רם מוגרבי ארדיטי

מדורג בערים

תל אביב
חברת רם מוגרבי ארדיטי בונה בתל אביב מאז 1919 , ובשנים האחרונות ביססה את פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית בצפון הישן והחדש (רובעים 3 ו־ 4) ובלב העיר ההיסטורית, בעיקר בפרויקטים של תמ"א 38/2 - הריסה ובנייה. כיום יש לחברה יותר מ־ 20 פרויקטים בשלבים שונים.
  • פעילות
    ארצית

  • 18
  • 12
  • 3
  • 3

אלעד שמרלינג
בעלים ומנכ"ל משותף

אסף מוגרבי
בעלים ומנכ"ל משותף

קובי ארדיטי
בעלים

במהלך 2019 סיימה ואכלסה החברה כארבעה פרויקטים בתל אביב: מוסינזון 3, מיכה 10, פיירברג 19 ואייזיק שטרן 11. חרף האתגרים המגוונים בפרויקטים, החברה עמדה במחויבויותיה כלפי בעלי הדירות והרוכשים, והדמיון בין התוצאה הסופית לבין ההדמיה מוכיח כי החברה אינה רואה בהדמיה כלי שווקי גרידא, וכי ההדמיה אינה “להמחשה בלבד". 

נוסף על כל אלו, החלה החברה ב־ 2019 בביצוע פרויקט הריסה ובנייה ברחוב רנ"ק 23 בתל אביב, אשר הינו הפרויקט הראשון שיצא לביצוע ברובע 3 במסגרת תמ"א 38/2 , הריסה ובניה. 

במחצית הראשונה של 2020 צפויה החברה להתחיל בביצוע שני פרויקטים נוספים בתל אביב - הראשון במודליאני 3 והשני ביחזקאל 20 - שניהם במסלול תמ"א 38/2 הריסה ובניה. נוסף על כך החברה מקדמת ארבעה פרויקטים לאחר החלטות ועדה חיוביות, אשר עתידים לצאת לביצוע בסוף שנת 2020 .
הניסיון והידע הרב של בעלי החברה ומנהליה מסייעים בקידום הליכי הרישוי והתכנון בצורה מהירה ויעילה, כמו גם בשליטה ובניהול בהיקף ההולך וגדל של הפרויקטים, במקביל לשמירה על הטאצ' האישי ועל תשומת הלב הראויה לכל פרויקט, לבעלי הדירות ולרוכשים. 

החברה מקפידה לבחור את הפרויקטים שאליהם היא נכנסת על פי מאפייני המקום, הנוף, הטופוגרפיה והנתונים הפיזיים של המגרשים, וכמובן לפי הרכב בעלי הדירות אשר יהפכו לשותפים לדרך עד סיום הפרויקט.

בעלי החברה מאמינים בהתמקדות ולכן פעילות החברה מתמקדת בתל אביב, שאותה היא מכירה היטב. לכל עיר המאפיינים הייחודיים לה - מאפיינים פיזיים והיסטוריים, סגנון החיים של התושבים - ויחד הם מכתיבים את התכנון, לרבות תכנונם של בנייני המגורים. 

תהליכי העבודה של החברה מובנים מאוד, והם אלו המאפשרים לה לשעוט קדימה. מבחינת בעלי החברה ומנהליה המשימה פשוטה - ליצור את המוצר הכי טוב, גם אם הדבר דורש תשומת לב רבה יותר וגם אם הוא עולה יותר. בסופו של דבר, מוצר מעולה הוא שם המשחק
והשוק אומר את דברו. 

על אף השינויים הצפויים בשוק ההתחדשות העירונית בשנים הקרובות, החברה רואה את עצמה כפעילה בתחום עוד שנים ארוכות וטובות, וממשיכה במסורת העשייה ובפעילות הנדל"נית. בנוסף, בשנים האחרונות החלה החברה לפתח פעילות משלימה בחברת בת בתחום הפינוי־בינוי, תוך ראיית פני עתיד ההתפתחות הנדל"נית והרצון לקחת בה חלק מרכזי. 


פרויקטים נבחרים
■ שמעון התרסי 1-3-5-7 תל אביב - תמ"א 38/2 הריסה ובנייה. פרויקט ייחודי בצפון הישן. הבניינים יכללו 6 קומות וכ 80- דירות. אדריכלות: בר אוריין אדריכלים.
■ שילה 4, תל אביב - תמ"א 38/2 הריסה ובנייה; הבניין הפינתי יכלול 7 קומות ו־ 21 יח"ד. אדריכלות: זית לב אדריכלים.
■ מודיליאני 17 תל אביב- תמ"א 38/2 הריסה ובנייה. הבניין הפינתי יכלול 7 קומות ו 19- דירות. אדריכלות: בר אוריין אדריכלים.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-7177000
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים