• ראול ולנברג 18 בניין D, רמת החייל, תל אביב
  • משרד עורכי דין מוביל - ייצוג יזמים, תכנון ובנייה

מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם משרד עמית, פולק, מטלון ושות'

פעילות משרד עמית, פולק, מטלון ושות' בהתחדשות העירונית

ייצוג יזמים

בשלב מוקדם:*

מתחמי תמ"א 38 | 120-125
מתחמי פינוי בינוי | 30
סה"כ דירות אחרי | 18,000-18,500

בשלב מתקדם:*

פרויקט תמ"א 38 | 40-45
מתחמי פינוי בינוי | 1
סה"כ דירות אחרי | 1,000-1,500

מאוכלס:

פרויקט תמ"א 38 | 20-25
סה"כ דירות אחרי | 350-400

הנהלת משרד עמית, פולק, מטלון ושות'

עו״ד אורי אביגד

מנהל מחלקת התחדשות עירונית

עו״ד אמיתי ארליך

מנהל מחלקת נדל"ן

אודות משרד עמית, פולק, מטלון ושות'

משרד עמית, פולק, מטלון ושות' שהוקם כבר בשנת 1956 הנו אחד המשרדים הגדולים והמובילים בארץ שפועל בארץ ובחו"ל ומתמחה בטיפול בתיקים משפטיים מורכבים ורחבי היקף תוך שילוב ניסיון עסקי ייחודי אשר נצבר לאורך שנים רבות של עבודה מול גורמי שטח ובעלי מקצוע. המשרד מתאפיין בדינאמיות ובחדשנות, אך גם בהישענות על ניסיון נצבר וידע רב, ומתגאה ביחסיו הקרובים ויוצאי הדופן עם לקוחותיו ובשירות המקצועי, המקיף והאישי המוענק להם.

 

משרד עמית, פולק, מטלון ושות' הינו מן המובילים בנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית, הוא מייצג יזמים מובילים בפרויקטים ענקיים ברחבי הארץ, לצד ייצוג של בעלי דירות המעוניינים להתקשר עם יזמים לביצוע פרויקטים בבניינים שבהם הם מתגוררים.


גודל המשרד ומגוון השירותים שהוא מעניק מאפשר ללקוחות המשרד ליהנות ממעטפת משפטית שלמה לפעילותם כגון מומחים מהשורה הראשונה לתכנון ובניה, מיסוי ומימון לעסקאות הנ"ל, לצד ייעוץ עסקי הנשען על רשת ענפה של בעלי מקצוע ממגוון תחומים כגון שמאים, מפקחים וכו'.


ייצוג יזמים מהגדולים והמובילים בישראל
בייצוג יזמים המשרד ליווה ומלווה עד היום יותר ממאתיים פרויקטים להתחדשות עירונית בהיקף מצטבר של עשרות אלפי יחידות. בין היתר הוא מלווה את חברת 'טל בר' מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית מראשית דרכה לפני עשור בתחום ההתחדשות העירונית,
ומייצג אותה ביותר מ־70 פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב, ברמת גן ובגבעתיים; הוא מייצג את קרנות בולווארד 3 ו- 4 מאז 2015 ועד היום בתכנון ובייזום פרויקטים להתחדשות עירונית בתל אביב; הוא מעניק ייצוג כולל לחברות ענק כמו אזורים, קבוצת מגדלי הורוביץ, קבוצת אמפא, יעז יזמות ובניה, קבוצת רייסדור בנייה בע"מ, קבוצת גבאי, יצחק עפר חברה לבניין ופתוח בע"מ, ניצן ברזילי (גגות ת"א בע"מ),כ.א.ן בינוי, צבי צרפתי ושות' ויזמים רבים נוספים.

 

פעילות במגוון תחומים משפטיים תומכים
במשרד פועלות מחלקות בתחומים משפטיים רבים אחרים, המסייעות באופן שוטף לעורכי הדין במחלקת ההתחדשות העירונית של המשרד, במתן שירותים משפטיים 'משלימים' בתחום, כגון מחלקת ליטיגציה, מחלקת מימון ובנקאות ומחלקת תכנון ובנייה. כך מבטיח המשרד שירות איכותי ומקצועי לכל לקוח בכל פרויקט, הודות לעורכי דין מהמוכשרים ומהמנוסים בתחומם.


נכון להיום מטפל משרד עמית, פולק, מטלון ושות' בפרויקטים הכוללים 15,000 יחידות מגורים, בשווי כולל מוערך של כעשרים מיליארד שקל.


ייצוג דיירים - פתרונות מקיפים לסוגיות של התחדשות עירונית
המשרד מייצג דיירים במתמחי פינוי־בינוי ותמ"א 38/2.
המשרד מספק ללקוחותיו פתרונות מקיפים לסוגיות הייחודיות בפרויקטים של התחדשות עירונית ומסייע לנציגות ולדיירים בהליך בחירת היזם, בבדיקת ההיתכנות של הפרויקט מבחינה משפטית ובניהול המו"מ המשפטי והמסחרי מול היזם לצורך חתימה על הסכם מחייב לביצוע הפרויקט, בחינת הבטוחות אשר יקבלו הדיירים, הביטוח של הפרויקט, ליווי הדיירים בתחום המיסוי הספציפי שלהם בעסקת ההתחדשות העירונית, בדיקה ומתן הערות למסמכי הבנק המממן, בדיקת היבטי תכנון ובנייה הקשורים לפרויקט, עבודה מול יועצים אחרים של הנציגות והדיירים וטיפול מול היזם ברישום בית משותף של הבניין ודירות הדיירים על שמם.

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...