מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת סהר שותפויות נדל״ן

סהר שותפויות נדל״ן הוקמה בשנת 2013 ע״י דורון סהר. יזם, בעלים ומנכ״ל, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בענף. החברה עוסקת בייזום, פיתוח והקמה של פרויקטים ייחודיים באזור תל אביב ומביאה לענף הנדל״ן רוח אחרת של עשייה המוכחת בשורת הצלחות בפרויקטים השונים של החברה.

מקור הצלחתנו טמון בהיכרות ויישום של מגוון התהליכים הכרוכים בניהול וביצוע של פרויקט נדל״ן. ביכולתנו לעמוד באתגרים השונים הנקרים לאורך הדרך, אלה הצפויים ואלה שלא ובליווי אמין, אחראי ומשרה בטחון לכל שותפינו בפרויקט לאורך כל הדרך עד לסיומו המוצלח.

 

מצוינות. בכל מחיר.

אנו מאמינים ברמה בלתי מתפשרת של מצוינות החל מבחירת המיקום, דרך התכנון ועד לשלב הביצוע והגימור.

מצוינות בבחירת המיקום מושגת לא רק ע״י יכולותינו וניסיוננו להבין מגמות בהתנהגות השוק ולנתח אותן, אלא גם על ידי מתן פתרונות לסגנון החיים של הדיירים העתידיים וצורכיהם, להבין שכוס הקפה השכונתי צריך להיות במרחק הליכה מכם… ושבשביל לאסוף את הילד מהחוג אתם לא צריכים לעמוד בפקק.

מצוינות בתכנון מושגת לא רק ע״י תכנון יצירתי מודרני המשאיר חותם בנוף האורבני, אלא גם על ידי מתן פתרונות פונקציונאליים והתאמה לסגנון החיים של הדיירים, לדעת לקבוע את נק׳ החשמל בדיוק במקום הנכון… ולדאוג שהגישה למחסן תהיה נוחה ולא טרחה.

מצוינות ברמת הגימור מושגת לא רק ע״ פיקוח מהודק וליווי צמוד של מהנדס בכל שלב אלא גם על ידי הבנה שהפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל ולכן, אין פרט שהוא קטן מידי, שפינת החיבור בין הפרופיל לרצפה בחדר האמבטיה תהיה מדויקת ברמת המ״מ… ושגם הצביעה במחסן תקבל את אותה תשומת לב בדיוק כמו זאת שבסלון.

 

לא לקוחות. שותפים.

פרויקט נדל״ן הוא משימה מורכבת, הוא מסע הדורש יכולת לצפות תהליכים ולתת פתרונות למגוון המשתנים שהם חלק בלתי נפרד מהעשייה בתחום. אנחנו אתכם במסע הזה. יד ביד – עד לקו הסיום. עבורנו אתם לא לקוחות, עבורנו אתם שותפים אמיתיים וככאלה, תזכו ליחס ולטיפול באמות המידה שהצבנו לעצמו:

שקיפות ושיתוף מלאים ולאורך כל הדרך. בהצלחות, בנקודות הקושי ושקיפות ושיתוף בקבלת ההחלטות בכל צומת חשובה בפרויקט. What WE see is what WE get.

מחויבות עמוקה ובלתי מתפשרת. משלב החוזה, דרך כל אבן דרך בפרויקט ועד הרבה אחרי קבלת המפתח. מחויבות זו צריכה להתממש פעמיים. כלפיכם השותפים – על מנת לתת תמורה מלאה להשקעה ומתוך כבוד לכם, לכספכם ולזמן שלכם, וכלפי עצמנו, אל מול המצפון העסקי שלנו כחברה החותרת למצוינות במוצר ובשירות.

מקצוענות – טוטאלית. ללא פשרות, ללא קיצורי דרך. כל פרויקט שלנו מנוהל ומבוצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ובליווי צמוד ורציף של דורון סהר המעורב אישית בכל שלב בתהליך, ומוודא שהסטנדרט שקבע לעצמו ולחברה אחד הם ומיושם ונשמר בכל היבט בפרויקט.

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה חזקה של שותפים לדרך, כל הדרך להצלחה!

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...