מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת ארזי הנגב ייזום ובניה בע"מ

עודד שריקי - מנכ"ל ובעלים

אודות חברת ארזי הנגב ייזום ובניה בע"מ

חברת ארזי הנגב, הינה חברת יזמית ומבצעת של פרויקטים ייחודיים למגורים ולמסחר, המתמקדת באזורי דרום הארץ, המרכז והשפלה.
החברה, אשר הפכה לאחת ההבטחות הגדולות בשוק הנדל"ן הישראלי, ידועה בשל יכולותיה יוצאות הדופן, להקים פרויקטים באיכות גבוהה ובטווחי זמן קצרים במיוחד, וזאת בערכי שירות משפחתיים, אישיים וממוקדי לקוח. החברה הוקמה ופותחה על ידי עודד שריקי, יזם נדל"ן מוכר ואהוד בדרום הארץ אשר מרכז את כלל הפעילות בחברה, החל מאיתור הקרקעות לרכישה, דרך שליטה אבסולוטית על שלבי הבנייה וניהול היבטיה הכלכליים. עודד דואג לקיים קשר רציף, ישיר, מסור ומעורב אל מול לקוחות החברה – הדיירים, אשר נהנים מיושרה ושקיפות, בזמינות מלאה לכל שאלה ובקשה.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ארזי הנגב ייזום ובניה בע"מ

מחדל הגשר בבני ברק: "משרדי הממשלה אמרו לי 'שחרר קצת. עוד כמה אתרי בנייה למקורבים בליכוד ונסדר הכל'"

חשיפה: במהלך כנס רוכשי דירות תיאר סגן ומ"מ ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט בשפה חריפה את התנהלותה הכושלת של הממשלה שהובילה לכך שטרם החל להיבנות הגשר המחבר לשכונה, על אף ש-840 דירות כבר מוכנות. על סירוב העירייה לאכלס: "מרגע שייצא טופס 4 לעולם לא יקום שם הגשר. לאף אחד לא יהיה אכפת". על היזם עודד שריקי: "הוא לא רוצה לריב עם רמ"י, יותר טוב לו לדפוק את הרוכשים"

2023-11-28

הקבלן הודיע ל-840 משפחות שהדירות מוכנות: הגשר שאמור לחבר את השכונה עדיין לא התחיל להיבנות

סיפורה של שכונת איילת השחר בצפון בני ברק ממשיך להסתבך. קרוב ל-3 חודשים לאחר חשיפת ההתנהלות החלמאית של הרשויות שאפשרו את תחילת הבנייה ללא תשתיות תחבורתיות בסיסיות, הודיע הקבלן עודד שריקי כי מבחינתו הדירות מוכנות, אך בעירייה טוענים כי בניית הגשר החיוני כלל לא החלה. רוכשת: "הדחייה הזו פשוט שברה אותי"

2023-11-26

ראש העיר בני ברק מזהיר: עיכוב של שנתיים באכלוס השכונה החדשה בצפון העיר

אברהם רובינשטיין שלח מכתב לחברת ארזי הנגב של עודד שריקי, בו הזהיר כי הפרויקט שבונה החברה בשכונה החדשה איילת השחר, לא יקבל אישור אכלוס עד להשלמת בניית גשר "הרלינג", שצפוי לחבר בין השכונה לעיר ובנייתו צפויה להסתיים רק ביוני 2025. "הנכם חוזרים ומוזהרים שלא להוליך את הרוכשים שולל"

2023-09-03

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...