מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד סלומון ליפשיץ ושות' - עורכי דין

משרד סלומוןליפשיץ ושות' נמנה על משרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בישראל מאז היווסדו, בשנת 1923, וזה למעלה מתשעה עשורים של פעילות משפטית ענפה ומגוונת. המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ וליווי משפטי מקיף בתחומי המשפט המסחרי, האזרחי והציבורי.

תפיסת העולם שלנו נשענת על צרכי הלקוח. אנו מבינים כי שינויים מתרחשים היום מהר ובתכיפות רבה יותר מאשר בעבר ומקפידים לשמר קשר יומיומי עם לקוחותינו, ולפעול תוך גמישות מחשבתית ומהירות תגובה.

אנו מבינים כי הגדרתה של הצלחה משתנה מאדם לאדם ומחברה לחברה. אנו מקפידים להתעדכן על הנעשה בלב הפעילות של החברות ואנשי העסקים אותם אנו מייצגים ולהכיר היטב את המטרות העסקיות על מנת לספק את השירות המשפטי הטוב ביותר מתוך הבנת הצרכים ובאופן התואם את האסטרטגיה של כל לקוח ולקוח.

אנו יודעים שעסקים נעשים בין אנשים. לכן, ההון האנושי הוא חוד החנית שלנו והוא מתבסס על עורכי דין אשר התמחו וצמחו במשרד ומסייעים לשמר את האופי המשפחתי הן ביחסנו ללקוחות והן בהתנהלות עורכי הדין. חדוות העשייה, המסירות, היצירתיות והמומחיות של עורכי הדין בסלומון ליפשיץ ושות' הם מסימני ההיכר הבולטים שלנו.  השילוב הייחודי בין אופיו הצעיר והאנרגטי של הצוות המקצועי לבין ההקפדה על הדרכה ומנהיגות של עורכי הדין הוותיקים והשותפים, מהווה בעבור לקוחותינו את השילוב המנצח.

אנו מאמינים כי שם המשחק הוא מקצועיות ואמינות וזהו נר לרגלינו.  הצוות המקצועי שלנו פועל תוך יסודיות, תשומת לב לכל פרט ופרט ומסירות בלתי מתפשרת ביחסו האישי ללקוחותיו. שותפי המשרד מקפידים על מעורבות עמוקה בכל תיק ותיק ושמים את הדגש על מתן שירות אמין, יסודי ומקיף. לא בכדי אנו אוחזים באמתחתנו הישגים משפטיים בולטים המהווים אבן דרך במשפט הישראלי וזוכים להוקרה רבת שנים בידיי מדריכי דירוג ישראליים כדוגמת Duns 100 , BDI ומדריכי דירוג בינלאומיים כדוגמת Legal 500 ו IFLR. 

אנו גאים בקהל לקוחותינו. אלו הצועדים עימנו זה עשרות שנים כמו גם אלו שהצטרפו אלינו לאורך השנים וכבר הינם חלק ממשפחת סלומון ליפשיץ ושות'. בין לקוחותינו; חברות מסחריות ותעשייתיות מהבולטות במשק הישראלי, בנקים ומוסדות פיננסים, חברות אנרגיה, חברות נדל"ן, מפעלי תעשייה, חברות היי–טק וביוטכנולוגיה, חברות תחבורה, חברות בתחום התשתיות וכן חברות ציבוריות, תאגידים עירוניים ואגודות שיתופיות.

פעילותו המשפטית הענפה של משרד סלומון, ליפשיץ ושות' מקבלת ביטוי גם בקשרים שאנו מקיימים עם הקהילה הגלובלית בהיותנו הנציג הישראלי הבלעדי ברשת ABL (Alliance of Business Lawyers) המאגדת משרדי עורכי דין בעלי שם מן העולם כולו.

עורכי דין מומלצים בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...