חברה מובילה בתמ"א 38 - ירושלים

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות קפיטל גולד:

'קפיטל גולד התחדשות' מבית 'קפיטל גולד יזמות & נדל"ן ONE' היא חברה בעלת ניסיון רב שנים בתכנון, ייזום וביצוע בענף הנדל"ן בישראל, ואחת השחקניות המרכזיות ופורצות הדרך בתחום הנדל"ן בירושלים ובסביבתה. החברה מקדמת עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, תוך הפגנת עוצמה, איתנות פיננסית ויכולות יוצאות דופן של תכנון וביצוע.  

קפיטל גולד מקפידה על איכות מרבית, בלוח הזמנים היעיל ביותר. אנשי המקצוע של החברה בקיאים ומנוסים בכל הליכי הרישוי, עם התמחות בכל הקשור ליצירות תכנוניות והכרת נבכי בנייה חדשניים ועדכניים. מנהלי החברה ונציגיה מלווים באופן אישי את ההליך התכנוני, החל בשלב האדריכלות ועד הוצאת ההיתר.

החברה נמצאת בבעלות משותפת של איש העסקים השוויצרי ישראל בורנשטיין, לצד היזמים אברהם גוטסמן ואלעזר אליקים, מהיזמים הוותיקים והמנוסים בירושלים. אליקים מחזיק גם בחברת השיווק "נדל"ן ONE", מהחברות המובילות בתחומה. 

לא עוד בניין, אלא יצירה

מתוך רצון לאזן בין האפשרויות להתפתחות לבין שמירה על איכות גבוהה, קפיטל גולד בוחרת בקפידה רבה את פרויקטים ההתחדשות שהיא לוקחת על עצמה, ומבטאת בכך חזון ברור: לייצר משהו שהוא לא עוד בניין - אלא יצירה של ממש.

הבניינים המאופיינים היטב של קפיטל גולד בולטים בתכנון, בעיצוב, באיכות הבנייה ובמפרט, עד הפרטים הקטנים ביותר בכל דירה ודירה, ומהווים מודל לחיקוי.

אברהם גוטסמן, ממייסדי ובעלי החברה, אומר כי "אם לוקחים את רמת אשכול בירושלים כדוגמה לשכונה שכל בניין בה עבר או עובר הליך התחדשות, אפשר לראות כי למרות ריבוי הפרויקטים באזור, הפרויקטים של קפיטל גולד הפכו להיות מודל לחיקוי ומשמשים סטנדרט של איכות ועיצוב". "כבר נתקלנו בכמה וכמה לקוחות שסיפרו לנו על כך שהסתובבו בשכונה, ראו בניין שהיו רוצים לגור בו, וגילו שמדובר בפרויקט של קפיטל". החוויה של לקוחות קפיטל גולד לא מסתכמת בנראות החיצונית של הפרויקטים, אלא בחוויה הכוללת, מהליווי הצמוד והחתימה ועד לזמן המסירה והגימורים המוקפדים בדירות עצמן."כל דייר בפרויקטים שלנו ישמח לשתף על החוויה החיובית ושביעות הרצון שלו", אומר אלעזר אליקים, ממייסדי ובעלי החברה. 

מובילים את הענף באיכות וביצירתיות
בתור חברה הנחשבת למובילה בתחומה, 'קטר' של ענף הבנייה וההתחדשות העירונית בירושלים וסביבתה, בקפיטל גולד שואפים כל העת לשדרג את פעילות החברה ולאתר את הדרך הנכונה לקחת את הפרויקטים שלהם צעד אחד קדימה. הובלת הדרך דורשת מהחברה הרבה משאבים, תכנון, רמה של מתכננים ואיכות בנייה ללא פשרות. במבט רוחבי על השוק בירושלים, מעטים יזמי הנדל"ן אשר מסוגלים להוציא לפועל פרויקטים בסטנדרט, באיכות וברמת הביטחון שקפיטל גולד יכולה להציע. "אנחנו מתעסקים מאז ומתמיד בנדל"ן, ומביאים את הניסיון הזה להתחדשות עירונית. הפרויקטים שלנו מגובים היטב מבחינה פיננסית, מתוכננים על ידי אדריכלים מובילים, וזוכים לליווי מקרוב בכל רגע נתון", אומר גוטסמן. 

חברה עם חוסן כלכלי - שקט נפשי ללקוחות
האיתנות הפיננסית של החברה, הפועלת בעזרת הון עצמי בלבד, ללא משקיעים חיצונים, מבטיחה התנהלות בטוחה ויעילה לאורך כל הפרויקט. כאשר יזם נדרש לחפש שותפים ולצרף משקיעים הפרויקט נהפך למסורבל ויוצר במקרים רבים שותפות מלאכותית שיכולה לפגוע באיכות הפרויקט. קפיטל גולד מספקת רשת ביטחון מקסימלית בכל שלב של הפרויקט.

"בהתחדשות עירונית עלול להיווצר מצב שבו היזם המחתים מוכר את הפרויקט למשקיע, שלוקח בעצמו קבלן ביצוע - וכולם צריכים להרוויח. ככל שהפרויקט עובר יותר ידיים, נתח הרווחים יורד והסיכון עולה", אומר אליקים. "הלקוח, מצידו, רוצה שקט נפשי, משום שהוא מפקיד אצל היזם את אחד הדברים היקרים לו בחיים - קורת גג וחוויית מגורים לשנים רבות קדימה. קפיטל גולד מבטיחה אחריות וליווי של החברה לאורך כל הדרך, משלב החתימה על ההסכם הראשוני ועד מסירת המפתח לדירה חדשה, עם גב פיננסי איתן". חלק מהאיתנות הפיננסית של החברה נובע מהעובדה כי הבעלים מחזיקים בבעלות על עשרות בניינים של דירות להשכרה באזורי ביקוש בירושלים ובחו"ל. 

חיים ונושמים את ירושלים
מתוך רצון לשמור על איכות קפדנית ומיקוד, קפיטל גולד פועלת בירושלים ובסביבתה בלבד. גוטסמן ואליקים, אשר מתגוררים בירושלים, מעידים כי הם "חיים ונושמים את העיר. אנחנו ירושלמים שורשיים ורואים בהתחדשות של העיר ובפרויקטים מיוחדים לשמר את עתידה של ירושלים". 

פרויקטים לדוגמה:

  • ישא ברכה 13, ירושלים, שכונת הבוכרים - פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה של 34 יח"ד ומסחר, אוכלס ב־2017. הפרויקט כלל שימור מורכב מאוד של חזיתות הפרויקט, לרבות חפירה מתחת לבניין קיים תוך שימור המעטפת.
  • ירמיהו 36, ירושלים - בשכונת רוממה על ציר הרק"ל, פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה הכולל 51 יח"ד ושטחי מסחר. מבנה מאושר להשכרה על פי חוק עידוד השקעות הון.
  • מעבר המתלה 3, ירושלים - בלב רמת אשכול, קרוב לציר הרק"ל. פרויקט תמ"א 38/1 בבנייה, הכולל 49 יח"ד.
  • מסילת ישרים 27, ירושלים - פרויקט תמ"א 38/2 בן 18 יח"ד, המיועד להשכרה לזוגות צעירים, במרכז העיר, בשכונת נחלאות, סמוך לשוק מחנה יהודה. הפרויקט אושר להשכרה על פי חוק עידוד השקעות הון לדיור להשכרה.
  • אלעזר המודעי 12, יהושוע בן נון, ירושלים, המושבה היוונית - פרויקט ייחודי ויוקרתי במקום אסטרטגי הכולל כ־130 יח"ד חדשות, באזור מבוקש בירושלים. התוכנית תשמר את הגינות המקוריות והיפות, תשמור על האינטימיות ועל חוויית המגורים.

הנהלת החברה

ישראל בורנשטיין

בעלים

אברהם גוטסמן

מנכ"ל, בעלים

אלעזר אליקים

מנכ"ל, בעלים

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search