קבוצת ברוש

חברת ברוש ניר עבודות הנדסה ובניין בע"מ, המציינת השנה 25 שנים של בנייה, נמצאת בחוד החנית של חברות הבנייה המובילות בישראל. לאורך השנים בנתה החברה יותר מ־ 500 אלף מ"ר של פרויקטי מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה, מלונאות, מבני ציבור, מתקנים צבאיים ותשתיות עבור החברות הגדולות במשק, ביניהן קבוצת עזריאלי, מליסרון, שופרסל ועוד. על בסיס הניסיון הרב בביצוע בענף הנדל"ן הוקמה לפני יותר מעשור הזרוע היזמית 'ברוש ניר יזמות בע"מ', היוזמת, מתכננת ומבצעת פרויקטים למגורים בת"א ובאזור השרון.
  • פעילות
    ארצית

  • 6
  • 2
  • 0
  • 4

אחת מהשחקניות המשמעותיות בתל אביב בתחום התחדשות עירונית ויזמות למגורים
הקבוצה גאה להיות שחקן חשוב ומרכזי בתחום ההתחדשות העירונית והיזמות בת"א. עם מגוון פרויקטים יוקרתיים בתהליכי רישוי, תכנון וביצוע ברחבי העיר. בין היתר  בשכונת צהלה, ברחוב בלוך וברחוב לואי מרשל. החברה שייכת למאגר חברות הבנייה היוקרתי של 'עזרה וביצרון' לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית בעיר ת"א.


One Stop Shop - שילוב בין חברת ביצוע לחברה יזמית
אחד היתרונות המשמעותיים של ברוש בתכנון וביצוע פרויקטים להתחדשות עירונית היא העובדה כי מדובר בחברה יזמית ומבצעת תחת קורת גג אחת. הסינרגיה בין הזרוע היזמית לבין זרוע הביצוע האחראית על ההוצאה לפועל של כלל הפרויקטים בקבוצה, מאפשרת לה להעניק ללקוחותיה שירות מקיף ויסודי לצד שקט נפשי. כל פרויקט עובר בחינה יסודית - הנדסית ויזמית כאחד, תוך יכולת לשקלל מראש את כל המרכיבים הכרוכים בתכנון, ברישוי ובביצוע ולהגיע לרמת ודאות גדולה - גם עבור הקבוצה וגם עבור בעלי הדירות. שיתוף הפעולה ההדוק בין הזרועות תורם לקידום הפרויקטים בביטחון, ביעילות ובמהירות.


לא מתפשרים על בטיחות
נושא הבטיחות והשמירה על חיי אדם הוא ערך עליון עבור הקבוצה. לאחרונה קיבלה חברת הביצוע של הקבוצה תו תקן ייחודי ממכון התקנים ISO 45001( (, אשר רק קומץ חברות בענף הבנייה מחזיק בו, המאשר כי החברה מפעילה "מערכת ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה בענף הבנייה".


מעל לכל - חברה של אנשים, שמבינה אנשים
השילוב של יזמות יצירתית וביצוע ללא פשרות מצד אחד, ומצד שני חברה של אנשים הרואה אנשים – הוא הגורם שמוביל את ההצלחה ומאפשר לברוש להמשיך לצמוח. החברה שמה דגש על הבנת הצרכים האישיים של כל אחד מבעלי הדירות לפני תחילת תכנון הפרויקט החדש ע"י ליווי אישי של כל אחד מהדיירים ותוך התייחסות לחיבור האמוציונלי והנוסטלגי לדירתם, ניתוק שהוא תמיד קשה. זהו אופייה המיוחד של החברה: אישי, משפחתי, אחראי ומקצועי. לחברה היכולת לזהות את הפרויקטים במקום הטוב ביותר בת"א, להתאים להם מפרטי קצה המצטרפים לתכנון אחראי המשלב נכון הן תכנון אדריכלי מרהיב והן תכנון פונקציונאלי־מעשי, והכול במסגרת תקציבית המאפשרת את הגשמת הפרויקט, הלכה למעשה.


פרויקטים נבחרים
* מגדלי צהלה, רוממה 40 , ת"א - פרויקט יזמות, 89 יח"ד, הכולל שני בנייני יוקרה בגבול השכונות צהלה ואפקה, ומהווה מתחם מגורים פרטי עם חיי קהילה.
* ALL הרצליה, אלתרמן 1, הרצליה - פרויקט יזמות, 100 יח"ד, שני בנייני מגורים במקום הטוב ביותר בהרצליה הירוקה המערבית, מול הפארק.
* בלוך 34 ובלוך 36 , ת"א - פרויקטי תמ"א 38/2 , 27 יח"ד ו־ 16 יח"ד, צמד בנייני בוטיק בין כיכר רבין לכיכר המדינה, הלב הפועם של תל אביב.
* לואי מרשל 2-4 , ת"א - פרויקט תמ"א 38/2 , 43 יח"ד, בחלק הצפוני של הצפון הישן של ת"א, באחד האזורים המבוקשים בעיר.
* ביאליק 38 , רמת השרון - פרויקט תמ"א 38/2 , 25 יח"ד, במקום מרכזי בשכונת הדר, השכונה המובילה בעיר, בצמוד לשדרה שקטה וקסומה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
09-7475000
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים