קופמן יזמות ובנייה

מדורג בערים

פתח תקווה
“קופמן יזמות ובנייה" היא קבוצה הפעילה בתחום הנדל"ן מעל 50 שנה. מייסד הקבוצה, שלמה קופמן ז"ל, החל את דרכו כקבלן מקומי בפתח תקווה בשנת 1961 . בראשית דרכה בנתה החברה מבני ציבור, מוסדות חינוך ומבני מגורים. בסוף שנות ה־ 80 הצטרף לקבוצה עופר קופמן, בנו של שלמה, והחליף אותו בתפקיד. עופר קופמן הוא בוגר הטכניון ומהנדס אזרחי בהכשרתו, אשר צבר ניסיון כקונסטרוקטור במשרדי מהנדסים שונים, והוביל את הקבוצה להתפתחות ולהתרחבות ניכרת במהלך השנים.
  • פעילות
    ארצית

  • 24
  • 7
  • 7
  • 10

עופר קופמן
מהנדס, מנכ"ל

תומר קופמן
סמנכ"ל

הקבוצה מתמחה בבניית מתחמי מגורים איכותיים וייחודיים, ברמת תכנון, עיצוב וביצוע גבוהים במיוחד. מאז הקמתה בנתה קבוצת קופמן יותר מ־ 2,000 יח"ד, מבני מסחר, בתים פרטיים ומבני ציבור רבים. בימים אלו היא בונה 15 פרויקטים ונמצאת בהליכי תכנון של 15 פרויקטים נוספים. על בסיס הניסיון הרב והמיומנויות של הקבוצה, היא מסוגלת להוביל ולהוציא לפועל עסקאות מורכבות כגון עסקאות קומבינציה, פינוי־בינוי, תמ"א 38 ועסקאות משולבות. במרוצת השנים רכשה קבוצת “קופמן יזמות ובנייה" מוניטין ושם של חברה איכותית המחויבת למקצועיות ולמצוינות. צוות החברה מחזיק ביכולות תכנון מקוריות ומחויבות לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו לפרויקט, תוך הקפדה על סטנדרט ביצוע גבוה.


עבודה ריכוזית - יזם וקבלן מבצע
כל הפרויקטים של הקבוצה מבוצעים על ידיה באופן עצמאי. לחברה סיווג קבלן ג' 5, הסיווג הגבוה ביותר. לחברה צוות מנהלים מקצועי ומיומן של מהנדסים, הנדסאים ומנהלי עבודה מנוסים, צוותי עובדים מיומנים ומקצועיים וציוד מודרני המאפשר לחברה לעבוד באופן עצמאי לחלוטין, ללא תלות בגורמים חיצוניים. החברה מפעילה מחלקה פנימית של היתרים ותיאום תכנון. קבלני המשנה של החברה עובדים איתה במשך שנים רבות ומחויבים לאיכות גבוהה ולעמידה בלוחות הזמנים. בזכות מאפיינים אלו מצליחים בקבוצת “קופמן" לשלוט באופן מלא באיכות הבנייה, להעניק שירות מקצועי ברמה גבוהה הן לרוכשי הדירות והן לבעלי הזכויות ולעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו. הפרויקטים של החברה מרושתים במצלמות לטובת בקרה מתמדת על קצב הביצוע ולשמירה על בטיחות העובדים ועל שלום האתר. לחברה ממונה בטיחות פנימי אשר אמון על שמירת הבטיחות באתרים השונים.


שירות אישי - דלת פתוחה וגישה ישירה
בקבוצת “קופמן" מקפידים על שירות אישי ועל אוזן קשבת לכל רוכשי הדירות ובעלי הזכויות, המקבלים גישה ישירה למנכ"ל החברה. מטה החברה כולל עובדים מקצועיים ומומחים בתחומם, שירותיים ובעיקר ‘בני אדם', אשר מקפידים על מעורבות מלאה בתכנון ובהיכרות עם רצון הדייר. החברה מפעילה משרד ייעודי לשינויי דיירים, וגם צוות בדק ייעודי שתפקידו להעניק שירות אישי ומקצועי לתחזוקת הדירות לאחר מסירתן, בזמינות מיידית וגבוהה.


ביטחון פיננסי - שקט נפשי ופוטנציאל לחיסכון בעלויות
הודות לגודלה של הקבוצה והניסיון המוכח שלה בעסקאות ליווי, קומבינציה ו"משולבות", לקוחותיה מקבלים ביטחון מלא ביכולות החברה לעמוד בהתחייבויותיה. נוסף על כך, הלקוחות נהנים מחיסכון בעלויות בעקבות שיתוף הפעולה ההדוק בין הגורמים השונים (הבנקים הגדולים בישראל, ספקי החברה וצוות החברה). 

מחלקת הכספים של החברה מנוהלת על ידי רואה חשבון פנימי בעל ניסיון רב, אשר תפקידו ללוות את בעלי הזכויות ורוכשי הדירות בכל הליך המימון, הערבויות והמשכנתאות. נוסף על כך, לחברה אגף הנהלת חשבונות ואגף קשרי לקוחות.


פרויקטים נבחרים:
*  פרויקטי Green Point היוקרתיים בכפ"ס הירוקה ובנווה זמר רעננה, שנבנו ונבנים לפי תקני בנייה ירוקה. הפרויקטים ממוקמים בלב השכונות ומסביבם פארקים, מוסדות חינוך, גינות ושבילי אופניים. 
* פרויקטי התחדשות עירונית בפ"ת - פרויקטי בוטיק בשכונות בעיר אשר מממשות את חזון ההתחדשות העירונית בצורה מושלמת.
*  פרויקטי יוקרה איכותיים ומובחרים באם המושבות ובכפר גנים ג', פ"ת ובשוהם.
*  פרויקטים נוספים בתכנון בפתח תקווה, כפ"ס, רעננה, הוד השרון, חיפה, נתניה, ת"א ועוד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-9312198
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים