קבוצת גבאי

קבוצת גבאי נמנית עם חברות הבנייה הוותיקות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל. לאורך קרוב לארבעה עשורים בנתה את עצמה קבוצת גבאי צעד אחר צעד. החברה, שהחלה כחברה משפחתית, הפכה עם השנים לקבוצה רבת־זרועות העוסקת בנדל"ן למגורים ובנדל"ן מניב.
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 20
  • 7
  • 378
  • 1,342

שמשון גבאי
יו"ר הקבוצה

מיה גבאי טובול, עו"ד
מנכ"לית

אריק טובול
סמנכ"ל הנדסה

אורית גבאי טירר
סמנכ"לית שיווק ומכירות

תמר גבאי
סמנכ"לית רכש

אלי גבאי
בעלים וסמנכ"ל פיתוח עסקי

הראל פרץ
מנהל חטיבת התחדשות עירונית

לקבוצת גבאי ניסיון עשיר ביזמות, בבנייה ובשיווק פרויקטים בענף הנדל"ן, אותם היא מובילה בהצלחה מקצועית לכל אורך הדרך. בימים אלו בונה קבוצת גבאי כ־ 1,200  יח"ד ב־ 13 אתרים שונים ברחבי הארץ; כ־ 4,500 יח''ד שלה כבר מאוכלסות ועוד כ־ 7,300 יח''ד נמצאות בתכנון מתקדם לאורכה ולרוחבה של ישראל - בתל אביב, ברמת  גן, ברמת השרון, בהוד השרון, בנתניה, בפתח תקווה, במודיעין, באשדוד, באשקלון ועוד, בינם כאלו המבוצעים במסגרת ההתחדשות העירונית. הקבוצה רואה בתחום ההתחדשות העירונית - בדגש על פרויקטים של פינוי־בינוי - אחד ממנועי הצמיחה העתידיים החשובים ביותר בענף.

עסקאות משמעותיות שביצעה קבוצת גבאי
במהלך השנים ביצעה הקבוצה עסקאות משמעותיות שהרחיבו את פעילותה, כגון רכישת פעילות חברת צ. לנדאו ב־ 2015, הפיכה לבעלת גרעין השליטה בחברת הנדל"ן אנגל משאבים (כיום 'גבאי מניבים ופיתוח בע"מ') ב־ 2016, רכישת פעילות חברת 'יעקב אלעזר' ב־ 2018, הפיכת הקבוצה ליבואנית הרשמית והבלעדית של ענקית עגורני הצריח הספרדית COMANSA ב־2018, רכישת השליטה בחברת "העיר החדשה" ב־ 2019 ורכישת עיקר הפעילות של חברת הנדל"ן פריזט חסון, ב-2019.


הזדמנות לצמיחה במציאות צפופה במיוחד
כידוע, אחת הבעיות המרכזיות בענף הנדל"ן הישראלי - שצפויה לגדול ולהחמיר עוד עם השנים - נוגעת למצוקת הקרקע: במדינה קטנה כל כך, שבה האוכלוסייה צומחת  בקצב גבוה, 'מלאי' הקרקעות הזמינות לבנייה הולך ומצטמצם. על רקע זה רואים אנשי קבוצת גבאי בתחום ההתחדשות העירונית הזדמנות להכשרת קרקעות נוספות שיהיו חלק ממנוע הצמיחה של החברה. בהתאם לכך משקיעה הקבוצה בפרויקטים רבים בתחום זה, ובעיקר במיזמי פינוי־בינוי והריסה ובנייה במסגרת תמ"א 38/2, באמצעות חטיבת ההתחדשות העירונית שבראשה עומד הראל פרץ.


ייזום וביצוע תחת קורת גג אחת
קבוצת גבאי מציעה ללקוחותיה 'יתרון' בעל משמעות רבה, מצרך חשוב בענף הנדל"ן הישראלי: יזם וקבלן בגוף אחד. בדרך זו מתפקדת החברה כ־ One Stop Shop – גורם אשר מבצע את כל שלבי הפרויקט בעצמו, מא' ועד ת'.
קבוצת גבאי מבצעת את שלב התכנון על כל היבטיו, באמצעות האדריכל הראשי של החברה; עורכת את התחשיב הכלכלי, באמצעות המחלקה הכלכלית שלה; מבצעת אומדן עלויות, שנעשה במחלקת הביצוע; ובוחנת את כלל ההיבטים המשפטיים של הפרויקט, בעזרת המומחים המשפטיים של החברה. לקבוצה קיימים כמה מנהלי פרויקטים שאמונים על קידומם, ומערך של קשרי דיירים שאחראי על מענה לכל בעלי הדירות בעזרת עדכונים שוטפים, כך שלכל בעלי הדירות תהיה כתובת לאורך הדרך ובכל שלבי הפרויקט. מציאות זו מאפשרת לקבוצת גבאי להציב גם היום, ובכל פרויקט, את הלקוח במרכז, ולהציע גמישות תכנונית וביצועית רחבה, הודות לשילוב בין ייזום לביצוע. היחס החם והמעטפת המשפחתית שמקבל כל בעל דירה - ותיק או חדש - משלימים תמונה ייחודית בנוף הנדל"ן הישראלי.


פרויקטים מובילים של חטיבת ההתחדשות העירונית:
* קהילת לודג' 50-60, ת"א - פרויקט פינוי־בינוי, המיזם הראשון מסוגו בשכונת הדר יוסף. במקום נהרסו שישה מבנים בני 46 דירות, ומוקמים שישה בניינים שבהם 116 יח"ד חדשות. הפרויקט עתיד לקבל טופס 4 עד פברואר 2021. החברה מקדמת בהדר יוסף בנייה של עוד כ-500 יח"ד נוספות.
* בודנהיימר 8, ת"א - תמ''א 38/2, דירות יוקרה חדשות. טופס 4 לקראת קיץ 2020 .
* המתנחלים 32, רמת השרון - תמ''א 38/2 , בניין בן 21 דירות חדשות במקום תשע דירות כיום.
* נווה יהושע 4, ר''ג - תמ''א 38/2, הקמת בניין חדש בן 24 יח"ד.
* ארלוזורוב 44-48, פ''ת - תמ''א 38/2 - הריסת שלושה בניינים והקמת שני בניינים חדשים בני 66 דירות.
הדוגמאות ממחישות בצורה הטובה ביותר את השקפתה של קבוצת גבאי בנוגע ליתרונות בהתחדשות עירונית העולים ממגוון הפרויקטים שלה: שדרוג סביבת המגורים, שיפור תנאי הדיור והרחבת היצע הדירות בשכונות קיימות, שבהן התשתית כבר נמצאת והשירותים קיימים, הכפלה ושילוש של מספר יחידות הדיור במגרש נתון והתחדשות שכונות ישנות בפרק זמן קצר.


פרויקטים בולטים נוספים:
* חוות יפת, רח' ששת הימים, ת"א - פרויקט פינוי־בינוי, בנייה של שלושה בניינים עם 252 יח''ד. בשיווק.
* בודנהיימר 2-6, ת"א - הפרויקט הגדול ביותר ברובע 4. הריסת בניינים קיימים בני 43 יח''ד ובניית בניין חדש ומפואר בעל שלוש כניסות, עם 88 יח''ד. לקראת ביצוע.
* נאות אפקה, מתחם פוזנא, ת"א - פרויקט פינוי־בינוי, 126 יח''ד קיימות ובנייה של 377 יח''ד חדשות בשישה בניינים מפוארים.
* קהילת ורשה 51-57, ת"א - פרויקט פינוי־בינוי עם תב''ע מאושרת, ייהרסו ארבעה בניינים ישנים בני 32 דירות ויוקמו שני בניינים חדשים עם 113 יח"ד.
* קהילת פאדובה 17, ת"א - פינוי 48 דיירים ממבנה אחד בעל שלוש כניסות, ובניית שני בניינים חדשים הכוללים 97 יח"ד.
* העמל 2-8, ר"ג - פינוי של 52 יח"ד ובנייה של 170 יח''ד במבנים חדשים. לקראת הפקדה במחוזית.
* ירמיהו הלפרין 6-8 ו־ 14-16, נתניה - הריסת שמונה מבנים והקמת שני מגדלים בני 18 קומות ובהם 132 יח"ד, 300 מטר מקו החוף. תב''ע מאושרת.
* מתחם העצמאות והיסמין, אור יהודה - פינוי שבעה בניינים הכוללים 148 יח''ד, ובניית מבנים חדשים בני 720 יח''ד.
* אילת 1-9, בת ים - פינוי של 192 דיירים לטובת הקמת 770 יח''ד חדשות. לקראת הפקדה במחוזית. 

 

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-5612055

פרויקטים של החברה

צבעוני 21-23, אשדוד

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים