• תוצרת הארץ 3, מתחם ב.ס.ר סיטי בניין T, קומה 25, פתח תקווה
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - ארצי, פתח תקווה

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קטה גרופ KATA GROUP

פעילויות חברת קטה גרופ KATA GROUP בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קטה גרופ KATA GROUP

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קטה גרופ KATA GROUP

גיל קטה

בעלים ומנכ"ל

עוז קטה

בעלים

רון מנשרוב

ראש תחום התחדשות עירונית ופיתוח עסקי

אודות חברת קטה גרופ KATA GROUP

קטה גרופ (KATA GROUP) זו חברה בבעלות גיל קטה. זו חברה משפחתית שאותה קטה מנהל עם שלושת בניויו, מהנדסי תעשייה וניהול ומהנדסי בניין, המוסיפים זווית חדשנית לעסק. קטה נוסדה בשנת 2004, והיא חברה יזמית וקבלנית שראשית פעילותה בפתח תקווה.

 

בשנים האחרונות חדרה החברה גם לאזור המרכז והשרון, וב-2022 היא השיקה את פרויקט UP בהוד השרון – מגרש בשכונת 1200, שאותו רכשה  החברה ב-100 מיליון שקל עבור בניית 62 דירות.  ברבעון הראשון של 2023 החלה בנייתו של פרויקט יוקרה בשכונת גליל ים בהרצליה, על קרקע שנרכשה תמורת 204 מיליון שקל. בקרקע זו  מתוכננות 98 יחידות דיור שיוקמו בשני מגדלים באיכות גבוהה. המחיר בפרויקט יעלה על -50 אלף שקל למ"ר.

 

חברה שמקצרת תהליכים באמצעות מבנה ארגוני תומך

החברה היא חברה יזמית וקבלנית,  המבצעת רכישת קרקעות, התחדשות עירונית ועסקאות קומבינציה, לצד נכסים מניבים. ב-KATA GROUP יש כמה יחידות עסקיות שבזכותן מתאפשרת פעילות בסטנדרטים גבוהים. אחת מהן היא החטיבה להתחדשות עירונית האחראית על  קידום הפרויקט והקשר מול בעלי הדירות, כולל קבלת הפנייה הראשונית, בדיקת הזכויות, הצעה לתוכנית, דיון על הסכם משפטי, חתימות עם הדיירים, ועד פינוי הדירות והפיכתן לדירות חדשות.

 

חטיבה נוספת היא חטיבת הביצוע של החברה הבונה בעצמה את הפרויקטים ללא חברות חיצוניות. היא פועלת במקביל לבניית כ-500 דירות בשבעה אתרי בנייה, ואחראית על ביצוע הפרויקט ומסירת הדירות במהירות ובאיכות ללא פשרות, לרבות רמת גימור גבוהה  עד הפרטים הקטנים. 

 

עוד חטיבה היא חטיבת הנכסים המניבים של החברה. בבעלות החברה מבני מסחר ושכירות למגורים לתקופות ארוכות טווח.  היא מציעה כ-1,000 מ"ר מסחר וכ-100 יחידות דיור להשכרה. החטיבה מעידה על איתנותה הפיננסית של החברה.

 

לקטה כמה פרויקטים מאוכלסים. כמו כן, יש לה פרויקטים בבנייה ופרויקטים עתידיים רבים המתוכננים בכל אזור גוש דן והשרון בערים הרצליה, הוד השרון,גבעתיים,  רמת גן, חולון, פתח תקווה וגבעת שמואל.

 

חברה משפחתית עם יחס משפחתי

גם לאחר שהתרחבה, מקפידה KATA GROUP על יחס משפחתי ואישי כסטנדרט בהליך התחדשות עירונית ורכישת הדירה.  החברה מקפידה גם  על שירות מסור לדיירים ולרוכשים, גם עשר שנים  לאחר המסירה. החברה רואה בבעלי הדירות שותפים, והעקרונות של שקיפות וערבות חשובים לחברה. החברה מעסיקה  85 עובדים במטה ובשטח. החברה מתפתחת גם מבחינת השדרה הניהולית ופועלת כ-One Stop Shop – ללא גורמים חיצוניים. לחברה מחלקות ייעודיות נוספות, כגון: מחלקת התחדשות עירונית, מחלקת כספים, מחלקה משפטית, שיווק ומכירות, תיאום תכנון ורישוי, ביצוע, רכש ולוגיסטיקה, בדק ושירות.

