משרד עורכי דין מוביל- ייצוג דיירים

אודות אבי ענתבי משרד עורכי דין ונוטריון Avi Antebi Law Office:

משרד עורכי דין אבי ענתבי הוא משרד בעל ניסיון רב ועשיר בליווי והובלת פרויקטים של התחדשות עירונית, בדגש על פינוי־בינוי ותמ"א 38 חיזוק/הריסה ובנייה. המשרד מלווה את לקוחותיו לאורך כל הפרויקט, משלב ההתקשרות עם היזם המבצע וכן במהלך הבנייה, עד לקבלת טופס,אכלוס. עורכי הדין במשרד מומחים במציאתפתרונות יעילים, יצירתיים ומהירים בזמן אמת, ובאמתחתם ניסיון של שנים רבות בהובלת פרויקטים גדולים ומרובי דיירים. 

מייסד ומנהל המשרד, עורך הדין אבי ענתבי, הוא נוטריון ומגשר מוסמך המשמש גם כבא כוח משרד השיכון בענייני פינוי־בינוי, התחדשות עירונית ותמ"א 38 ,וכן כבא כוח המדינה בפרויקטים של התחדשות עירונית שבהם מרבית מהיחידות הן בבעלותה. כמו כן, משמש עו"ד ענתבי כמפקח משפטי מטעם המדינה על פרויקטים של התחדשות עירונית בהם מחזיקה המדינה דירות באמצעות החברות המשכנות חלמיש ושקמונה. עו"ד ענתבי הוא גם בורר במסגרת המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין, וחבר בוועדת ההתחדשות העירונית הארצית, ונוסף על כך משמש שנים רבות כיועץ המשפטי של האגודה לתרבות הדיור ונחשב למומחה בניהול בתים משותפים. הספר שכתב בנושא, "שכנים", משמש כמורה נבוכים לדיירים ולוועדי בתים. 

התמחות בתחום ההתחדשות העירונית 

כמי שעוסק זה 20 שנה בעבודה משפטית מול ועדי בתים ודיירים, המשרד מתמחה באופן טבעי גם בעסקאות מורכבות של התחדשות עירונית, שמהוות למעשה את העסקה המשמעותית ביותר במסגרת הבית המשותף. עו"ד אבי ענתבי ואנשי משרדו מספקים שירותי ייעוץ וייצוג הן לנציגויות הבית המשותף מול היזמים והן ליזמים בעסקאות מגוונות, כך שהם ערים גם לצרכיו של היזם ומצליחים לראות את התמונה הרחבה. המשרד רואה את תחום ההתחדשות העירונית בראש ובראשונה כעסקה חברתית וכהזדמנות חד־פעמית עבור כל השותפים לתהליך,שבאמצעותה ניתן ליצור שינוי של ממש, לשפר את איכות החיים ואת ביטחונם האישי של הדיירים, לחדש ולשפר את התשתיות לרווחת כלל הציבור ולהשיא תמורה כלכלית משמעותית. נקודת מוצא זו משפיעה באופן ישיר על תהליכי העבודה של המשרד ומאפשרת לצוות, הקשוב ללקוחותיו ולצורכיהם, להשיג את התוצאות הטובות ביותר גם בעסקאות נדל"ן מורכבות, מאתגרות וייחודיות. כתוצאה מעבודתו המקצועית והמסורה, רשם המשרד לזכותו שורת תקדימים בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בבית המשפט העליון.

פרויקטים נבחרים בליווי המשרד;

  • מתחם הרותם - בן צור, חיפה(יזם: חב' נקסט אורבן בע"מ) ייצוג דיירים. פרויקט פינוי-בינוי הכולל פינוי של 112 יחידות קיימות ובניית כ-500 יחידות חדשות.
  • מח"ל 41–31 ,27 ,קריית חיים, חיפה(יזם: יהודה לוי) – ייצוג דיירים. פרויקט תמ"א 38 עיבוי הכולל שבעה בניינים ברחובאחד, בהם כאלו בני 24 יח"ד עם תוספת של 56 יח"ד, ובהםכאלו בני 40 יח"ד עם תוספת של 82 יח"ד.
  • סוקולוב 17 ,בת ים (יזם: יהודה לוי) - ייצוג דיירים. פרויקט 
  • כ"ג 15–13 ,גבעתיים (יזם: רימון) - ייצוג דיירים. פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין בן שש קומות, סה"כ 22 דירות. תמ"א 38 חיזוק ותוספת. בניין בן שש קומות, סה"כ 18 דירות.
  • פרזון 21–19 ,תל אביב־יפו (יזמים: אופק החזקות וקבוצת אקרו נדל"ן)- מפקח מטעם משרד השיכון. פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה. שני בניינים, סה"כ 112 דירות.
  • אריה בן אליעזר 90–80 ,ירושלים (יזם עמידר) - מייצג מטעם  משרד השיכון. פרויקט פינוי־בינוי הכולל פינוי של 288 יח"ד (מתוכן 179 יח"ד בבעלות המדינה) ובנייה של כ־1,000 יח"ד חדשות. ועוד עשרות פרויקטים בתל אביב, בחיפה, בגבעתיים, בבת ים ועוד.

הנהלת החברה

אבי ענתבי

עו"ד ומייסד המשרד

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search