להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת התחדשות אורבנית

איתיאל בן-פורת - בעלים ומנכ"ל משותף

דור ריטמן - בעלים ומנכ"ל משותף

אודות חברת התחדשות אורבנית

חברת התחדשות אורבנית ייזום ונדל"ן  הוקמה בשנת 2005 ומיקומה בעיר ת"א.

דור ריטמן מייסד החברה בעלים ומנכ"ל משותף, הוא איש עסקים,  שהרזומה שלו מאגד פעילות בענפי הטקסטיל והנדל"ן באסיה ובעיקר ביפן במשך שנים רבות. דור הינו בעל ניסיון רב בייזום פרויקטים גדולים ומורכבים , את ידיעותיו בקשר לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה רכש ביפן .

איתיאל בן-פורת בעלים ומנכ"ל משותף, הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים ובעל תואר L.L.B. עסק בעבר בעריכת דין , בתחומי המיסוי והנדל"ן, איתיאל הוא בעל ניסיון רב בפעילות מול רשויות המדינה, עוסק בייזום וקידום פרויקטים בתחום הנדל"ן וכן בהשקעות ובסחר בינלאומי.

החברה נחשבת כחלוצה ופורצת דרך בכל הקשור לפעילות מסגרת תמ"א 38 , מעצם היותה כזאת היא הראשונה שהביאה לידי מימוש את התוכנית, תוך קבלת היתרי בנייה ובנייה בפועל , זאת מכוחה של התוכנית במסגרת הועדות המקומיות, גבעתיים, קריית אונו ור"ג. החברה כיום נחשבת כמובילת דרך שמתמקדת בפרויקט פינוי בינוי ובפרויקטים מבוססי תמ"א 38.

התחדשות אורבנית נמנית עם החברות הראשונות שפעלו בתחום וככזאת היא הראשונה שקבלה היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 בגוש דן. כיום עיקר פעילותה מתקיים בפרויקט פינוי/בינוי באזור תל אביב ובמתחמים גדולים בערים נוספות.

מייסדי חברת התחדשות אורבנית נחשבים כמובילי תחום בקרב בעלי הדירות , נתון שרחוק מלהיות מובן מאליו. החברה רואה בראש מעייניה את דיירי הבניינים הוותיקים ומתרגמת אותם כלקוחותיה העיקריים, פועל יוצא מהבנה כי קבוצה זו מהווה את ליבו של כל פרויקט בתחום ההתחדשות העירונית. התחדשות אורבנית מגובה באורח הרוח המתבקש היא נחושה להצטיין בתחום על גווניו השונים.

במסגרת חזונה של החברה, מתחייבת התחדשות אורבנית לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור משך הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים המתקיימים בפרויקטים השונים. החברה קנאית לשמה הטוב ורואה בו חלק עיקרי בהצלחתה.

חזון התחדשות אורבנית מתממש הלכה למעשה בימים אלו , טיימינג מצוין לפרויקטים שכיום מהווים מנוע צמיחה משמעותי בתחום הנדל"ן. התחום שלעצמו צפוי לייצר כמעט באופן בלעדי את יחידות הדיור העתידיות במרכזי הערים.

פרויקטים של החברה:

  • המבדיל 11 רמת גן
  • תרע"ד 26 ר"ג
  • הנגבה 24 גבעתיים
  • נורדאו 31 תל אביב
  • זיידמן 4-8 קריית אונו
  • סוקולוב 20 ר"ג

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search