משרד עורכי דין מוביל - ייצוג יזמים

אודות גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות', עורכי דין:

משרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות' פועל בארץ ובחו"ל, ומתמחה בטיפול בתיקים משפטיים מורכבים ורחבי היקף תוך שילוב ניסיון עסקי ייחודי אשר נצבר לאורך שנים רבות של עבודה מול גורמי שטח ובעלי מקצוע. המשרד מתאפיין בדינאמיות ובחדשנות, אך גם בהישענות על ניסיון נצבר וידע רב, ומתגאה ביחסיו הקרובים ויוצאי הדופן עם לקוחותיו ובשירות המקצועי, המקיף והאישי המוענק להם. 

משרד עורכי דין גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות', אשר הינו מן המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, מעניק שירותי ייצוג ליזמים, ובפרויקטים אחרים לבעלי דירות המעוניינים להתקשר עם יזמים בהסכמים לביצוע פרויקטים בבניינים שבהם הם מתגוררים. לקוחות המשרד נהנים ממעטפת משפטית שלמה לפעילותם, לצד ייעוץ עסקי הנשען על רשת ענפה של בעלי מקצוע ממגוון תחומים. 

ייצוג יזמים מהגדולים והמובילים בישראל
בייצוג יזמים המשרד ליווה עד היום יותר ממאה פרויקטים להתחדשות עירונית. בין היתר הוא מלווה את חברת 'טל בר' מראשית דרכה לפני עשור בתחום ההתחדשות העירונית, ומייצג אותה ביותר מ־50 פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב, ברמת גן ובגבעתיים; הוא מייצג את קרן בולווארד מאז 2015 בתכנון ובייזום פרויקטים להתחדשות עירונית בתל אביב; הוא מעניק ייצוג כולל לענקית הנדל"ן אזורים בפרויקטים להתחדשות עירונית בתל אביב, ברמת גן ובגבעתיים הכוללים 2,500 יחידות דיור, וכן לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית של קבוצת אמפא, קבוצת גבאי, יצחק עפר חברה לבנין ופתוח בע"מ, ניצן ברזילי (גגות ת"א בע"מ), כ.א.ן בינוי ויזמים רבים נוספים. 

פתרונות מקיפים לסוגיות של התחדשות עירונית בייצוג דיירים 

נוסף על כך מייצג המשרד דיירים במתמחי פינוי־בינוי ותמ"א 38/2 בתל אביב ובכל אזור המרכז. בייצוג דיירים המשרד מספק ללקוחותיו פתרונות מקיפים לסוגיות הייחודיות בפרויקטים שלהתחדשות עירונית. המשרד מסייע לנציגות ולדיירים בהליך בחירתהיזם, בבדיקת ההיתכנות של הפרויקט מבחינה משפטית ובניהול המו"מ המשפטי והמסחרי מול היזם לצורך חתימה על הסכם מחייב לביצוע הפרויקט, בחינת הבטוחות אשר יקבלו הדיירים, הביטוח של הפרויקט, ליווי הדיירים בתחום המיסוי הספציפי שלהם בעסקת ההתחדשות העירונית, בדיקה ומתן הערות למסמכי הבנק המממן, בדיקת היבטי תכנון ובנייה הקשורים לפרויקט, עבודה מול יועצים אחרים של הנציגות והדיירים וטיפול מול היזם ברישום בית משותף של הבניין ודירות הדיירים על שמם. 

פעילות במגוון תחומים משפטיים תומכים
במשרד פועלות מחלקות בתחומים משפטיים רבים אחרים, המסייעות באופן שוטף לעורכי הדין במחלקת ההתחדשות העירונית של המשרד, במתן שירותים משפטיים 'משלימים' בתחום, כגון מחלקת ליטיגציה, מחלקת מימון ובנקאות ומחלקת תכנון ובנייה. כך מבטיח המשרד שירות איכותי ומקצועי לכל לקוח בכל פרויקט, הודות לעורכי דין מהמוכשרים ומהמנוסים בתחומם. נכון להיום מטפל משרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות' בפרויקטים הכוללים 5,000 יחידות מגורים, בשווי כולל מוערך של כעשרה מיליארד שקל. 

 

 

הנהלת החברה

עו"ד אורי אביגד

שותף ומנהל ראש מחלקת התחדשות עירונית ומחלקת בנקאות ומימון

עו"ד אמיתי ארליך

שותף ומייסד, ראש מחלקת נדל"ן

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search