מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת קבוצת הורוביץ

קבוצת הורוביץ הוקמה בשנת 1999, מתמחה בייזום, בנייה וליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן – ומאחוריה כבר יותר מ-1,000 דירות שאוכלסו באזורי ביקוש כמו תל אביב, הרצליה, גליל ים, פתח תקווה, רמת השרון ורמת גן.

הפרויקטים הבולטים שהקימה הקבוצה בשנים האחרונות מצטיינים בתכנון וביצוע ברמה גבוהה, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים במיוחד. בין אם מדובר במגדל יוקרתי או בבניין בוטיק אינטימי – קבוצת הורוביץ מטפלת בכל פרויקט משלב התכנון ועד האכלוס, תוך ליווי הדוק ומקצועי.

מעטפת השירותים של החברה מתחילה באיתור קרקעות אטרקטיביות לבנייה, ממשיכה בניהול משא ומתן עם בעלי הקרקעות ועם גופים מממנים, התקשרויות עם אדריכלים, מהנדסים וספקים איכותיים, ומסתיימת עם השלמת הפרויקט ומסירת המפתח לדיירים. 

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת הורוביץ

חדשות הנדל"ן: שיכון ובינוי זכתה בפרויקט תשתיות בנמל התעופה בפיטסבורג; קבוצות הרציג והורביץ יובילו פרויקט לפינוי בינוי בהיקף של 900 מיליון שקל

מישורים השלימה את עסקת הרכישה בנשר תמורת 55 מיליון שקל • התאחדות הקבלנים בוני הארץ תקים אקדמיה למקצועות הבנייה • ישראל קנדה השלימה את רכישת המניות מנורסטאר • זאת, ועוד בכתבה שלפניכם

2022-02-04

הורוביץ נדל"ן חוברת לענקית הנדל"ן הסינית CSCEC; "קיבלה מהמדינה את כל הרישיונות לביצוע בנייה"

השתיים חתמו על הסכם בהיקף 1.5 מיליארד שקל, שיאפשר להן להקים יחד 1,000 יחידות דיור ו-30,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים • "CSCEC קיבלה אישור מיוחד להתקשרות עם החברה בפרויקט MUZZA בהרצליה"

2022-01-04

קבלנים: "תוכנית מחיר למשתכן פופוליסטית, מטופשת וגרועה"

בכירי הענף בביקורת חריפה נגד התוכנית הממשלתית שמוביל שר האוצר: "היזמים לא מרוצים, גם לא רוכשי הדירות, גם לא משרד השיכון, וכנראה גם לא כחלון"

2018-11-21

"בסוף היום המחירים לא ירדו, כי אין מספיק דירות" - חני הורוביץ על השפעת השינויים האחרונים במשק על יזמי הנדל"ן

נמרוד בוסו, עורך ראשי מרכז הנדל"ן, מראיין את חני הורוביץ, מנכ"ל ובעלים קבוצת הורוביץ

2022-11-08

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...