• שלם 3, בית זילברמינץ, רמת גן
  • משרד אדריכלים מוביל - תמ״א 38

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת תימור שוורץ אדריכלים

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

תמ״א 38

סה"כ פרויקטים

85-90

בקשה להיתר

20

היתר בתנאים

19

לאחר היתר

48

סה"כ דירות אחרי

2,500-3,000

הנהלת חברת תימור שוורץ אדריכלים

אדר' רוני תימור

שותף ובעלים

אדר' אמיר שוורץ

שותף ובעלים

אודות חברת תימור שוורץ אדריכלים

משרד תימור שוורץ אדריכלים נוסד על ידי אדריכל רוני תימור ואדריכל אמיר שוורץ בשנת 2011. המשרד מתמחה במגוון רחב של תחומי תכנון, מעורב בתהליכי התחדשות עירונית במרכז הארץ ומביא לשולחן גישה הוליסטית וייחודית.

 

מתכננים ב"גובה העיניים" 

תהליכי התחדשות עירונית מחייבים מעורבות גבוהה והבנת הצרכים והאינטרסים של כל בעליי העניין. תימור שוורץ מספקים ליווי מקיף ללקוחותיהם לאורך התהליך כולו. בין אם מדובר באתגר השכיח - הגעה להבנות עם כלל הדיירים מצד היזם ובין אם בהתאמת התכנון כך שיענה על הצרכים מצד הדיירים, תימור שוורץ עובדים תמיד ב"גובה העיניים".

התכנון האדריכלי בהתחדשות העירונית מבטא הלכה למעשה את ההיבטים הכלכליים והקונסטרוקטיביים, והוא מספק מענה לדרישות מצד הרשויות ומצד הדיירים, מה שממקם את האדריכל כשחקן מרכזי בתהליך. "אנחנו מהווים את הדבק שמחבר בין העירייה, ליזם ולדייר. אנחנו משקללים את כל האספקטים האלה ומסדרים את המשתנים לכדי משוואה אחת ויצירה אחת," מסביר רוני תימור, שותף-מנהל במשרד.

 

תשוקה כמנוע להצלחה

המוטו של אנשי המשרד - "התשוקה שלנו היא ההצלחה שלכם" - מקפל בתוכו תפיסה מקצועית וחברתית ייחודית. מהותה של התחדשות עירונית היא יצירה של סביבות חיים טובות יותר, תוך הקפדה על חיבור לסביבה הקיימת ושימור המארג העירוני. מדובר באתגר תכנוני שמצריך ראייה עתידית של מרכיבים שונים ולהבטיח שהם ישתלבו בתהליך העכשווי. למשל, בעקבות השפעות הקורונה, מקפידים בתימור שוורץ לתכנן שטחים משותפים ירוקים ופתוחים בכל בניין שיאפשרו לדיירים להיפגש ולחזק את קשרי הקהילה ולעודד אינטראקציות חברתיות.

"התשוקה שלנו היא להבין את הדינמיקה הרב-ממדית בכל מקום", מציין רוני תימור, ומוסיף כי "לכל אחד יש סיפור לגבי מקום המגורים שלו ומקום העבודה שלו. מארג הסיפורים הוא זה שמהווה את הבסיס למחשבה, לתכנון וליצירה". התשוקה להכיר את הסיפור של כל אחד ואחת מייחדים את תימור שוורץ, ואנשיו מאמינים שזוהי הדרך הנכונה לתכנן בניין בו השלם גדול מסך חלקיו.

מעבר לעיסוקו כאדריכל, רוני תימור הוא בעל תואר שני במנהל עסקים ומגשר ואילו אמיר שוורץ מלמד בבתי ספר ליזמים ולהנדסאים, עובדות המבטאות את התשוקה של השניים למקצוע ולמאפיינים שלו בהקשרים הרחבים. הם מכירים בבירוקרטיה המסועפת שעלולה לשחוק את התהליכים ויותר מכך את האנשים בדרך, ולכן הם רואים בתשוקה מנוע שבכוחו להשפיע באופן חיובי על כל הגורמים בתהליך בדרך לשיפור סביבת החיים העירונית.

 

תימור שוורץ אדריכלים מומחה במגורים, מלונאות התחדשות עירונית ועירוב שימושים.

פרויקטים לדוגמה של תימור שוורץ אדריכלים

נורדאו 2-16, רמת גן. יזם_ בולטאופ ודן נדל׳׳ן. (קרדיט_ ava studio.)
נורדאו 2-16, רמת גן. יזם_ בולטאופ ודן נדל׳׳ן. (קרדיט_ ava studio.)
ותל 1071, נתניה. יזם_ חברת מגן. (קרדיט_ ava studio.)
ותל 1071, נתניה. יזם_ חברת מגן. (קרדיט_ ava studio.)
הרא''ה-יונה, רמת גן. יזם_ קבוצת פרל וליאור בן ארצי. (קרדיט_ ava studio.)
הרא''ה-יונה, רמת גן. יזם_ קבוצת פרל וליאור בן ארצי. (קרדיט_ ava studio.)
הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...