100 DUN's כאחד מבעלי המקצוע המובילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. מומחיותו של עו"ד הלפרט והובלתו את התחום באים לידי ביטוי גם במאמרים רבים שהוא מפרסם בנושאי הנדל"ן, תמ"א 38 ופינוי־בינוי המתפרסמים בקביעות בעיתונים הכלכליים המובילים בישראל, כמו גם בהרצאות שהוא מעניק בפורומים שונים - לשכת עורכי הדין, מרכז 'הלכה ומעשה', לשכת השמאים, לשכת המודדים, איגוד המתווכים, פורומים יזמיים ומכללות.

 

וידאו אודות משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

כתבות אחרונות אודות משרד דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

שדרוג באיכות החיים? האנשים שלא יוכלו לחזור לדירתם החדשה בסוף הפרויקט

עבור דיירים רבים בפרויקטים של פינוי-בינוי, החזרה לדירה החדשה מלווה בקשיים לא מבוטלים – וכמעט לא מדוברים. עו"ד דן הלפרט: "לפני אינטרסים של יזמים ועיריות, התחדשות עירונית היא קודם כל בני אדם"

2022-06-23

מה צפוי לנו ב-2022 בתחום ההתחדשות העירונית: התמונה המלאה לדיירים וליזמים

2022 כבר כאן ועמה שינויים רבים בתחום ההתחדשות העירונית. מה אתם, בעלי הדירות והיזמים שנכנסים לפרויקט או נמצאים בעיצומו, צריכים לדעת לקראת השנה הקרובה

2022-01-06

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 29.10.21

הקלות הבנייה בדרך לביטול - במסגרת חוק ההסדרים • התחנה המרכזית החדשה בת"א תיסגר בעוד קצת יותר מחודש • ורם אדרת זכתה במכרז ל-400 יח"ד בלוד • רגע לפני שבת, 29.10.21

2021-10-29

עו"ד דן הלפרט: "יזמים חוששים כיום להיכנס לפרויקטי תמ"א 38"; "חלופת שקד לא טובה – לפחות מבחינת בעלי הדירות"

עו"ד ונוטריון דן הלפרט דיבר בהרצאה מיוחדת למרכז הנדל"ן שעסקה בכמה מהסוגיות הבוערות ביותר כיום בפינוי-בינוי • עוד אמר עו"ד הלפרט: "היום ברור שעולם ההתחדשות העירונית הולך לכיוון של מתחמים ופרויקטים רחבי היקף"

2021-10-28

"אצלנו בעלי הדירות הם הדבר החשוב ביותר"

עורך הדין דן הלפרט מספר על המסלול שבו חייבים ללכת בעלי הדירות בדרך להגשמת פרויקט ההתחדשות העירונית שלהם – מסלול שבו משרדו מלווה אותם לאורך כל הדרך

2020-08-10

רוב התושבים בישראל עדיין בלי ממ"דים בדירתם – והכול בגלל סחבת סביב ההתחדשות העירונית, עו״ד דן הלפרט בעל משרד עורכי הדין דן הלפרט מסביר

בזמן מבצע שומר החומות הזעקה של בעלי הדירות נשמע היטב – אך מאז לא השתנה הרבה • עו״ד דן הלפרט בעל משרד עורכי הדין דן הלפרט: "חייבים לעזור לאנשים האלה, ומי שתוקע את התהליכים זו דווקא המדינה ואלו דווקא הרשויות"

2021-08-05

עו"ד דן הלפרט בעלים במשרד עו"ד דן הלפרט: "המדינה לא עושה מספיק נגד עברייני בנייה; גם העונשים מצד בתי המשפט לא כבדים מספיק"

תופעת הבנייה הבלתי חוקית הורסת כל חלקה טובה, והגיעה גם לתמ"א 38 – אך אולי יש תקווה • עו"ד דן הלפרט בעלים במשרד עו"ד דן הלפרט מסביר על הצעדים שמתכוונת לבצע המדינה, כדי להילחם בעבריינים ש"תוקעים" פרויקטים

2021-04-29
  • © כל הזכויות שמורות
search