מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת אשד התחדשות עירונית ייזום אחזקות וניהול

אשד התחדשות עירונית הינה חברה יזמית המתמחה בייזום, בקידום ובניהול פרויקטים מורכבים בתחום ההתחדשות העירונית, הן בפרויקטים של פינוי-בינוי והן בפרויקטים תמ"א 38.

 

החברה הינה בעלת איתנות כלכלית, ניסיון בהובלת פרויקטי התחדשות עירונית ובעלת יכולת מוכחת בקידום מגוון רחב של פרויקטים בו זמנית.

החברה פועלת כעשור בייזום של  לפרויקטים של התחדשות עירונית והובלתם תוך מיצוי מיטבי של זכויות בעלי הדירות, יעילות, מקצועיות ואמינות.

יכולות והתנהלות החברה -

  • החברה משלבת יכולות ייזום, ניהול וביצוע תוך הקפדה על איכות, שירות ועמידה בלוחות זמנים.
  • החברה מובילה מגוון רחב מאד של פרויקטים דרך כל הליכי התכנון והאישורים הנדרשים,עד לגמר הביצוע בפועל ומסירת הדירות לבעלים.
  • החברה מאפשרת לבעלי הדירות להשביח את נכסיהם, לשפר את איכות חייהם וליהנות מהביטחון ומההטבות הניתנות במסגרת פרויקט ההתחדשות עירונית. 
  • החברה מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה, הכולל אנשי מקצוע ומומחי נדל"ן מהמובילים בתחומם לרבות שמאי מקרקעין, עורכי דין, אדריכלים, כלכלנים, מנהלי פרויקטים ועוד.

 

החברה היא חלק מקבוצת אשד ניהול והנדסה הקיימת משנת 1997. הקבוצה היא אחת מהחברות המובילות בישראל בכל הקשור לניהול פרויקטים מתקדמים ומורכבים בתחום הנדל"ן , לייעוץ הנדסי וארגוני, לתכנון, להקמה ולניהול של מערכות Out-sourcing (מיקור חוץ) בהיקפים גדולים ובפריסה ארצית.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...