משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים

אודות י. לומברוזו ושות':

משרד י. לומברוזו ושות' הינו משרד בוטיק ותיק, בעל שם ומוניטין, הפועל זה כ־60 שנה ומתמחה במקרקעין, בדגש על התחדשות עירונית על גווניה השונים, בתכנון ובנייה, בעסקאות מורכבות ועוד. 

המשרד נוסד בשנת 1962 ע"י עו"ד יצחק לומברוזו, מונה כ־10 עורכי דין  ושוכן בשכונת רחביה בירושלים.

את הפוטנציאל הגלום בתחום ההתחדשות העירונית זיהו ראשי המשרד, עו"ד אורי לומברוזו ועו"ד אורי בנקי, העומד בראש מחלקת ההתחדשות העירונית, כבר לפני כעשר שנים, מתוך היכרותם העמוקה ועיסוקם רב השנים בענף הנדל"ן.

באורח דומה, לפני כ־25 שנה, עם הקמת ועדות הערר לתכנון ולבניה, זיהה עו"ד לומברוזו את הצורך בהתמחות משפטית בתחום הייצוג בפני ערכאות תכנוניות. גם בנושא זה, כמו בתחום ההתחדשות העירונית, המשרד היה ועודנו משרד מוביל.

זה עשרות שנים שהמשרד מייצג מיזמי בנייה ונדל"ן בכל רחבי ירושלים וסביבותיה, וגם מחוצה לה. פעילות המשרד המגוונת כוללת עסקאות בקרקעות רמ"י ובקרקעות פרטיות, עסקאות קומבינציה מורכבות, עסקאות הרחבה של מושבים וקיבוצים, עסקאות קבלניות, עסקאות 'מחיר למשתכן' ומיזמי בנייה למגורים, למסחר ולתעשייה.

בשנת 2008 ייצג המשרד את היזם בפרויקט הראשון של תמ"א 38 בירושלים, ומאז ייצג בעשרות רבות של עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, תוך מתן מענה מקיף ומקצועי ליזמים ולבעלי הדירות כאחד.

לבד מהניסיון והמומחיות של המשרד בתחום הנדל"ן באופן כללי, למשרד ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות ניהול הקשר מול דיירים, ניסוח הסכמים, תכנון ובנייה, ליווי פיננסי ומיסוי. למשרד ניסיון עשיר גם בליווי וייצוג משפטי בפני מוסדות התכנון וערכאות המשפט, לרבות בתביעות נגד דיירים סרבנים בבית המשפט המחוזי (בענייני פינוי־בינוי) ובפני המפקח על רישום מקרקעין בענייני תמ"א 38 (הן בתביעות לפי סעיף 5 לחוק והן בתביעות לפי סעיף 11 לחוק). יחודו של המשרד בכל הקשור להתחדשות עירונית הוא במתן מענה משפטי מלא, החל בשלב בניית העסקה, עובר לשלב התכנון והביצוע וכלה בשלב המכירה והרישום של הפרויקט. בכך מהווה המשרד "one stop shop."

עם לקוחות המשרד נמנים יזמים מובילים בתחום ההתחדשות העירונית, דוגמת י.ד. ברזאני התחדשות עירונית בע"מ, קדמת היובל בע"מ, קרסו נדל"ן בע"מ, האלונים ירושלים בע"מ, קפיטל גולד בע"מ, התחדשות בע"מ וקבוצת דבלינגר.

המשרד מטפל בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי ירושלים, ובכלל זה בקריית היובל, בקטמון, ברמת אשכול, בגילה, בבקעה, בתלפיות ועוד. בין היתר, מטפל המשרד בפרויקט פינוי־בינוי ברחוב טהון, שהוא הפרויקט השני בירושלים שכולל הריסת מבנה ישן והראשון שבו נדרש טיפול במימון פיננסי מול דיירים ובפינוי הדיירים מביתם. פרויקט נוסף בו מטפל המשרד, ברחוב שטרן, ייהרס בחודשים הקרובים.

היקפן המצטבר של תוכניות ההתחדשות העירונית שבהן היה המשרד, ועודנו, מעורב ומייצג, נאמד בסדרי גודל של אלפי דירות.

כמשרד בוטיק, מעמיד י. לומברוזו ושות' לרשותו של כל לקוח את מרב הניסיון של השותפים הבכירים, ורותם לטובת כל פרויקט עשרות שנים של ניסיון מצטבר במקרקעין בכלל ובהתחדשות עירונית בפרט.

עיסוקו של המשרד בתחום ההתחדשות העירונית הוא אומנם חלק מפרנסה ומקצוע, אך מקורו בחזון ואמונה בחיוניותו וחשיבותו של התחום לציבור כולו, מבחינה תכנונית, אורבאנית וחברתית.

גם בעתיד, מחויבים צוות המשרד ובעליו להמשיך ולשמור על מתן שירות מקצועי, מקורי ויעיל בייעוץ ובייצוג לקוחות המשרד, ולא פחות חשוב מכך - להקפיד על אמינות, שקיפות ויושרה מקצועית ללא רבב.

הנהלת החברה

אורי לומברוזו

עו"ד, שותף בכיר

אורי בנקי

עו"ד, שותף בכיר

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search