לוגו מדד

גבעתיים

גבעתיים

גבעתיים חוגגת 100 שנים להיווסדה ולצד עלייה מתמשכת בביקוש למגורים בעיר, לנגד עינינו אתגרים רבים של פיתוח והתחדשות עירונית.
תכנית המתאר החדשה שיצאה לדרך ועל פיה מתחדשת העיר גבעתיים מקבעת סדר תכנוני, תוך שמירה על צביון העיר ומניעה של בניה נקודתית קצרת טווח המייצרת כשלים במרקם העירוני ובתשתיות הציבוריות.
התכנית מושתתת על עקרונות תכנוניים בעלי ערך לטווח הארוך, לצד השפעות חיוביות מיידיות שכבר מורגשות במרחב הציבורי. היא מחלקת את העיר למספר אזורי תכנון בעלי אפיוני פיתוח וכללי התחדשות שונים; שמירה על השטחים הירוקים, הוספת שטחי ציבור לטובת הכלל, הוספה והרחבה של מוסדות חינוך, יצירת מרחבי הליכה ורכיבה נוחים ובטוחים, חידוש והוספת גינות ציבוריות ומתחמי ספורט, הרחבת תשתיות לתחבורה ציבורית ותוספת משמעותית של שטחי מסחר ותעשייה, לטובת עתידה הכלכלי של העיר ויצירת מקומות עבודה בקרבת הבית לתושבי העיר.
העקרונות המלווים אותנו בראיה ארוכת הטווח מתייחסים למגוון רחב של היבטים השמים דגש על טובת הציבור תוך שמירת אופייה הייחודי של העיר כפרבר איכותי וירוק בעל אווירה קהילתית מיוחדת בלב המטרופולין. אנו עושים זאת תוך שדרוג המרחב הציבורי, פיתוח שטחי ציבור המותאמים לכלל האוכלוסייה ואיזון בין הגידול באוכלוסייה ושמירת תמהיל נכון בין עסקים למגורים. לצד תהליכי הפיתוח הרבים שכבר החלו בעיר, אנו שמים דגש על שימור ערכי הטבע, הסביבה והקיימות תוך מתן מענה להיבטים תחבורתיים ותשתיות מתקדמות.
עיריית גבעתיים תמשיך לעבוד מתוך הבנה והתחשבות בצרכי הציבור באמצעות פעולות פיתוח ערכיות ומושכלות,
אשר מפירותיהן נזכה ליהנות גם עשורים קדימה.
                 רן קוניק
ראש עיריית גבעתיים

כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ואתר מדלן 2022בניית אתרים בניית אתרים