• דרך מנחם בגין 128, תל אביב
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - תל אביב

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קבוצת ידר - יזמות ובניה

פעילויות חברת קבוצת ידר - יזמות ובניה בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קבוצת ידר - יזמות ובניה

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קבוצת ידר - יזמות ובניה

אלי יוסימוב

יו"ר קבוצת ידר, בעלים ושותף

תמיר רן

יו"ר קבוצת ידר, בעלים ושותף

ציון אוטמזגין

מנכ"ל

אריק טישלר

סמנכ"ל כספים

אודות חברת קבוצת ידר - יזמות ובניה

קבוצת ידר יזמות ובנייה היא חברה יזמית־קבלנית בעלת ניסיון רב, הנמצאת בתחום הנדל"ן כבר יותר מ־20 שנים. היא מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 חיזוק. לאורך השנים ביצעה ידר תכנון וביצוע של פרויקטים מסוגים שונים, בהם מגורים, וילות, שימור אתרים ומבנים ועוד. 

 

מגוון שירותים  במקום אחד

קבוצת ידר מציעה שירותים מגוונים במקום אחד בפרויקטים של התחדשות עירונית. המהנדסים והאדריכלים ושאר אנשי המקצוע הטובים ביותר עובדים בקבוצה לטובת הצלחת הפרויקט ולרצונם של הלקוחות. ידר דואגת לשירות מקצועי  ואישי ברמה הגבוהה ביותר.  החברה מתחייבת לביצוע איכותי ולעמידה מחמירה בלוחות הזמנים. כל הפרויקטים  נעשים עם ליווי בנקאי מלא, כך שהדיירים והלקוחות מרגישים שקט נפשי וביטחון מלא בvליך מתחילתו עד סופו.

 

חברת בוטיק המשלבת גם יכולת ניהול פרויקטים

יתרון ייחודי שידר מציעה הוא השילוב בין חברת בוטיק הדואגת לשירות אישי וליווי צמוד, לבין היכולות  שלה לעבוד על כמות רבה של פרויקטים בשלבים שונים ובד בבד, משלב התכנון והבנייה ועד השיווק. ידר היא  מהחברות הראשונות בישראל בתחום שדרוג בנייני מגורים ישנים, עוד לפני נכנסו לתוקף תוכניות תמ"א  38/1 ו־38/2. כיום החברה מתמקדת במסגרת תוכניות אלו, ונוסף על חיזוק ותוספת דירות  מציעה החברה שירותי תכנון ובנייה ברמת ביצוע מחמירה  ובמחירים מזמינים.

 

הדיירים בפרויקטים הם גם שותפים מלאים בהליך

לקבוצת ידר עשרות פרויקטים וניסיון עם אלפי דיירים ברחבי הארץ במסגרת מיזמים של תמ"א 38 .הנהלת הקבוצה רואה בדיירים שותפים להליך, ולכן ההנהלה זמינה לכל  שאלה ובקשה של כל אחד מהדיירים.

 

יעילות  מול הביורוקרטיה והרשויות

הניסיון והידע שצברנו במשך השנים נותנים לקבוצת ידר יכולת עבודה יעילה ביחס לביורוקרטיה ולהנפקת אישורים והיתרים מהרשויות המקומיות. לקבוצה מחלקה  המיועדת  לקידום היתרים לפרויקטים מול הרשויות. לידר ניסיון רב בפרויקטים מגווניםים, כולל תמ"א 38/1 הכולל חידוש בניינים ותוספת דירות חדשות, ותמ"א 38/2 הכולל הריסת בניין ובנייה של מבנה חדש על פני הקרקע.

 

מחויבות שלמה  לעובדים ולספקים - כדי לספק את השירות הטוב ביותר

גורם  חשובים מאוד עבור ידר הוא כוח האדם האיכותי, המקצועי ובראש ובראשונה. עובדי החברה והספקים שהם בעלי ניסיון רב ומרוצים לחלוק את הידע שצברו במהלך השנים לטובת הצלחת הפרויקטים ומענה לצורכי הלקוחות. קבוצת ידר הוכיחה תמיד נאמנות רבה לעובדים ולספקים שלה, והיא דואגת למצוינות מקצועית ללא פשרות, לצד שמירה על עלויות אטרקטיביות עבור הלקוחות.