 

פרויקטים נבחרים

מתחם נווה גן צפון, פתח תקווה: פרויקט של שלושה מגדלים בני 14 קומות ו-156 דירות. הבנייה החלה בתחילת 2021, וצפויה לאכלוס בתוך שנתיים בלבד. הפרויקט נמצא בשכונת נווה גן הצמודה לאם המושבות בצפון העיר, במרחק הליכה מהרכבת הקלה. שלושת המגדלים נבנו ברמה גבוהה במיוחד, בדגש על פיתוח המגרש, המתחבר לציר אבשלום גיסין המרכזי.

 

ICON-KATA גליל ים, הרצליה: הפרויקט נמצא  בחלק המרכזי ביותר בשכונת גליל ים, ויכלול שני מגדלים שבהם 98 דירות. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים LSA.

 

פרויקט UP, הוד השרון: הפרויקט נמצא בשכונת 1200 בעיר, במגרש האחרון לבנייה בשכונה שאותו רכשה החברה ב-100 מיליון שקל. הפרויקט כולל מגדל אחד בן 15 קומות ובו 62 דירות, בתמהיל של דירות בנות שלושה עד שישה חדרים ופנטהאוזים.

 

מתחם הרכסים, רמת גן: פרויקט פינוי בינוי, במסגרת הפרויקט ייהרסו ארבעה מבנים וייבנו 72 דירות חדשות. נכון לתחילת 2023, הפרויקט נמצא בדיון בוועדה המקומית לקבלת היתר.

 

מתחם סוף רוטשילד, פתח תקווה: מתחם פינוי בינוי בקצה ציר רוטשילד המרכזי, במסגרתו ייהרסו 13 בניינים בחמישה תתי-מתחמים ויפונו 100 דירות. הפרויקט יכלול שמונה מבנים חדשים שבהם 300 יחידות דיור. שלב א' (רוטשילד 166) של הפרויקט הסתיים והדיירים חזרו לדירותיהם החדשות, שלב ב' (רוטשילד 162) נמצא בביצוע, ושלבים ג', ד' ו-ה' יפתחו ב-2023.

פרויקטים לדוגמה של קטה גרופ KATA GROUP

מגדל האקדמית, פתח תקווה. (קרדיט_ .3DVISION.)
מגדל האקדמית, פתח תקווה. (קרדיט_ .3DVISION.)
פרויקט גיסין 21-25, פתח תקווה (קרדיט_ גל פליבה.)
פרויקט גיסין 21-25, פתח תקווה (קרדיט_ גל פליבה.)
שכונת גליל ים, הרצליה. (קרדיט_ viewpoint.)
שכונת גליל ים, הרצליה. (קרדיט_ viewpoint.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קטה גרופ KATA GROUP

מכרז תע"ש השלום: אקרו נדל"ן וקטה גרופ זכו בקרקע ל-528 יח"ד עבור 711 מיליון שקלים

המתחם בשטח של כ-5 דומם ממוקם בדרך השלום בתל אביב, על גבול גבעתיים. במתחם לבניית 364 דירות זכתה אקרו עבור סכום של כ-410 מיליון שקלים, ואילו במתחם לבניית 164 יח"ד זכתה קטה גרופ בבעלות גיל קטה, עבור סכום של כ-301 מיליון שקלים

2024-05-06

"ישראלים יכולים לעבוד בבניין עם משכורות של 20 אלף ש"ח ומעלה, אבל הם לא רוצים להרים שק מלט. למה?"

בכל שבוע, מרכז הנדל"ן מאיר בזרקור את הפינות הפחות מוכרות של בכירי הענף. והפעם – גיל קטה, בעלי חברת קטה גרופ, שמספר איך למד עסקים כשמכר טקסטיל ברחוב, על הפרויקט בפ"ת שהקפיץ לו את הקריירה, ואיך החליט בגיל 45 לעבור לנדל"ן: "כשסגרו לי את כל המתפרות בעזה, אמרתי לאשתי שאני לא יכול להמשיך ככה ושאתחיל לבנות בניינים. מאז הכל היסטוריה"

2024-02-07

תקים 96 דירות חדשות: קטה גרופ הרסה שני בניינים בפ"ת לטובת תמ"א 38/2

בבניינים שנהרסו, ששכנו ברחוב צה"ל, היו 32 דירות. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-120 מיליון שקל, ובמסגרתו ייבנו שני בניינים חדשים בני עשר קומות כל אחד

2023-03-29
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...