מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד כספי ושות'

עורך הדין כספי רכש את השכלתו בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. המשרד הוקם לפני 24 שנים ומונה כיום צוות גדול ומסור של עורכי דין ומאות לקוחות מרוצים.

המשרד מתמחה במגוון רחב של נושאים בתחומי המשפט הפלילי ובתחומי המשפט המסחרי, זאת במטרה לספק לקהל הלקוחות את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכים האישיים. צוות העובדים במשרדנו צבר ניסיון רב והינו בעל יכולת שירות גבוהה. כמו כן, צוות העובדים במשרדנו רואה לנגד העיניים את טובתם של הלקוחות. לפיכך, עורכי הדין פועלים ללא פשרות תוך הקשבה ללקוחות.

המשרד מתמחה במגוון רחב של נושאים בתחומי המשפט הפלילי ובתחומי המשפט המסחרי, זאת במטרה לספק לקהל הלקוחות את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכים האישיים. עורכי הדין במשרדנו  צברו ניסיון רב והינם בעל יכולת שירות גבוהה. כמו כן, הם  רואים לנגד עיניהם את טובתם של הלקוחות. לפיכך, עורכי הדין פועלים ללא פשרות תוך הקשבה ללקוחות.

למשרד ניסיון רב בתחומי דיני משפחה, דיני תעבורה, זאת לצד מומחיות בדיני נזיקין. צוות משרדנו מורכב מעורכי דין בעלי ניסיון רב אשר יודעים למצוא פתרונות משפטיים עבור קהל הלקוחות תוך הענקת יחס אישי.

תחומי ההתמחות המגוונים במשרד מספקים ללקוחות מענה מיידי המאפשר טיפול מקיף. תפיסת המשרד מתמקדת בטובת הלקוחות ופועלת על בסיס ליווי מקצועי של עורכי דין. עורכי הדין מקפידים ללוות את הלקוחות מתחילת התיק ועד לסופו תוך מתן ייעוץ לטובתם.

עורכי דין מומלצים בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...