בת ים

בשנים האחרונות הופכת בת ים להיות בירת ההתחדשות העירונית, כאשר עשרות תוכניות מאושרות ועשרות נוספות בהליכי קידום. בעיר בת ים, מהערים הצפופות בישראל, אנו מבינים כי התחדשות עירונית היא בגדר הכרח. לא מדובר רק בשיקום ורענון המבנים הוותיקים, שרבים בהם הוקמו לפני עשרות שנים, אלא בפרויקטים בעלי משמעות חברתית לעיר.
מדיניות הנהלת העיר בשנתיים האחרונות מתמקדת בפיתוח מוקדי תעסוקה, מסחר ופיתוח נרחב של התיירות והמלונאות- זאת לצד מיזמי ההתחדשות העירונית. אנו נמשיך במדיניות שמתעדפת פרויקטים הכוללים תמהיל משמעותי של תעסוקה, מסחר ומלונאות לצד מגורים. החזון שלנו הולך ומתממש: בת ים תהפוך לעיר שתספק אלטרנטיבה תעסוקתית ותמצב את עצמה כמוקד מסחר ותעסוקה מוביל.
עוגן משמעותי בחזון הזה עתיד לשמש אזור המסחר והעסקים החדש שעובר גם הוא התחדשות, יחד עם בניית המלונות חדשים אשר ישימו את בת ים על המפה גם בהיבט התיירותי. אנו רוצים שהתושבים יעבדו בבת ים, ולכן החזון שלנו הוא לקדם את אזור העסקים המתפתח של העיר. פעלנו למתן שם את תוכניות המגורים ושמנו דגש על עירוב   שימושים – %30 מגורים והשאר תעסוקה, מסחר, מלונאות וגם היי-טק, מה שעד היום אין בעיר שלנו. תוך שנים כבר נראה את השינוי ובעוד 10 שנים זו כבר תהיה מהפכה.
       ,צביקה ברוט
ראש עיריית בת ים
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים