מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת חברת בונוס, אשראי מהיר ליזמים

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

הנהלת חברת חברת בונוס, אשראי מהיר ליזמים

אריק גולדיאן

מנכ״ל

אודות חברת חברת בונוס, אשראי מהיר ליזמים

בונוס, מהמובילות במתן אשראי ליזמים ובעלי עסקים, בבעלותו ובניהולו של רו"ח אריק גולדיאן.

 

בונוס מתאימה מסגרת מימונית בכל סדר גודל ובמעטפת מדויקת לצרכי היזם או בעל עסק: השלמת הון עצמי, מימון לכל סוג פרויקט של התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי בינוי, דיור מוגן),עסקאות קומבינציה, מימון קבוצות רכישה, מלונאות, מסחר, מתן ערבויות ופוליסות חוק מכר בשיתוף חברות הביטוח, פדיון סדרות אג"חים עבור בעלי חברות ציבוריות, אשראי לבעלי עסקים ועוד סוגי אשראי מגוונים.

 

כאשר המוטו הוא – אשראי מהיר כנגד בטוחה נדל"נית.

איתנותה הפיננסית של בונוס, המבוססת על הון עצמי נרחב וכן היותה בעלת רישיון נותן אשראי מורחב מטעם משרד האוצר (בפיקוח רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר),מאפשרים לה העמדת אשראי בהיקפים גדולים בתוך מספר ימים בודדים. בונוס מעמידה לרשות הלקוחות חליפת מימון אישית וייחודית באופן של OneStopShop , הכוללת את מכלול מרכיבי המימון: הון עצמי, הון בכיר וכן ערבויות ופוליסות חוק מכר. כל אלו, כחלק ממתודת המימון שפיתחה החברה – (BCFT) –  Bonuss Credit Fast Track.

 

בונוס מעניקה מעטפת מקצועית, כלכלית ופיננסית, המהווה מעטפת ליווי שלם ואישי, עבור צרכי האשראי של הלקוח – החל במימון רכישת הקרקע וכלה בתהליכי ניהול ובניית הפרויקט.

 

מחלקות החברה, המורכבות מרואי חשבון, כלכלנים, שמאים ומחלקה משפטית חיצונית, האמונים על הענקת שירות אישי, מהיר ומקצועי, מומחים בהתאמת מסגרת אשראי אישית ומותאמת עבור הלקוחות, מסגרת שעונה על כל צרכיהם הספציפיים בפרויקט. כל זאת תוך פעילות סינרגטית והוליסטית המאפשרת ללקוח One – Stop – Shop  של שירותי החברה- כולם בנקודה אחת.

 

בעשור האחרון, הגדילה החברה את קו האשראי שלה במאות מיליוני ₪ נוספים, אותם היא מעמידה לרשות לקוחותיה, וכך כיום היא מעניקה שירותי מימון בהיקפים גדולים.

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...