להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת רם אדרת הנדסה אזרחית

דורון נמרוד - מנכ"ל משותף

גדעון קדושין - סמנכ"ל פיתוח עסקי

וליה נחמקס - משנה למנכ״ל

איתי אביקסיס - סמנכ"ל מערכות מידע ובקרה

אודות חברת רם אדרת הנדסה אזרחית

קבוצת רם-אדרת ,זוכת פרס המצוינות בבנייה לשנת 2021, מקבוצות ההנדסה והבניה הוותיקות והיציבות במשק, מורכבת ממספר חברות המתמחות בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן וההנדסה האזרחית.

איכויות הבנייה הבלתי מתפשרות וערכי השירות והמצוינות של הקבוצה, מיצבו אותה בעשור האחרון כאחת מקבוצות היזום והבניה המובילות והאיכותיות בארץ.

החברה מעורבת בייזום וביצוע של מתחמי המגורים והשכונות המובילות והמבוקשות בישראל, ואחראית על הקמתם של אייקונים אדריכליים ומבני ציבור מהחשובים שהוקמו בשנים האחרונות.

לקבוצת רם אדרת סיווג קבלני ג' 5 (הדירוג הקבלני הגבוה ביותר) ובסמכותה לבצע עבודות הנדסיות בהיקף כספי בלתי מוגבל. הקבוצה ידועה באיתנותה הפיננסית ובנייתה האיכותית ומקפידה על סטנדרטים גבוהים ביותר. בכל אחד מהפרויקטים של רם אדרת תוכלו ליהנות מסטנדרט בניה גבוה במיוחד, תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר וכמובן מפרט טכני איכותי.

בשנת 2021 קבוצת רם אדרת זכתה בשני פרסים בתחרות המצוינות בבנייה היוקרתית של התאחדות בוני הארץ: בקטגורית מבני ציבור עם פרויקט איצטדיון האופניים "וולודרום" שבהדר יוסף ובקטגורית התחדשות עירונית עם פרויקט הבוטיק ניסן כהן ברמת החייל.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search