מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד פרל כהן צדק לצר ברץ משרד עורכי דין ועורכי פטנטים

בעולם המשתנה בקצב מהיר, לקוחות מבססים את עסקיהם על חדשנות ויזמות. עורכי הדין והפטנטים בפרל כהן צדק לצר ברץ (פרל כהן) מנוסים בעבודה עם יזמים, חברות וארגונים פורצי דרך. פרל כהן הוא משרד עורכי דין ועורכי פטנטים בינלאומי עם משרדים בישראל, ארה"ב ובריטניה. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו ייעוץ משפטי חדשני המסייע להם לשגשג ולצמוח בסביבה העסקית הדינמית של היום.

מחויבותנו לחדשנות ומצוינות זוכה באמונם של ארגונים מוטי חדשנות זה עשרות שנים. משרדנו מייצג מגוון רחב של סוגי לקוחות ובהם חברות ועסקים הממוקדים בפיתוח טכנולוגיה ייחודית, משקיעים, משווקים מקומיים ובינלאומיים, חברות Fortune 500, חברות סטארט-אפ ויזמים, תאגידים, חברות הנסחרות בבורסה הישראלית ובעולם, חברות ממשלתיות, מוסדות מחקר אקדמיים ועוד.

הצוות המקצועי שלנו שואף תמיד להיות בחוד החנית של הידע בתחומי התמחותו. רוב אנשינו שולטים במספר שפות. הם בעלי השכלה מהמוסדות המשפטיים, האקדמיים והמדעיים הטובים בעולם ובעלי ניסיון בעבודה במשרדי עורכי הדין הבולטים בעולם ובחברות מובילות בישראל ובחו"ל. הפריסה הבינלאומית של משרדינו מאפשרת לנו להציע פתרונות משפטיים ומקצועיים מותאמים אישית ללקוחות, המשלבים מגוון מדינות, תחומי התמחות ותעשיות.

עורכי דין מומלצים בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...