 

מערך מקיף ושיתוף פעולה בין מחלקות מתמחות

כל המחלקות הפועלות תחת קבוצת ידר עובדות בשיתוף פעולה מלא וסינרגיה מקצועית:
מחלקת הביצוע מהווה חלק ניכר מפעילות הקבוצה. מחלקה זו  כוללת את אנשי מקצוע הפועלים בשטח, בהם קבלנים, מהנדסים, מנהלי עבודה, פועלים ועוד.

מחלקת הנדסה וקידום פרויקטים אחראית על הטיפול השוטף בלקוחות ופועלת כדי שכל דייר בפרויקט תמ"א 38 יקבל דירה המותאמת לרצונות ולצרכים שלו. כדי להשיג מטרה זו, המחלקה מעסיקה אדריכלית אין האוס לצד אדריכל, האחראי על התכנון של הפרויקט.. כחלק מתהליך עיצוב הדירות הקבוצה מפעילה מחלקת שינויי דיירים, המעסיקה מעצבת פנים המתכננת עם הדיירים את ביתם החדש עד לפרטים הקטנים ביותר. זו המחלקה המטפלת בצורכי הדייר, לאחר סגירת העסקה ועד לקבלת המפתחות.

עוד בעלי תפקידים בחברה הם מנהל הפרויקטים האחראי על קידום האישורים לפרויקטים מול הרשויות, ומהנדס הנמצא במשרדי הרשויות הרלוונטיות כדי להתנהל מול יועצים שונים ולדאוג לפרויקטים של החברה. נציגות החברה ברשויות השונות מהווה יתרון קריטי אשר מוביל לקידום יעיל וזריז יותר של הפרויקטים השונים של הקבוצה.

מחלקת השיווק של ידר פועלת באופן פנימי בתוך החברה, והוקמה במטרה לעקוב מקרוב אחרי השוק ולחוות אותו בזמן אמת ומהשטח.

 

פרויקטים נבחרים של ידר

מתחם ידר ברחוב החשמל, תל אביב: פרויקט באזור מתפתח בלב תל אביב, ליד שדרות רוטשילד, אלנבי ובגין. הפרויקט בן שני בניינים – בניין אחד לשימור עם שלוש יח"ד ומסחר, ובניין שני של הריסה ובנייה, תמ"א 38/2, עם 16 יח"ד ומסחר. חניון תת־קרקעי רובוטי משותף ישרת את דיירי שני הבניינים.

 

מתחם ידר בנגבה,נס ציונה: נגבה 7, 5, 3 נס ציונה – שלושה בניינים באזור נחשק בעיר. פרויקט תמ"א 38/1 הכולל תוספת יחידות דיור ופתרון חניה, בשכונה עם אווירה צעירה ומשפחתית בקרבת פארקים, מוסדות ציבוריים, מרכזים מסחריים ותחבורה ציבורית.

 

מתחם ידר ברחוב עמינדב, תל אביב: עמינדב 20, 18, 16 תל אביב – פרויקט  תמ"א 38/1 הכולל פתרון חניה באמצעות חניון אוטומטי/רובוטי מלא וחזית חדשה ומעודכנת, עשויה חומרי גלם איכותיים. מדובר בשלושה בניינים באזור המתפתח של שכונת בצרון, עם תוספת של 22 יח"ד בכל בניין.

 

מתחם ידר בגר צדק, יפו: פרויקט תמ"א 38/1 עיבוי־בינוי, באחד האזורים המתפתחים של יפו. מתחם הכולל ארבעה בנייניםשלכל אחד מהם יתווספו 13 יח"ד חדשות, נוסף על שדרוג הדירות הקיימות, התשתיות, חזית הבניין ומקומות החניה.

פרויקטים לדוגמה של קבוצת ידר - יזמות ובניה

עמינדב 16-20, תל אביב. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)
עמינדב 16-20, תל אביב. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)
סוקולוב 5, נס ציונה. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)
סוקולוב 5, נס ציונה. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)
נגבה 7, נס ציונה. (קרדיט_ימית הפקות.)
נגבה 7, נס ציונה. (קרדיט_ימית הפקות.)
גר צדק 1-7, תל אביב-יפו. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)
גר צדק 1-7, תל אביב-יפו. (קרדיט_ טוטם הדמיות ואנימציה.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...