מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת רשת מלונות פתאל

אביה מזרחי מגן - מנכ״לית

דוד פתאל - מייסד ויו״ר

אודות חברת רשת מלונות פתאל

פתאל החזקות (1998) בע"מ היא חברת החזקות ישראלית לניהול בתי מלון בשליטתו של המלונאי ואיש העסקים דוד פתאל. הנכס העיקרי של החברה הוא חברת בת בבעלות מלאה בשם מלונות פתאל בע"מ, המחזיקה חלק ממלונות הקבוצה, ולה חברת בת (50%) בשם פרותאל תיירות בע"מ המחזיקה חלק אחר ממלונות הקבוצה. הקבוצה עוסקת בניהול והפעלה של בתי מלון תחת המותגים "פתאל", "הרודס", "לאונרדו", "מלונות U" ו-NYX. מנכ"ל ויו"ר "פתאל החזקות" הוא דוד פתאל, ומנכ"לית "מלונות פתאל" היא אביה מזרחי-מגן.

בתחילת דרכה הייתה התמחותה העיקרית של החברה בהפעלת מלונות נופש, המתאפיינים באינטראקציה רבה בין המלון לאורחיו ובאספקת כל צורכי האורח בתחומי המלון, בעיקר בעיר אילת. כמה מן המלונות משווקים בשיטת "הכל כלול" (all inclusive) – מחיר החדר כולל מזון ומשקאות, בידור, פעילויות ספורט ואתגר, ועוד. לאורך השנים התפתחה פעילות החברה גם לכיוון הפעלת מלונות עירוניים הפונים לקהל העסקי, בערי ישראל ואירופה.

בתחילת שנת 2019, הקימה פתאל בשותפות עם חברת ספרינג ונצ'רס בבעלות יזם ההיי-טק אביב רפואה את קרן ההשקעות Journey Ventures הממוקדת בהשקעות בחברות טכנולוגיה בתחום ה Travel-Tech.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...