להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת קבוצת גבסו

גבי גבסו - בעלים

חיים גבסו - בעלים

אילן גבסו - בעלים

עמי גבסו - בעלים

אודות חברת קבוצת גבסו

קבוצת גבסו הינה חברה העוסקת בייזום וביצוע של מיזמי נדל"ן. לאורך עשרות שנות פעילותיה יזמה ובנתה החברה אלפי יחידות דיור למגורים ושטחים ציבוריים רבים, חלקם במסגרת התחדשות עירונית. הקבוצה מוציאה לפועל את המיזמים אותם היא יוזמת והינה בעלת סיווג קבלני גבוה. תחת החברה עובדים צוותים מיומנים ומקצועיים במטרה להשביע את רצונם של הדיירים והדיירות. 

קבוצת גבסו הוקמה לפני כ 60 שנה והיום הינה מנוהלת על ידי ארבעת ילדיו של המייסד: גבי, עמי, חיים ואילן. הפעילות הענפה של החברה לאורך השנים העניקה לה איתנות כלכלית תוך שיתוף פעולה אדוק עם המערכת הבנקאית בישראל. 

חזון קבוצת גבסו הינו לבנות מתוך תשוקה אמיתית לענף הבנייה, להטביע חותם כחברה אמינה ובעלת איתנות כלכלית. כמו כן, לחברה חשוב לעמוד בלוחות הזמנים וביעדים אשר היא מציבה לעצמה, לשאוף לתכנון אדריכלי איכותי וליצירת סטנדרט גבוה.  

פרויקטים מובילים של החברה:

  • עלמה, שדרות העצמאות 9, בת ים. הפרויקט מציע מגוון דירות בנות 2-4 חדרים המאופיינות בחללים מרווחים. יתרה מזאת, הדיירים ייהנו ממיקום מרכזי ושקט ומרחק קצר מחוף סלע. 
  • הרא"ה 85 -87, רמת גן. במסגרת פרויקט מסוג תמ"א  38/2  מתוכנן בניין חדש ומודרני המכיל 78 יחידות דיור בנות 2-4 חדרים. 
  • מלון אלברט, אחד העם 17, תל אביב. קבוצת גבסו חברה לרשת המלונות "ישרוטל" ויחד יקימו בית מלון יוקרתי המכיל 90 חדרים. כמו כן, מתחת למלון תיפתח מסעדה מודרנית.

 

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search