קבוצת יחד

מדורג בערים

חולון
קבוצת יחד פועלת בענף הבנייה כבר כ־ 35 שנה, ומאחוריה מגוון רחב של פרויקטים איכותיים ומורכבים. המייסד והבעלים של הקבוצה, אינג' משה יוספי, המשמש גם כמנכ"ל, הוביל במשך עשרות שנים את הקבוצה להישגים משמעותיים בתחום הבנייה הקונבנציונאלית על מגוון סוגיה: בנייה רוויה, בנייה רוויה משולבת עם מסחר, בניית צמודי קרקע (קוטג'ים), בנייה עבור גופים ציבוריים (רשויות מקומיות, מכללות), בנייה תעשייתית מוסדית עבור גופים גדולים במשק, בנייה עבור גופים ביטחוניים (משרד הביטחון) ועוד.
  • פעילות
    ארצית

  • 18
  • 9
  • 5
  • 4

אינג’ משה יוספי
מנכ"ל ובעלים

עו"ד אופיר יוספי
סמנכ"ל

המוניטין המעולה של הקבוצה נרכש בהתמדה לאורך השנים, והיא מביאה עימה ניסיון מקצועי, ידע הנדסי מתקדם, יכולת ביצוע ברמה מקצועית גבוהה תוך דגש על בקרת איכות, ואיתנות פיננסית ללא רבב. הקבוצה ידועה כאחראית וסולידית, הבוחרת את הפרויקטים שלה בקפידה רבה, מבלי להיכנס להרפתקאות חסרות אחריות.


התחדשות עירונית – תמ"א 38
הקבוצה היא בין היזמים ראשונים בארץ שהחלו לעסוק בתחום ההתחדשות העירונית, וכיום היא בעלת הידע והנסיון המצטברים הנרחבים ביותר בתחום, ומהיזמים הבודדים המחזיקים במספר רב של בניינים מאוכלסים שעברו תמ"א 38. לא בכדי קבוצת יחד מדורגת בכל שנה על ידי מדדים אובייקטיביים המבוססים על נתוני אמת ממוסמכים ורשמיים, כקבוצה מובילה. 

הקבוצה עברה את כל 'חבלי הלידה' של התוכנית על בשרה, כולל כל מכשלה בירוקרטית, מנהלית וביצועית, וניסיון זה עומד כולו לרשות בעלי
הדירות, כך שהבניין שלהם אינו הופך ל'שפן נסיונות'. 

יש לזכור כי תחום זה הוא מן המורכבים והרגישים ביותר בענף הבנייה, אם לא המורכב שבהם, הרבה יותר מבנייה קונבנציונאלית רגילה, המחייב מקצועיות רבה הן בפן הביצועי והן בפן הבינאישי. לכן יש לנקוט משנה זהירות כאשר בוחרים יזם לביצוע הפרויקט. זהו תחום לשחקנים לטווח ארוך, בעלי מרווח נשימה עסקי, גב כלכלי איתן ומחויבות מלאה עבור הדיירים, ואינו מתאים ליזמים שאינם בעלי רקע וניסיון מקצועי איכותי ומוכח.


ליווי בנקאי
כקבוצה בעלת איתנות פיננסית ללא רבב, הקבוצה יכולה לבצע את הפרויקטים שלה באמצעות הון עצמי. עם זאת, כחלק ממדיניות הקבוצה, המבקשת להעניק לבעלי הדירות בפרויקט 'שקט נפשי', מבוצעים הפרויקטים באמצעות ליווי בנקאי מלא ומתן ערבויות חוק מכר לרוכשי הדירות החדשות, המבטיחים שהפרויקט יושלם ובזמן. הקבוצה הייתה
מראשוני היזמים בארץ שביצעו פרויקט תמ"א 38 עם ליווי בנקאי מלא של בנק הפועלים. קבוצת יחד ייחודית בפרמטר זה, שכן חלק גדול מהיזמים עובדים ללא ליווי בנקאי וערבויות חוק מכר, וכאמור, 100% מהפרויקטים של הקבוצה מתבצעים עם ליווי בנקאי מלא.


הלקוחות - הדיירים תמיד במרכז העשייה
קבוצת יחד רואה תמיד לנגד עיניה את טובת הדייר. אחרי הכול, הדיירים מכניסים למתחם החיוני להם ביותר - מרחב המגורים האישי - גוף חיצוני, ומוסרים לו את הנכס היקר ביותר שלהם - מקום המגורים. בקבוצת יחד אין אנשי מכירות ממולחים שמפזרים לאוויר הבטחות שווא ללא כיסוי. הלקוחות המרוצים הם כרטיס הביקור של הקבוצה.


חזון ואסטרטגיה
להמשיך ביישום ההתחדשות העירונית כשליחות לאומית ואידיאולוגית מן המעלה הראשונה: שיפור מיידי בביטחון ובבטיחות של אלפי תושבים, על מנת שנוכל לעמוד איתן מול אויבנו. 

כשלקוחות בוחרים בקבוצת יחד - הם יודעים שבחרו נכון, ומבטיחים לעצמם שהפרויקט יתחיל ויסתיים באופן בטוח ויציב ובלוח הזמנים הקצר ביותר, ושיקבלו במהלכו מענה יעיל, אנושי ואיכותי.


פרויקטים לדוגמה:
■ באר אורה 5, רמת גן
■ באר אורה 7, רמת גן
■ פייר קניג 12 , חולון
■ גרינבוים 7, חולון
■ פייר קניג 7, חולון
■ צנחנים 4, חולון
■ חנקין 13-15-17 , חולון
■ הרצוג 3, הרצליה

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
08-6755135
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים