משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים

אודות סגל עורכי דין ונוטריונים:

סגל עורכי דין ונוטריונים הוא מהמשרדים הוותיקים בארץ בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, ומוביל פרויקטים מהגדולים בישראל. המשרד היה מהראשונים לזהות את הפוטנציאל העצום של תחום ההתחדשות העירונית, ובמסגרת פעילותו מלווה פרויקטים משלב הרעיון היזמי ועד למסירת המפתח לרוכשי הדירות. 

המשרד נוסד לפני כ־40 שנה על ידי עורכי הדין שוקי ודורית סגל, ועוסק בעיקר בליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן. במהלך עשרות שנות פעילותו טיפל המשרד במאות פרויקטים בכל רחבי הארץ, אשר הסתיימו בהצלחה. המשרד מאמין כי על עורך דין העוסק בתחום ההתחדשות העירונית להיות מומחה לא רק בתחום המקרקעין, אלא עליו להתמקצע בתחומים נוספים הייחודיים לתחום, כגון מיסוי, נושאים הקשורים לתכנון ובנייה ומימון. עורך דין מקצועי בתחום ידע לזהות מייד את המוקשים שעלולים לצוץ בהמשך הדרך ולטפל בהם מוקדם ככל האפשר – לדוגמה נושאים הקשורים בהסדרת זכויות, מימון וליווי בנקאי, איתור דיירים אשר דרוש אליהם יחס מיוחד ועוד כשלים מרובים שעלולים לצוף במהלך הפרויקט כאשר רק עורך דין, מנוסה ומיומן יחשוף אותם בתחילת הדרך וידע להתגבר עליהם בהמשך.

בליווי פרויקטים מורכבים כגון אלו דרוש להיות בקשר עם מגוון רחב של אנשי מקצוע מתחומים שונים, ולמשרדנו ניסיון רב ומוצלח בכך.

לאור הניסיון הרב של צוות המשרד בליווי פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן והכשרתם הספציפית של עורכי הדין במשרד, הכוללת תארים בכלכלה, מנהל עסקים וכו', מתחיל תהליך העבודה על כל פרויקט בסיעור מוחות ראשוני, המתבצע טרם הכניסה לפרויקט ומערב את כלל אנשי המקצוע הרלוונטיים.

עו"ד סגל אסף, כלכלן בהשכלתו, שותף מנהל וראש תחום יזמות בנייה והתחדשות עירונית, מתמחה באופן ספציפי זה שנים רבות בתחום יזמות הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית בפרט. התמקדותו של עו"ד סגל בנישה זו מאפשרת לו להעניק ליווי וייעוץ משפטי צמוד, בדגש על הכרת הלקוח והפרויקט בכל שלביו והיבטיו. 

משנים את פני החברה
"בימי הקורונה ביקרה אותי במשרד דיירת שקיבלה חזקה בדירתה החדשה", מספר אסף. "היא סיפרה לי שהיא לא מאמינה איזה צעד מוצלח היא עשתה. כל תקופת הקורונה היא הייתה יכולה לשבת במרפסת וליהנות מהזמן הפנוי בבית, דבר שקודם לכן לא היה לה. היא סיפרה לי כמה היא הייתה שמחה שלא הייתה 'כלואה' עוד בבית הישן והמתפורר שלה, לפני ההתחדשות שהוא עבר. הרגשתי ששינינו לה את החיים. מעבר להתחדשות העירונית ושיפור פני העיר, אנחנו מחדשים גם את פני החברה". כבר בצעדים הראשוניים של מתווה ההתחדשות העירונית זיהה הצוות המוביל של המשרד את הפוטנציאל בתחום זה, דבר שהביא להתמקדות והתמקצעות במתחמי פינוי־בינוי בהיקפים של מאות יחידות דיור, ובפרויקטים קטנים יותר של תמ"א 38/2. כיום, סגל עורכי דין ונוטריונים הוא אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, בעל רזומה מרשים של ליווי פרויקטים מורכבים רבים. אחד הבולטים שבהם הוא פרויקט "אגרובנק" בחולון, הפרויקט הגדול ביותר בארץ שאוכלס במתווה תמ"א 38/2 ,אשר במסגרתו אוכלסו כ-500 דירות. 

פרויקטים נוספים הנמצאים תחת ליווי המשרד:
פרויקטים רחבי היקף של פינוי־בינוי בקריית מלאכי, רמת גן, חולון, גבעתיים וכן פרויקטים רבים שהושלמה בנייתם, בכללם:

 

  • שכונות מגורים ברחובות
  • שכונת בתים צמודי קרקע בגדרה
  • שכונת מגורים מצליח - רמלה
  • מגדלי מגורים בבת ים
  • מרכזים מסחריים
  • עשרות בנייני מגורים בתל אביב, 
  • הרצליה, כפר סבא, חולון, רחובות,
  • ראשון לציון וברעננה
  • בנייני משרדים בכל רחבי הארץ

הצוות המוביל בסגל עורכי דין ונוטריונים ניחן במנהיגות, אמינות והקרנת תחושת ביטחון ללקוחותיו. טביעת אצבעותיו ניכרת בכל פרויקט המלווה על ידי המשרד – הן בפרויקטים שהסתיימו, הן בפרויקטים הנמצאים במהלך ביצוע והן בפרויקטים אשר בימים אלו ממש קורמים עור וגידים ועתידים לצאת לפועל.

הנהלת החברה

שוקי(יהושע) סגל

עו"ד, שותף מייסד

דורית סגל

עו"ד, שותפה מייסדת

אסף סגל

עו"ד, שותף מנהל

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search