רון רודיטי - שמאות מקרקעין וייעוץ כלכלי

משרד השמאות רון רודיטי הוקם בשנת 1994 על ידי רון רודיטי, שמאי מקרקעין ומשפטן. המשרד נחשב לאחד המובילים בתחומו והוא בעל ידע, ניסיון ומומחיות בתחומי הערכת מקרקעין, מיסוי והיטל השבחה, ליווי תב"ע והתנגדויות.

רון רודיטי
שמאי מקרקעין, משפטן

כפיר עטרי
שמאי מקרקעין, כלכלן

עם לקוחות המשרד נמנים חברות יזמיות, דיירים ו־ועדי בתים במתחמי תמ"א 38 ופינוי־בינוי, לקוחות פרטיים ועסקיים, חברות בנייה וגופים ותיקים בתחום, חברות משכנות, רשויות מקומיות וגופים ציבוריים, הבנקים הגדולים בישראל וחברות ניהול פרויקטים. במשרד מועסקים שמאי מקרקעין, מתמחים ויועצים מנוסים בתחומי המשפט, ההנדסה והכלכלה.

המשרד פועל על פי ערכי יסוד של אמינות, שקיפות ושירות מיטבי, ומקפיד על תקינה, סטנדרטים מחמירים ואתיקה מקצועית. המשרד מחזיק בתו תקן ואיכות לשנת 2019 של לשכת שמאי המקרקעין בישראל; הוא חבר האקדמיה למחקר ויישום שמאות המקרקעין בישראל, ונבחר כאחד השמאים המובילים בהתחדשות עירונית ל־ 2018 – 2019 על ידי המדד להתחדשות עירונית של גלובס ומדלן.


התחדשות עירונית - אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים של המשרד
משרד רון רודיטי מתמחה בליווי פרויקטי תמ"א 38 ופינוי־בינוי, לרבות ייזום ראשוני ובחינת תמורות ראויות לדיירים, וכן ייעוץ בבחירת תמהיל וחוות דעת לפי תקן 21 לצורך אישור ברשויות התכנון.


המשרד ליווה בהצלחה פרויקטים משלב הייזום עד לאכלוס בהיקף אלפי יחידות דיור, והוא מעורב בפרויקטים רבים ברחבי הארץ, ביניהם מתחמי פינוי־בינוי בביצוע ברמת גן, בקריית אונו וברמת השרון, לצד פרויקטים במסגרת תמ"א 38 .

התחדשות עירונית היא תהליך מורכב המערב גורמים רבים בעלי אינטרסים שונים ולעיתים אף מנוגדים. המשרד דוגל ביצירת איזון בין האינטרס של בעלי הדירות מחד, לבין שמירה על רווחיות סבירה למימון והיתכנות פרויקט מאידך, כשהעיקרון המנחה הוא מקסום התועלת לשני הצדדים על ידי קיצור משך הפרויקט, הסרת חסמים והגדלת תמורות באמצעות תכנון אופרטיבי נכון ותכנון מס מיטבי.


רואים את התמונה כולה - בזכות ראייה רב־מערכתית וניסיון מולטי דיסציפלינרי
רודיטי, שהחל את דרכו בתחום האדריכלות וההנדסה, הוא משפטן בהשכלתו, ובכך מציע ללקוחותיו היכרות מקצועית עם תחומים משיקים לשמאות, אשר מאפשרים לראות את התמונה כולה. ליווי תהליך פרויקט התחדשות עירונית דורש יצירתיות והבנה שמאית, משפטית ועסקית. בזכות ראייה רב־מערכתית וידע מולטי־ דיסציפלינרי, המשרד מאתר פתרונות יצירתיים המביאים לערך מיטבי עבור כל הגורמים במשוואה. “כאשר אני מלווה דיירים ומתבקש לסייע בבחירת היזם, חשוב לי להדגיש להם כי הקריטריון היחיד הוא לא רק הצעה אטרקטיבית מבחינת תמורות, וכדאי לבחון היבטים לא פחות חשובים כגון חוסן כלכלי של היזם, ניסיון ומוניטין, בדיקת החוזים והערבויות, ונושאים נוספים שעליהם אמונים בעלי מקצוע אחרים", מסביר רודיטי.

היבט נוסף משמעותי להצלחת פרויקט הוא ההיבט האנושי. המשרד פועל ברגישות ובנחישות לקידום תהליכים בין דיירים ובין יזמים וגם בין הדיירים לבין עצמם, וזאת הודות להיכרות עם הרגישויות של הדיירים, בהתאם לקבוצות גיל ומספר נפשות.


תחומי עיסוק נוספים
* המשרד מבצע הערכת שווי מקרקעין לצורך מכירה, תקן 19 , שכוללת הערכות לבטוחות לאשראי לאגף מסחרי ולמימון פרויקטים.
* ליווי תב"ע: ליווי ויעוץ הליכי תכנון, הכנת טבלאות הקצאה ואיזון והערכות לפי תקן 21 , ייעוץ בנושאי חשיפה לתביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה.
* היטלי השבחה: עריכת שומות ועדה לצורך חיוב בהיטל השבחה, בדיקת חיובי היטל השבחה וסיוע בערעור על שומות השבחה.
* חוות דעת מומחה: כתיבה והכנת חוות דעת בהתאם לפקודת הראיות, וכן חוות דעת כמומחה מטעם בית המשפט.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-5373736
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים