משרד עורכי דין רוזן פלקסר ושות'

משרד עורכי הדין רוזן פלקסר ושות' נוסד בשנת 2007 ומתמחה בתחום דיני המקרקעין על היבטיו השונים וכן במשפט המסחרי - מתגברים על כול בעיה הנוצרת בדרך החל משלב המו"מ.

עו"ד ניר רוזן
שותף

עו"ד קובי פלקסר
שותף

משרד עורכי הדין רוזן פלקסר ושות' הוא שחקן מרכזי בתחום התמ"א 38 ,הן כמלווה דיירים וכן כמלווה יזמים וקבלנים. המשרד מעורב בפרויקטים רבים, בשלבי ביצוע מתקדמים לאחר קבלת התרי בנייה, בהם 4 פרויקטים ברמת גן לאחר איכלוס. המשרד מלווה דיירים ויזמים על פי הוראות "תמ"א 38 ,"על כל היבטיו וגם במימוש זכויות בנייה, טיפול במיסוי, הובלת נושאים משפטיים ומסחריים ומעורבות אישית בתכנון העסקה, בנייתה, ניצול מקסימלי של הזכויות, התמקצעות בליווי הפיננסי, היטלי השבחה ורישוי ועד להשלמת הפרויקט ורישום הזכויות. למשרד רוזן פלקסר ושות' יש ידע, ניסיון ויכולת להתגבר על כל בעיה בדרך משלב המשא ומתן ועד לסיום הפרויקט. המשרד יכול לקשר בין היזם לפרויקט ספציפי, או בין דיירי בניין ספציפי ליזם מסוים כדי לתת להם את מירב התמורה, ובעיקר הרבה ניסיון ויכולת 'לתפור' את העסקה הכי משתלמת. המחלקות השונות מעניקות שירותים משפטיים ברמה אישית, איכותית ומקצועית ביותר, והניסיון הרב תורם לייצוג ראוי ומכובד והגנה מקסימאלית על זכויות לקוחותיו.

השותפים:

עו"ד ניר רוזן

עו"ד ניר רוזן בוגר תואר ראשון במשפטים(B.LL) ומוסמך משנת 2007 .עו"ד ניר רוזן מתמחה בתחום הנדל"ן הפרטי והמסחרי ועומד בראש מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד ובעל ניסיון רב בטיפול והובלת עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה), פינוי בינוי ובינוי פינוי, בעבור בעלי

דירות ויזמים העוסקים בתחום. לעו"ד רוזן ניסיון עשיר וידע רב בטיפול בפרויקטים משלב גיבוש הרעיון ויצירת בסיס ההסכמה הנדרש בין בעלי הדירות, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף משך כל הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים. בנוסף לרוזן ניסיון בליווי יזמים רבים העוסקים בתחום. בנוסף מטפל עו"ד רוזן בעסקאות בכל תחומי הנדל"ן, ובכלל זה עסקאות מכירה ורכישה מורכבות; טיפול בפרויקטים לבנייה רוויה וצמודת קרקע; בטיפול משפטי בנכסים מניבים ובניהול נדל"ן; במתן ייעוץ משפטי בתחום הסכמי יועצים, קבלנים ותשתית; ובליווי משפטי שוטף בפרויקטים בנדל"ן, על כל שלביהם. במהלך השנים רכש עו"ד ניר רוזן ידע משפטי רב בתחום הנדל"ן על כל נגזרותיו, והוא בעל הבנה ומיומנות ייחודית בתחום על הביטיו. עו"ד ניר רוזן היה גם חבר פורום קניין ומקרקעין של לשכת עו"ד בישראל, בוגר קורס דירקטורים מאוניברסיטת תל אביב ושימש כדירקטור ב"עמותה לתיירות" בת"א.

עו"ד קובי פלקסר

עו"ד קובי פלקסר הוא בוגר תואר ראשון במשפטים (B.LL) ומוסמך משנת 2010 .הוא מתמחה במקרקעין בארץ ובחו"ל לרבות ייצוג בעסקאות פרטיות, עסקאות קומבינציה, פינוי בינוי, תוספות בניה, רישום בתים משותפים וקבוצות רכישה בחו"ל, היבטי מיסוי מקרקעין ועוד. עו"ד פלקסר הוא בוגר קורס דירקטורים מאוניברסיטת תל אביב ושימש כדירקטור בחברת "היכלי הספורט".

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-7524778
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים