• יצחק רבין 1, פתח תקווה (קומה 20)
  • חברה מובילה בפינוי בינוי ובתמ״א 38 - פתח תקווה

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברת קטה יזמות בניה והשקעות

פעילויות חברת קטה יזמות בניה והשקעות בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת קטה יזמות בניה והשקעות

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת קטה יזמות בניה והשקעות

בן קטה

מנכ״ל

שי ליבוביץ'

סמנכ״ל התחדשות עירונית

אודות חברת קטה יזמות בניה והשקעות

קטה יזמות בנייה והשקעות היא חברת נדל"ן צומחת, הפעילה בעיקר בשני סגמנטים מרכזיים: התחדשות עירונית במסלולי תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ופינוי־בינוי, ונדל"ן מניב. החברה היא הבולטת ביותר בתחום ההתחדשות העירונית בפתח תקווה וגאה להוביל את חידוש פני העיר.

 

חברת קטה יזמות, אשר הוקמה בשנת 2002, בונה ומחדשת את פתח תקווה - אחת הערים הגדולות בישראל, עם אוכלוסייה של כרבע מיליון תושבים. קטה יזמות נהנית מחוסן פיננסי ומגב כלכלי איתן. כיום החברה מקדמת בנייה בהיקף רחב של כ-20 פרויקטים הכוללים 1,500 יח"ד.


כחברה פורצת דרך, המובילה את תחום ההתחדשות העירונית בפתח תקווה, החברה יזמה ובנתה את הפרויקט הראשון בעיר במסגרת תמ"א, 38/2 אשר פרץ את הסכר עבור חברות בנייה נוספות והדגיש את ההובלה של החברה בעיר.


יזמות וביצוע תחת קורת גג אחת
אחד מהיתרונות המשמעותיים של קטה יזמות נובע מכך שהיא מתפקדת כיזמית וכקבלנית ביצוע כאחד, שילוב שמעניק ביטחון ושקט נפשי לדיירים בפרויקטים אותם היא בונה. עובדה זו מאפשרת לחברה להתמודד בצורה יעילה יותר עם מורכבות הנדסית ועם קשיים תכנוניים, ולהוציא אל הפועל פרויקטים ייחודיים, בין היתר גם פרויקטים מתקדמים הכוללים עירוב של מספר שימושים שונים (מגורים, מסחר, תעסוקה, שטחים ציבוריים ומלונאות).


הביטחון האישי של הלקוחות בראש סדר העדיפויות
חברת קטה יזמות הציבה לעצמה עיקרון מנחה, המלווה אותך לאורך השנים - העמדת הביטחון האישי של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות. על מנת לממש את החזון, בכל פרויקט שלה, החברה מיישמת תכנון מעמיק ויסודי, תוך הקפדה עיקשת על איכות ביצוע גבוהה ושימוש בחומרים משובחים ליצירת החוויה המושלמת. תהליך העבודה של החברה כולל: ליווי של אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, הענקת שירות אישי ומסור לכל לקוח ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים. ערכים אלו מביאים את החברה לידי שליטה מלאה בכל תחומי פעילותה, ומאפשרים לה ליזום ולהוציא לפועל את כלל הפרויקטים שלה - בעצמאות מלאה.

 

מגוון פעילויות - החל מבעלות על קרקעות חקלאיות ונכסים מניבים ועד בניית מלונות
החברה החלה את פעילותה בשיווק קרקעות ברחבי הארץ וכפועל יוצא מכך היא מחזיקה כיום בקרקעות רבות בצפון הארץ אותן היא מחכירה לחקלאים, במקביל לקידום הפשרתן של קרקעות אלו לבניית שטחי מסחר ותעסוקה. כמו כן, החברה מחזיקה בנכסים מניבים במרכז הארץ.


חברה משפחתית שורשית
קטה יזמות הוקמה לפני שני עשורים על ידי רפי קטה, יזם בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הנדל"ן ויליד העיר פתח תקווה. את דרכו ממשיכים בניו, בן וליאור קטה. בחלק מהמקרים החברה משתפת פעולה עם חברות נוספות בבעלות המשפחה המורחבת. כל בני משפחת קטה הם ילידי העיר וגאים לקחת חלק בבניית העיר המתחדשת. בעלי החברה עמלים במשך שעות ארוכות, בכל יום, על קידום הפרויקטים בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות. מטה ההנהלה של החברה כולל יועצים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ביניהם: כלכלנים, עורכי דין, שמאים, מפקחי בנייה, מהנדסים ומנהלי עבודה.

 

פרויקטים לדוגמה:

  • נוה גן החדשה, פתח תקווה – פרויקט פינוי־בינוי (השני בלבד בפ״ת) שעלה לקרקע - 2 בניינים חדשים ומעוצבים, בעלי מפרט עשיר ורמת גימור גבוהה, הכוללים בסה״כ 88 יח״ד בתמהיל דירות מגוון ו2- גני ילדים.

 

  • ז׳בוטינסקי 19, פתח תקווה - פרויקט התחדשות עירונית מתקדמת עם עירוב שימושים מלא, על הציר בו יעבור הקו האדום של הרכבת הקלה. הפרויקט כולל הריסת 3 בנייני רכבת ישנים בהם מתגוררות כיום 36 משפחות ובנייה של 2 בניינים חדשים בני 132 יח"ד, שטחי מסחר, תעסוקה ומבני ציבור.

 

  • קטה בכפר גנים, פתח תקווה – פרויקט תמ״א 38/2 הכולל 3 בניינים סמוכים, הנבנים בימים אלו ובהם 72 דירות חדשות בתמהיל דירות מגוון: בית יהלום (בפינת הרחובות טרומפלדור ויהלום),בית ספיר (טרומפלדור 56) ובית טופז (טרומפלדור 51-53).

 

  • קפלן 39-41, פתח תקווה - פרויקט פינוי־בינוי, בסמוך לקו האדום של הרכבת הקלה ושכונת נווה-עוז בפתח-תקווה, הכולל הריסת 2 בניינים בהם מתגוררות כיום 24 משפחות ובנייה של 2 בניינים בני 74 יח"ד, בעלי עיצוב אדריכלי ייחודי, יוקרתי ופורץ דרך.

 

  • יצחק שדה 34, שכונת רמת ורבר, פתח תקווה - פרויקט פינוי־בינוי ראשון בשכונה המתחדשת, הכולל הריסת בניין רכבת ישן בעל 4 כניסות בהן מתגוררות כיום 24 משפחות, ובניית מגדל חדש בן 19 קומות ובו שטחי מסחר ו-90 דירות חדשות - בתמהיל מגוון.

 

  • לשם ,9 פתח תקווה – מלון עסקים חדש ויוקרתי בן 15 קומות ובו 90 חדרים ושטחי מסחר, אשר יוקם בלב מרכז ההיי-טק של פ״ת, סמוך לקו הרכבת הקלה ולמתחם הבילויים הגדול בעיר.

פרויקטים לדוגמה של קטה יזמות בניה והשקעות

פרויקט טריו, פתח תקווה. (קרדיט_ snapshot.)
פרויקט טריו, פתח תקווה. (קרדיט_ snapshot.)
נווה גן החדשה, פתח תקווה. (קרדיט_ Pivot Studio.)
נווה גן החדשה, פתח תקווה. (קרדיט_ Pivot Studio.)
פרויקט יאנג, פתח תקווה. (קרדיט_ Pivot Studio.)
פרויקט יאנג, פתח תקווה. (קרדיט_ Pivot Studio.)
יצחק שדה, רמת ורבר, פתח מקווה. (קרדיט_ Olin.)
יצחק שדה, רמת ורבר, פתח מקווה. (קרדיט_ Olin.)

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...