ש.גרינברג יזמות ובניה בע"מ

מדורג בערים

ארצי, חיפה
חברת גרינברג שניאור היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות באזור הצפון, אשר עומדת מאחורי ייצור של כ־ 1,000 יח"ד. לחברה התמחות מיוחדת בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 . בעליה של החברה הוא רו"ח גרינברג שלמה.
  • פעילות
    ארצית

  • 14
  • 3
  • 6
  • 5

שלמה גרינברג
בעלים

מורן גרינברג בן הרוש
סמנכ"לית שיווק

גרינברג שניאור רואה בלקוחותיה הנכס החשוב ביותר עבורה, ושביעות רצונם מהווה עבורה בסיס שממנו מתחילה מלאכת הבנייה. מתוך מחשבה זו, קבעה הקבוצה אמנה חברתית שלה היא מחויבת בפעילותה, והיא זו אשר גורמת לה להצטיין בתחומה:


העמדת הלקוח בראש סדר העדיפויות
החברה מקפידה לבחור את הפרויקטים ולהוציא אותם לפועל מנקודת מבט של שביעות הרצון של הלקוח, בראש סדר העדיפויות. החברה נותנת ערך מוסף ללקוחותיה על ידי תכנון מוקפד וחכם בידי מיטב האדריכלים, אשר מאפשר ללקוח לקבל דירה פונקציונלית לשנים רבות.


הצבת סטנדרט הבנייה הגבוה ביותר בתחום התכנון והבנייה
גרינברג שניאור לא מתפשרת על איכות בנייה, ומקפידה במשך שנים רבות על הסטנדרט הגבוה ביותר בענף. שיטות בנייה, חומרי הגלם ואנשי המקצוע של גרינברג שניאור הם מהאיכותיים ביותר.


עבודה עם אנשי הביצוע המקצועיים ביותר בתחום הבנייה - בעלי ותק וניסיון מוכח
החברה מתעדכנת כל העת במגמות העכשוויות בתחום, ומובילה בגאווה את תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. גרינברג שניאור מקפידה לעבוד אך ורק עם אנשי ביצוע מקצועיים בתחומם ובעלי ניסיון ספציפי בתחום הפעילות שלהם. אבני יסוד אלו מכוונות את צעדיה של הקבוצה ומביאים אותה למצוינות חסרת פשרות בתחום השירות והתכנון והבנייה עבור לקוחותיה. הניסיון הרב וההצלחות המוכחות בשטח בנו את המוניטין המצוין שממנו נהנית החברה. על תרומת החברה לענף הבנייה זכתה החברה במדדים ובדירוגים שונים ומכובדים. 

בשנת 2018 , זכתה החברה להיכנס לקטגוריית "בוני הארץ" והשתתפה בכנס יוקרתי במסגרת פרויקט 70 שנות נדל"ן של ידיעות אחרונות. כמו כן זכתה החברה להצטיין בתחומה ולהוביל במדד התחדשות העירונית של חברת מדל"ן באזורי חיפה החל משנת 2016 , ומ־ 2019 זכתה להיכנס גם לדירוג החברות היוקרתי Dun's 100 , והוכרה כאחת החברות המובילות בשוק. 

פרויקט הדגל - חידוש מקיף ברחוב חביבה רייך, חיפה
גרינברג שניאור היא אחת מחלוצות ההתחדשות בשכונת רמות רמז. פרויקט הדגל של החברה הוא פרויקט התחדשות עירונית ברחוב חביבה רייך, שבו החברה מעורבת בתשעה פרויקטים בשלבי ביצוע שונים (שישה לאחר אכלוס, שניים בשלבי בנייה מתקדמים ואחד בשיווק פעיל), בהיקף של 520 יח"ד. החברה שינתה את פני הרחוב והשכונה כולה, חידשה אותה והביאה אליה משפחות צעירות, חיי קהילה מפותחים ורוח רעננה. לאור ההצלחה המסחררת בחידוש רחוב חביבה רייך, המשיכה החברה את ההצלחה והחלה לאחרונה בחידוש השלב הבא בשכונה: רחוב זלמן שניאור, שם משווק בימים אלו פרויקט ובו 40 יח"ד.


פרויקטים נוספים בחיפה
הפרויקטים של גרינברג שניאור במרכז הכרמל נמצאים במקומות מרכזיים ומציעים מפרטי פרמיום:
* שהם 5-7 , חיפה - צמד בנייני בוטיק מודרניים בני 27 יח"ד, בתכנון אדריכלי בסגנון 'אר דקו'. הדירות צופות לנוף הירוק של הכרמל.
* דרך הים 70 , חיפה - תמ"א 38 הריסה־בנייה. בניין מקורי בן שלוש יח"ד ובניין חדש תחתיו, עם 15 יח"ד. פרויקט בוטיק בתכנון אדריכלי מוקפד ויוקרתי, קרוב למרכז הכרמל מצד אחד, ולטיילת ולחוף הים מהצד שני.
* האסיף 20 , חיפה - תמ"א 38 חיזוק ותוספת, בניין מקורי של עשר יח"ד ובניין חדש עם 17 יח"ד. פרויקט בוטיק במקום שקט ומרכזי, המשלב אדריכלות מודרנית, דירות מעוצבות ומפרט מוקפד ואיכותי.
* חורב 4, חיפה - תמ"א 38 הריסה־בנייה, שני בניינים מקוריים בני חמש יח"ד ובניין חדש תחתם עם 23 יח"ד. הוגשה בקשה להיתר.
* 'נווה הדר', חיפה - גרינברג שניאור בונה בימים אלו שכונה חדשה בת 178 יח"ד בשכונת הדר בחיפה.
לחברה פרויקטים נוספים באזור הצפון, בערים קריית מוצקין, קריית אתא ועפולה. במהלך 2020 צפויה החברה לצאת עם פרויקטים חדשים במיקומי פריים לוקשיין באזורי חיפה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
04-8422522
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים