מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד צבי שוב - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין צבי שוב הוא משרד בוטיק המורכב משתי מחלקות מרכזיות: מחלקת תכנון ובנייה וליטיגציה נדל"נית, ומחלקת נדל"ן והתחדשות עירונית. המשרד מתמחה בתחום תכנון בנייה ומקרקעין.

התחום ההתחדשות העירונית, משרד צבי שוב מתמחה בפרויקטים במסגרת תמ"א 38 ופינוי-בינוי, והוא מתמחה בפתרון התנגדויות ודיירים סרבנים. המשרד מלווה את הלקוחות שלו לאורך כל שלבי התהליך, החל מהשלבים הראשונים המורכבים מתהליכי אישור ותכנון, דרך הבנייה בפועל ועד רישום בלשכת מקרקעין. המשרד מייצג דיירים ויזמים.

תחומי עיסוק נוספים של משרד עורכי דין צבי שוב: עריכה וייצוג בעסקאות נדל"ן, משפט מסחרי, משפט מנהלי, מיסוי מקרקעין ומיסוי מוניציפאלי, ליטיגציה בתחומי התכנון והבנייה. עסקאות הנדל"ן בהן המשרד מייצג את לקוחותיו: מכר, קבוצות רכישה, קומבינציה ועוד.

בין לקוחות המשרד: יזמים קבלנים, חברות בנייה, לקוחות פרטיים (בעלי דירות, בעלי קרקעות ובעלי זכויות).

במשרד עורכי דין צבי שוב מאמינים במקצועיות ללא פשרות, אמינות, הוגנות ויחס אישי, לצד ליווי משפטי מקצועי מקיף, מעמיק ויסודי. בנוסף, המשרד יזם ומפיץ את הניוזלטר המקוון בנושאי נדל"ן ומשפטים, המכיל עדכונים וידע רב על התחום.

 

כתבות אחרונות אודות משרד צבי שוב - משרד עורכי דין

ושוב לבד: לאחר שנה במשרד המשפחתי, עו"ד צבי שוב פותח מחדש משרד עצמאי

השבוע הודיע עו"ד צבי שוב על פרישה ממשרד שוב ושות' שאותו הקים אביו עו"ד משה שוב, ומנהל כיום אחיו עו"ד שמואל שוב, ועל פתיחת משרד בוטיק. צבי שוב: "מודה לאחיי על שיתוף הפעולה". שוב ושות': "מאחלים הצלחה ואושר בדרך החדשה"

2024-01-04

פסק דין תקדימי של העליון: ניתן להפחית היטל השבחה על שטחי שירות

לפי פסיקת העליון, ניתן לעשות זאת על ידי הוכחת שני תנאים: האחד - גם לפני קבלת ההחלטה ולפני תחילת תקנות חישוב שטחים, היה נוהג להוסיף שטחי שירות בהיקף מסוים; והשני - הנוהג השפיע על שווי השוק במצב הקודם. אם יוכחו שני התנאים, ההשבחה תחושב רק ביחס לעודף השטח שאושר במסגרת ההחלטה על תוספת שטחי שירות

2023-02-17

פרסום ראשון: התוכנית לשימור אתרים ברמת גן הופקדה בוועדה המחוזית

התוכנית כוללת קרוב ל־400 מבנים ואתרים לשימור

2022-08-09

"בשל שיקולים פוליטיים צרים זורקים את רווחת התושבים לפח"

מערכת התכנון סוערת בעקבות אי העברת חוק המטרו בכנסת הנוכחית – דבר אשר צפוי לבלום את קידום הפרויקט למשך זמן לא ידוע. "אם החוק יעבור לכנסת הבאה, בעלי אינטרסים יכולים להפעיל את כוחם לעכב: חברת החשמל, הרכבת או עיריות, יכולים לעכב את התכנון או להרוס אותו"

2022-06-28

לאחר פירסומה: מה הן ההצעות הבולטות בטיוטת חוק ההסדרים החדש?

הסרת חסמים בקרקעות פרטיות, קרן עידוד ארצית להיתרי בנייה למגורים, היטל מטרו והחזר הוצאות עריכת תוכנית ליזמים - אלו רק כמה מהסעיפים וההצעות העולים בטיוטת חוק ההסדרים 2023; עו"ד איילת צור: "טיוטת התוכנית הכלכלית לשנת 2023 מביאה בשורה משמחת ליזמים"

2022-05-31

בדרך לאישור? הוועדה המקומית תל אביב־יפו אישרה היום ארבע תוכניות איחוד וחלוקה בתחנה המרכזית הישנה

עו"ד צבי שוב – "אני מציע לבעלי הזכויות לבדוק היטב אם ההקצאה אותה הם יקבלו בשלב חלוקת הזכויות, אכן תשקף את זכויותיהם, יהיה פרק זמן קצר להתנגדויות - אחרי אישור התוכניות, סביר להניח שיהיה מאוחר מדי"

2022-01-26

התקדמות חשובה לתמ"א 60; האם היא באמת תגן על בעלי הזכויות בתוואי המטרו? "בכל מקרה - נכון להגיש תביעה על ירידת ערך"

המועצה הארצית לתכנון ובנייה העבירה את התוכנית להערות הוועדות המחוזיות ולהשגות הציבור, אך עו"ד צבי שוב מבהיר: " לוועדה המקומית שיקול דעת לגבי 'שחזור' הזכויות - הן מושבות 'על תנאי'"

2022-01-23

המחוזי הטיל פצצה: "בהערכת שווי החלקה במצב קודם אין לכלול את שווי פוטנציאל הזכויות על פי תמ"א 38"

נראה כי אחת השאלות הקריטיות ביותר סביב תמ"א 38 הוכרעה סוף-סוף בבית המשפט • סגן נשיא המחוזי בחיפה, השופט רון סוקול, קבע: "תוכנית מתאר ארצית אינה תוכנית משביחה"

2021-08-03

ארנון פרידמן: "כמו שזה נראה כרגע – התחזיות לעלייה של 10-5% במחירים מתממשות כבר במחצית הראשונה של 2021"

בפאנל "עתיד הנדל"ן שנערך במסגרת ועידת פסגת הנדל"ן 2021 הצביעו כמה גורמים על החסמים הקיימים בשוק • דודו זבידה: "התכנון בארץ לא עובד נכון; יש כאן חוסר היגיון וחוסר משילות"

2021-06-13

תת"ל 43א מתקדמת, ואיתה החששות: "תביא לפגיעה כפולה בחלקות שבהן עוברת גם תוכנית המטרו"

התוכנית, בין מחלף רעננה דרום למחלף הדרים, פורסמה להשגות הציבור – ובעלי חלקות המיועדות להפקעה חוששים מפגיעה קשה • עו"ד יפעת בן אריה שטיינברג משרד עו"ד צבי שוב: "בעלי הקרקעות מוחזקים כקורבנות"

2021-02-14

בית המשפט העליון דחה כ-70 ערעורים בנושא פיצויים

המערערים פנו בתחילה לבית המשפט לעניינים מנהליים, בטענה כי אישור התוכנית המחוזית פגע בפוטנציאל התכנוני .

2020-12-08

דיון בוועדת הכלכלה בנושא "פרויקט המטרו בגוש דן ומיצוי זכויות הציבור"

הדיון ייערך לבקשת חברי הכנסת עידן רול ואימאן חטיב יאסין, על רקע העברת קווי המטרו לשלב התכנוני הבא – ו-60 הימים שניתנו להגשת התנגדויות .

2020-11-17

המועצה הארצית החליטה: תנאים והגבלות על הוצאת היתרי בנייה

ההחלטה מתייחסת לאזור שהוגדר כ"מרחב מיידי", במרחק של 300-100 מטר מהתחנות מטרו – שנמצאות בתחומי 13 רשויות שונות .

2020-10-27

המטרו של גוש דן: גם קו M2 הועבר להערות הוועדות המחוזיות

לאחר ששני הקווים האחרים קודמו, הגיע תורו של הקו האחרון ברשימה – והוא מציב אתגר גדול בפני המתכננים ובעיקר בפני בעלי הקרקעות .

2020-09-29

"הורדת מס הרכישה תייצר כ-15,000 דירות להשכרה"

רגע לפני שהוראת השעה מימי שר האוצר כחלון מסתיימת, נאספות עוד ועוד תגובות למהלך • רבים מאנשי הענף טוענים כי החלטה זו אינה מספיקה: "עדיף היה לבטל את מס הרכישה לגמרי, ולא רק לקהל המשקיעים"

2020-07-29

מנהל ובעלי צבי שוב משרד עורכי דין עו"ד צבי שוב: "עולם התכנון והבנייה הוא כמו שחמט: צריך כל הזמן לשחק בכלים שיש לך בשביל לדעת איך להתקדם"

מנהל ובעלי "צבי שוב משרד עורכי דין" מדבר על התחום המאתגר, על הבירוקרטיה המורכבת, על ההישגים והתיקים החשובים – וגם על התחביב הוותיק • פרויקט "המובילים בתכנון ובנייה" של מרכז הנדל"ן

2020-11-29

המטרו הולך ומתגבש – ועליכם להתכונן: "דברים ניתנים לשינוי עד אישור התוכניות"

עם 23 ערים ו-150 ק"מ, המטרו צפוי להשפיע על בעלי קרקעות רבים • כיצד נערכים לכך ומה עושים אם המסילה עוברת בשטח הבית? • אנשי משרד עו"ד צבי שוב מסבירים

2020-03-01

עו"ד יפעת בן-אריה ממשרד עו"ד צבי שוב: "נראה שיעברו עוד הרבה מטוסים בשדה"

מדברים על פינוי שדה התעופה כבר יותר מעשור, אבל בכל פעם גורמים עלומים דואגים לדחייה • מי יותר חזק - ממשלת ישראל או מדינת ת"א? גרסת שדה דב. עו"ד יפעת בן-אריה ממשרד עו"ד צבי שוב מסבירה

2019-01-22

פינת המומחה עם עו"ד צבי שוב בעלים בצבי שוב – משרד עורכי דין: התנהלות נכונה בנושא היטלי השבחה

עו"ד צבי שוב בעלים בצבי שוב – משרד עורכי דין מסביר: בחירה במסלול הנכון בטיפול בדרישה להיטל השבחה יכולה לחסוך מיליוני שקלים ליזמי הנדל"ן

2018-12-23

עו"ד דפנה סירוטה הולנדר מנהלת מחלקת התחדשות עירונית במשרד עו"ד צבי שוב: חלון ההזדמנויות שתכף נסגר

עו"ד דפנה סירוטה הולנדר, מנהלת מחלקת התחדשות עירונית במשרד עו"ד צבי שוב, מסבירה מה צריך לעשות כדי לקבל הטבת מס שעשויה להסתכם במיליוני שקלים

2018-11-08

עורכי דין מומלצים בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...