מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת אפרידר – בונים היום את המחר

שרון אלעזרא הררי - מנכ"ל

אודות חברת אפרידר – בונים היום את המחר

חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא עוסקת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בבעלותה ביזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר. אפרידר צברה מוניטין כחברת בנייה מובילה עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע עד מסירת המבנה ללקוח. במשך השנים בנתה החברה אלפי יחידות דיור והתמחתה בבנייה למגורים, מרכזים מסחריים ומשרדים.
לאפרידר איתנות פיננסית ושיתוף פעולה הדוק עם המערכת הבנקאית בישראל. לחברה מקורות פיננסים המאפשרים לה להשקיע בתחום הנדל”ן ולהוביל בהתפתחות העירונית בישראל.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אפרידר – בונים היום את המחר

נסגר בהצלחה מכרז מחיר מטרה לבניית 938 דירות באלעד

עבור 6 המתחמים הגיעה התמורה הכוללת לרמ"י ל-531 מיליון שקל. בין הזוכות: אלמוג, אפרידר ורייסדור. קרקע לבניית 53 צמודי קרקע בבאר שבע נמכרה תמורת 61.7 מיליון שקל

2022-11-10

מתעשייה למגורים: הופקדה תוכנית ל-1,100 יח"ד במתחם הסוהו אשדוד

הוועדה המחוזית לתכנון ובניה דרום הפקידה תוכנית ברובע קריית איתנים בעיר. יחידות הדירות ייבנו ב-16 מבנים בני 30-6 קומות. 660 מהדירות - עד 75 מ"ר

2022-06-27

פורסמו הזוכים במכרז ברחובות שתמורותיו הכספיות יועברו לקרן להתחדשות עירונית

מדובר בשבעה מתחמים לבנייה בשכונת קריית משה בעיר; במסגרת התוכנית תפונה כל השכונה וייבנו 9,854 יח"ד; הזוכים הגדולים במכרז הם אלמוג ב. ז בנייה, אמפא ואפרידר - כמה הם ישלמו?

2022-06-02

פינוי בינוי אשקלון - המדריך השלם לשנת 2024

2024 מסתמנת כשנה שבה פינוי בינוי באשקלון יוצא לדרך. הוותמ"ל אישרה את התוכנית בגבעת ציון וכמו כן מקודמים מיזמי פינוי ברחובות בר כוכבא וגבעתי, במתחם ההסתדרות ובשכונת עתיקות

2022-05-23

העליון קבע: הבקשה לעיכוב פסק הדין נדחית - עיריית אשקלון תפצה את אפרידר ב-1.8 מיליון שקל

העירייה תוכל לערער על הפיצוי שהתחייבה לשלם – אך התשלום עצמו לא יידחה • "לא הוצגה בפניי כל ראיה המבססת את הטענות בדבר הנזק 'הדרמטי והמיידי' אשר ייגרם לתקציבי העירייה והוועדה המקומית"

2021-05-10

עיריית אשקלון ערערה על תשלום 1.8 מיליון שקל לאפרידר, וביקשה לעכב ביצועו; העליון: "סיכויי הערעור אינם גבוהים"

העירייה ערערה על פסק דין של המחוזי, וטענו כי יש לעכב את ביצועו שכן הן "עלולות לספוג נזק משמעותי אם בקשתן תידחה" • השופט אלכס שטיין: "מאזן הנוחות תומך בעמדתה של אפרידר"

2021-02-13

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...