קבוצת אדלר

מדורג בערים

ארצי, ראשון לציון
קבוצת אדלר, בבעלות מר אלמליח רוברט ועו"ד אדריאנה שכטר, הינה מחלוצות הבנייה על פי תמ"א 38 ומתמחה זה עשרות שנים בתוספות בנייה ובהתחדשות עירונית. לקבוצת אדלר מוניטין רב, והיא ידועה בבנייה איכותית ובסיום פרויקטים לשביעות רצונם המלאה של הדיירים, כמו גם של המפקחים ועורכי הדין מטעמם.
  • פעילות
    ארצית

  • 32
  • 19
  • 2
  • 11

אדריאנה שכטר
עו"ד, מנכל"ית משותפת ובעלים

רוברט אלמליח
מנכ"ל משותף ובעלים

החברה מנוסה ביותר בתחום ההתחדשות העירונית, וביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים בארץ במסגרת תמ"א 38 , ברח' כצנלסון 10-12 בראשון לציון, אשר הסתיים כבר בשנת 2009 . לחברה חוסן כלכלי וניסיון מקצועי הדרושים לביצוע הפרויקטים השונים, תוך שיתוף פעולה עם דיירי הבניינים. החברה משקיעה מאמצים ומשאבים גדולים כדי להקל על הדיירים בזמן הבנייה ומעסיקה את טובי אנשי המקצוע המומחים בתחומם, על מנת לבצע ולסיים פרויקטים באיכות בלתי מתפשרת. 

המוניטין שהחברה זוכה לו הינו הכוח המוביל אותה, והיא פועלת לשמרו מתוך הבנה כי דיירי הבניינים השונים הינם שגרירי החברה ושותפים פעילים בפרויקט ובהצלחתו. 

השילוב בין ידע ומומחיות, לצד העסקת אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מסייעים לחברה ליזום ולבצע פרויקטים באופן המקצועי ביותר. 

הידע והניסיון שהצטברו בחברה לאחר שנים רבות של עשייה בתחום, מאפשרים לה להתמודד בהצלחה גם עם פרויקטים מורכבים מבחינה הנדסית. 

החברה מדורגת במדד היוקרתי ליזמות, בנייה והתחדשות עירונית של עיתון גלובס, ומדד DUNS 100 החברות הגדולות במשק דירג את החברה כחברה המוכרת ביותר בזירת ההתחדשות העירונית. על אף היותה חברה ארצית גדולה, מקפידה החברה על שמירת קשר אישי מול הדיירים בכל בניין, ועל שימת לב לדרישות ולבעיות של כל דייר ודייר. זאת, באופן ישיר ובלתי אמצעי על ידי נציג אישי העומד מול הדיירים בכל תקופת ההתקשרות והבנייה, ומהווה כתובת לכל בעיה או דרישה. 

החברה חרטה על דגלה מצוינות בביצוע, לצד יחס אישי קרוב ונגיש לדיירים - והכול במקצועיות ללא פשרות. בקבוצת אדלר בעלי החברה מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, מפקחים ומוודאים שהוא מתקדם על פי לוחות הזמנים ועל הצד הטוב ביותר.


תמיד יש עם מי לדבר, תמיד יש על מי לסמוך.

כבר כשני עשורים קבוצת אדלר יוצרת ומגשימה חלומות. כל פרויקט נבחר בקפידה ומבוצע בתשומת לב אישית, עם המון נשמה.


פרויקטים נבחרים
* מנדלי 7, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 שבוצע בבניין היסטורי שנבנה בשנת 1936 , על כל המורכבות שבכך. בבניין הקיים 44 יח"ד, קומת מסחר תחתונה וקומת מרתף הממוקמת מתחת לכביש. החברה חיזקה ושיפצה את הבניין, החליפה את התשתיות הישנות לתשתיות מתקדמות והתקינה מעלית. לבניין נוספו קומה וחצי, ובהם שש דירות דופלקס המשתרעות על שטח שנע בין 70 מ"ר ל־ 120 מ"ר. הפרויקט הסתיים לפני כחצי שנה.
* גלוסקין 10 , ראשון לציון – במהלך חפירת יסודות הבניין התגלתה בשטח באר עתיקה. החברה צלחה את האתגר ההנדסי והבניין בן ארבע הקומות שופץ וחוזק לשביעות רצון הדיירים. החברה הוסיפה לבניין 2.5 קומות והבנייה הסתיימה בשנת 2016 .
* אהרון קרון 21 , ראשון לציון – פרויקט שהסתיים בשנת 2017 החברה חיזקה את הבניין, החליפה תשתיות, התקינה מעלית, בנתה מרפסות שמש לדירות הקיימות והוסיפה 2.5 קומות.
* כצנלסון 10-12 ראשון לציון – אחד מהפרויקטים הראשונים של תמ"א 38 שבוצע בארץ. הפרויקט הסתיים עוד בשנת 2009 . נוסף על אלו מקדמת החברה תכנון, רישוי וביצוע של עוד כ־ 30 פרויקטים.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
072-2330545
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים