קבוצת י.ד.ר

מדורג בערים

תל אביב
קבוצת י.ד.ר היא חברה יזמית־קבלנית מובילה, המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית וחיזוק בניינים במסגרת תמ"א 38 . י.ד.ר נהנית ממוניטין מעולה אשר נבנה במהלך יותר מ־ 20 שנה של תכנון וביצוע פרויקטים מגוונים, וביניהם בניית בנייני מגורים, בניית וילות, שימור אתרים ומבנים ועוד.
  • פעילות
    ארצית

  • 17
  • 10
  • 4
  • 3

אלי יוסימוב
יו"ר קבוצת ידר, בעלים ושותף

תמיר רן
יו"ר קבוצת ידר, בעלים ושותף

ציון אוטמזגין
מנכ"ל

אריק טישלר
סמנכ"ל כספים

מגוון שירותים תחת קורת גג אחת
קבוצת י.ד.ר מציעה מגוון שירותים בתחום התחדשות עירונית במקום אחד, ובין עובדי הקבוצה נמצאים מיטב המהנדסים, האדריכלים ואנשי המקצוע המובילים בתחום.  לקוחות י.ד.ר זוכים לטיפול אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מתוך מחויבות לאיכות גבוה של עבודה ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים. כלל הפרויקטים המבוצעים על ידי החברה נעשים באמצעות ליווי בנקאי מלא, מה שמקנה ללקוחות ביטחון מלא ושקט נפשי לאורך התהליך.


שילוב בין חברת בוטיק ליכולת עבודה על כמה פרויקטים במקביל
קבוצת י.ד.ר היא אחת מהחברות הראשונות בארץ שפעלו בתחום שדרוג בנייני מגורים ישנים, וכיום היא מתמקדת בפרויקטים במסגרת תוכנית תמ"א 38/1 ו־ 38/2 . נוסף על חידוש ותוספת דירות, י.ד.ר מציעה גם שירותי תכנון ובנייה בתעריפים משתלמים וברמת ביצוע ללא פשרות. קבוצת י.ד.ר מצליחה לשלב בין אופי של חברת בוטיק  המעניקה ליווי אישי וצמוד, לבין משאבים המאפשרים עבודה על מספר רב של פרויקטים במקביל ובשלבים שונים, החל מתכנון ועד בנייה ושיווק. 

הדיירים הם שותפים מלאים לתהליך 

קבוצת י.ד.ר מתגאה בניסיון של שנים רבות של ניהול ויישום פרויקטים של תמ"א 38, ועם השנים צברה שביעות רצון גבוהה והמלצות בעשרות פרויקטים ובקרב אלפי דיירים. 

הנהלת הקבוצה רואה בדיירים בתור שותפים מלאים לתהליך, ולכן חברי ההנהלה מעורכים וזמינים ללקוחות באופן יוצא דופן. לקוחות החברה מקבלים תמיד אוזן קשבת לכל שאלה ובקשה, לאורך כל התהליך. יכולת עבודה אפקטיבית מול ביורוקרטיה ורשויות לקבוצת י.ד.ר ניסיון רב שנים באיתור ובייזום פרויקטים המתאימים לתמ"א 38 , והיא מציעה יכולת עבודה אפקטיבית באשר לביורוקרטיה וההתנהלות מול הרשויות המקומיות בקידום קבלת האישורים וההיתרים הרלוונטיים. הקבוצה מפעילה מחלקה ייעודית הפועלת אך ורק בקידום היתרים מול עיריות, ומקדמת את הפרויקטים לקראת קבלת היתר. לקבוצה ניסיון בפרויקטים שונים במסגרת תמ"א: הן תמ"א 38/1 , הכולל חידוש ושדרוג דירות קיימות ובניית דירות נוספות, והן תמ"א 38/2 , הכולל הריסה של בניין קיים ובנייה של בניין חדש בשטחו.


מערך מקיף של מחלקות - למען שירות מיטבי
אחד מהגורמים שקבוצת י.ד.ר מתגאה בהם הוא המשאב האנושי המקצועי, האיכותי והמוביל שלה. אנשי המקצוע המועסקים בקבוצה והספקים של החברה הם בעלי ניסיון רב בתחום, וחולקים את הידע שצברו לטובת הצלחת הפרויקטים ומילוי הצרכים של הלקוחות. הקבוצה הראתה נאמנות רבה לעובדים ולספקים שלה, והיא מקפידה על מצוינות מקצועית ללא פשרות, במקביל לשמירה על עלויות משתלמות עבור הלקוחות. 

המחלקות השונות מתמחות בשיתוף פעולה מלא וסינרגיה מקצועית מושלמת:


מחלקת הביצוע הגדולה כוללת אנשי מקצוע הפועלים בשטח, לרבות קבלנים, מהנדסים, מנהלי עבודה, פועלי בניין ועוד.
מחלקת ההנדסה וקידום הפרויקטים מתמחה בטיפול השוטף הלקוחות, ומאפשרת לכל הדיירים בפרויקט תמ"א 38 לקבל דירה בהתאמה אישית, לפי הצרכים והרצונות שלהם. לטובת מטרה זו, המחלקה כוללת גם אדריכלית בהעסקה ישירה המספקת מענה מקצועי לכל הלקוחות, זאת נוסף על האדריכל החיצוני של הפרויקט, האחראי על תכנון הפרויקט כולו. אדריכלית הקבוצה מתאמת את כלל השינויים והתוספות בפרויקט מול העיריות.
נוסף על כך, מחלקת שינויי דיירים של הקבוצה מעסיקה מעצבת פנים המתכננת עם הדיירים את הדירות, עד לפרטים הקטנים אך החשובים ביותר בדירה החדשה או המשופצת שלהם. מחלקה זו מטפלת בצורכי הדייר לאחר סגירת העסקה (After-sale) ומלווה את הלקוחות עד לקבלת מפתחות.
בקבוצה עובד גם מנהל פרויקטים האחראי על קידום פרויקטים מול הרשויות על מנת לקדם את תהליך האישורים ככל הניתן, ומהנדס הממוקם באופן שוטף ברשויות הרלוונטיות ומתנהל מול היועצים השונים בכל רשות, על מנת לוודא כי ענייני החברה מטופלים בהקדם האפשרי. הנוכחות המוגברת של נציגי החברה ברשויות השונות מהווה יתרון חשוב, המאפשר קידום מהיר ויעיל של הפרויקטים השונים של הקבוצה.
מחלקת השיווק של י.ד.ר פועלת באופן פנימי בתוך החברה, והיא הוקמה מתוך מטרה לעקוב מקרוב אחרי השוק ולחוות אותו בזמן אמת ומהשטח.


פרויקטים נבחרים
* מתחם י.ד.ר בנגבה - נגבה 3, 5, 7, נס ציונה - שלושה בניינים באחד האזורים הנחשקים ביותר בעיר. פרויקט תמ"א 38/1 הכולל תוספת יח"ד ופתרון חניה, בשכונה עם אווירה צעירה ומשפחתית, בקרבת פארקים, מוסדות ציבוריים, מרכזים מסחריים ותחבורה ציבורית.
* מתחם י.ד.ר בעמינדב - עמינדב 16 , 18 , 20 , תל אביב - פרויקט תמ"א 38/1 הכולל פתרון חניה באמצעות חניון אוטומטי/רובוטי מלא, ומראה חדש ומעודכן בחומרים איכותיים לחזיתות הבניינים. מדובר בשלושה בניינים באזור המתפתח של שכונת בצרון, עם תוספת של 22 יח"ד לכל בניין.
* מתחם י.ד.ר בגר צדק, יפו - פרויקט תמ"א 38/1 עיבוי־בינוי, באחד האזורים המתפתחים ביותר ביפו. מתחם הכולל שלושה בניינים שלכל אחד מהם יתווספו 13 יח"ד חדשות, נוסף על שדרוג הדירות הקיימות, התשתיות, חזית הבניין ומקומות החניה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
*6492
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים